kayabaşı toki ev taksitleri

kayabaşı toki ev taksitleri

KİPTAŞ'ın 6 Aralık Perşembe günü satışa çıkaracağı Küçükçekmece Kayabaşı projesinde aylık taksitler 325 YTL'den başlayacak.

TOKİ'den dar gelirli ve asgari ücretliye ucuz ev müjdesi!

TOKİ ev fırsatıyla dar gelirli vatandaşlar ev sahibi olabiliyor. TOKİ, dar ve orta gelirli vatandaşlar için kurasız, uygun fiyattan yüzlerce konutun satışa çıkarıldığını duyurdu.

TOKİ o illerde açık artırmayla ucuza ev satacak!

TOKİ konut projeleri ile vatandaşları ev sahibi yapmaya devam ediyor. Bu anlamda ev sahibi olmak isteyenler TOKİ ev satış ilanlarını yakından inceliyor.

Yeni Eskişehir Stadyumu eleştirilerine TOKİ’den açıklama geldi!

Eskişehir İnşaat Mühendisleri Odası Yeni Eskişehir Stadyumu hakkında: “TOKİ ev dışında inşaat yapmasın.” eleştirilerinde bulundu. TOKİ bu eleştiri üzerine hava koşulları nedeniyle hasarlı bölgelerin tadilat edileceği ile ilgili açıklama yaptı.

TOKİ 100 bin sosyal konut ödeme planı 2020!

100 bin sosyal konut projesine başvurular devam ediyor. 100 bin konuta bir haftada 469 bin başvuru geldi. İşte TOKİ taksit ödeme tablosu, TOKİ ödeme planı ve TOKİ ev fiyatları hakkında merak edilenler…

Dar gelirliye fırsat! İllere göre ucuz konutlar!

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın önceki gün açıkladığı dar gelirliye 100 bin konut projesinin ayrıntıları belli oldu. Daha önce Toplu Konut İdaresi’nden (TOKİ) ev almamış olanlar ve aylık hane geliri 5 bin 500 TL’den az olanlar başvurabilecek...

Kırşehir Kayabaşı TOKİ'de sözleşme dönemi başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırşehir Kayabaşı projesinde yer alan 338 adet konut için sözleşme dönemi bugün itibariyle başlıyor.

Kırşehir Kayabaşı TOKİ başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırşehir Kayabaşı projesinde yer alan 338 adet konut için başvurular başladı.

Kırşehir Kayabaşı TOKİ'de başvuru dönemi bugün sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kırşehir Kayabaşı projesi için başvuru dönemi bugün itibariyle sona eriyor.

TOKİ dar gelirlileri ev sahibi yapacak!

Dar gelirli ailelerin konut ihtiyaçlarının karşılanması için 2002’den bu yana 850 bine yakın konut üreten TOKİ, ev sahibi olmayan dar gelirli vatandaş kalmayana kadar tam gaz çalışacak...

TOKİ Ev ve Şehir Seminerleri'nin 25.'si gerçekleştirildi!

“Mahallem İstanbul” projesinin koordinatörü Prof. Dr. Murat Şeker, projeyle İstanbul mahalleleri düzeyinde kentsel ve kamusal alanlarla ilgili büyük bir veri tabanı meydana getirdiklerini ve bunu anlaşılır, uygulanabilir coğrafi tabanlı bir sistemle derlediklerini belirtti.  

TOKİ Kırşehir Kayabaşı başvuruları bugün başlıyor!

En düşük konut bedelinin 144 bin 217 TL olarak belirlendiği Kırşehir Kayabaşı TOKİ başvuruları bugün itibariyle başlıyor.

Kırşehir Kayabaşı TOKİ'de sözleşme dönemi sona eriyor!

Kırşehir Kayabaşı TOKİ'de yer alan 991 adet konut için sözleşme dönemi bugün itibariyle sona eriyor.

TOKİ Ev ve Şehir Seminerleri'nin 24’üncüsü gerçekleştirildi!

Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Alidost Ertuğrul, İstanbul’un her dönem dinamik bir tamirat ve restorasyon eylemine sahne olduğunu söyleyerek entin yenilenme süreçlerini değerlendirdi. 

kayabaşı toki ev taksitleri Haberi

kayabaşı toki ev taksitleri

Projede 75 ve 115 metrekare alanlı konutlar olacak. 640 konut 75 metrekare alanlı. 75 metrekare konutlar 55 bin YTL. Yüzde 20'sini peşin vermek zorunlu. Yani en az 11 bin YTL peşinat gerekiyor. 18 ay taksit ödemeyeceklerin ise peşinatı 16 bin 500 YTL'ye çıkarması zorunlu. 75 metrekare konutların taksitleri en az 325 YTL. Farklı ödeme alternatiflerine göre aylık taksitler 633 YTL'ye kadar çıkıyor.

115 metrekare alanlı konut sayısı ise 480. Dairelerin fiyatı 110 bin YTL. Peşinat 22 bin YTL veya 33 bin YTL arasında. Aylık taksitler 650 YTL ile 1.166 YTL arasında değişecek.

Projede krediyi Garanti Bankası aylık 0.84 faiz oranı ile kredi kullandıracak. Bu faiz oranı KİPTAŞ'ın son 1.5 yılda kullandırdığı en düşük faiz oranı....