25 / 06 / 2022

Kayalı Demir iletişim

Kayalı Demir iletişim

Kayalı Demir Çelik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Başakşehir’de  900  bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Kaya  tarafından kuruldu.

Kayalı Demir Çelik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kayalı Demir Çelik İnşaat Sanayi Ticaret Limited  Şirketi Başakşehir’de  900 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Kaya tarafından kuruldu.

AC Yapı'nın PR ajansı Contactplus İletişim Hizmetleri oldu!

Demir-çelik sektörünün önde gelen üretici ve ihracatçıları arasında yer alan Coşkun Group çatısı altında faaliyetlerini sürdüren AC Yapı’nın iletişim danışmanı Contactplus İletişim Hizmetleri oldu.

Demir Romance projesi iletişim!

Daire teslimlerin hemen gerçekleştiği Demir Romance projesi Demir İnşaat imzasıyla yükseliyor. Demir Romance projesi iletişim için 444 2 116 telefon numarası ile irtibata geçebilirsiniz.

Demir İnşaat Ayışığı Butik iletişim!

Demir İnşaat Ayışığı Butik iletişim için 444 2 116 numaralı telefonu arayabilirsiniz. İstanbul'un Esenyurt ilçesinde inşa edilen proje tek blok halinde hayata geçiriliyor.

Esenyurt Ayışığı Butik iletişim!

Esenyurt Ayışığı Butik iletişim için 444 2 116 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Demir İnşaat imzası ile hayata geçirilecek projede daire fiyatları 180 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Demir Romance Konutları iletişim!

Demir Romance Konutları iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. İstanbul Anadolu Yakası Beylikdüzü'nde inşa edilen proje 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlanan daire tiplerinden oluşuyor.

Beylikdüzü Demir Romance satış ofisi iletişim!

Daire fiyatları 394 bin TL'den başlangıç gösteren Demir Romance Evleri'nde yüzde 25 peşin ödeme yapıldığında, kalan bedel banka kredisi ile ödenebiliyor. İşte Beylikdüzü Demir Romance satış ofisi iletişim bilgileri...

Beylikdüzü Demir Romance Rezidans iletişim!

Beylikdüzü Demir Romance Rezidans iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde inşa edilen projede 5 bin 141 metrekarelik sosyal tesis alanı yer veriliyor.

Demir Romance Evleri Beylikdüzü iletişim!

Demir Romance Evleri Beylikdüzü iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Daire teslimleri 2015 yılı içerisinde gerçekleşecek olan konut projesi 170 bin metrekare inşaat alanına sahip.

Beylikdüzü Demir Romance Konutları iletişim!

Demir Romance Evleri 'nde yer alan evlerin büyüklükleri 66 metrekareden başlıyor, 229 metrekareye kadar yükseliyor. Beylikdüzü Demir Romance Konutları iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor.

Demir Romance Beylikdüzü Evleri iletişim!

Demir Romance Beylikdüzü Evleri iletişim bilgileri haberimizde bulunuyor. Satış süreci devam eden projede yer alan konutların alanları minimum 66 metrekare, maksimum 229 metrekare olarak belirlendi.

Demir Romance iletişim bilgileri!

Demir Romance projesinde daireler 285 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Projedeki dairelerin alanları 66 - 229 metrekare arasında değişiyor. İşte Demir Romance iletişim bilgileri..

Demir Romans Beylikdüzü iletişim!

Demir Romans Beylikdüzü iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 444 2 116 olarak belirlendi. Beylikdüzü Demir Romance projesinde 1 oda 1 salon dairelerin fiyatları 285 bin liradan başlangıç gösteriyor...

Demir Romance Beylikdüzü iletişim bilgileri!

Demir İnşaat imzası ile hayata geçirilen Demir Romance Beylikdüzü iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. 37 bin metrekare arsa üzerine yayılan projenin satışları devam ediyor.

Kayalı Demir iletişim Haberi

Kayalı Demir iletişim

Kayalı Demir Çelik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Başakşehir’de  900  bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Kaya  tarafından kuruldu.

Kayalı Demir Çelik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi konusu:
-Şirket her türlü teknolojik, mekanik, elektrik, elektronik tesisat malzemelerini, pompa, hidrofor ve su basınçlandırma ekipmanları, kondenstop, vana, buhar kazanı, otomasyon ekipmanlarını, su, gaz, yağ ve hava tesisatında kullanılan boru, fittings ve vanaları endüstriyel yağlar, zincir, dişli kayış, fabrika, hırdavat malzemeleri, yapı malzemeleri, demir, tuğla, çimento, kireç, alçı, cam ve mamülleri, vitrifiye, sıhhi tesisat malzemeleri, boru, fittings gibi inşaat, elektrikli tesisat malzemeleri,, çatı kaplama malzemeleri, dış cephe kaplama malzemeleri, bina güvenlik sistemlerini alabilir, satabilir,ithalatı ve ihracatı yapabilir. -İnşaat malzemeleri, demir, bakır, kum, çakıl, mıcır, çimento, kireç, tuğla, kiremit, seramik, çini, fayans, karo,mozaik mamulleri,...