kayseri millet bahçesi projeleri 2020

kayseri millet bahçesi projeleri 2020

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri’nin bayrama müjdelerle girdiğini dile getirerek, Hava İkmal Millet Bahçesi ihalesinin onaylandığını söyledi.

Kayseri'de AVM rantına karşı Hava İkmal Millet Bahçesi projesi!

'nin ihalesi yapıldı. Bir milyon 260 bin metrekare alan rant savaşına kurban gitmedi. Millet bahçesi projesi, Kayseri'nin belediyecilikte şanslı şehirlerden olduğunu gösteriyor.

Melikgazi Millet Bahçesi ihalesi bugün!

Kayseri İli Melikgazi İlçesi Erenköy Mahallesi Millet Bahçesi Ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İHALE) ihalesi bugün saat 15:00'de yapılacak.

Kayseri Millet Bahçesi'nin ihalesi yarın yapılacak!

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri Millet Bahçesinin ihalesinni yarın yapılacağını belirtti ve millet bahçesi projesinin alan büyüklüğü ve içeriğiyle dünyanın da sayılı şehir parkları arasında yer alacağını vurguladı...

Kayseri Millet Bahçesi'nin ihalesi 10 Haziran'da!

Kayseri'de 150 milyon TL yatırımlı Millet Bahçesi için 10 Haziran 2020 tarihinde ihale düzenlenecek.

Kayseri Hava İkmal Millet Bahçesi'nin ihalesi 10 Haziran'da!

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç Hava İkmal Millet Bahçesi projesi inşaatının bu yıl başlayacağını müjdeledi.

Kayseri Millet Bahçesi’ne hizmet binaları inşa edilecek!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Kayseri Büyükşehir Belediyesi, 1 milyon 260 bin metrekaresi Millet Bahçesi’ne dönüşecek olan Hava İkmal arazisinde yapılan protokol gereği hizmet binaları inşa edecek.

Kayseri Hava İkmal Millet Bahçesi tamamlandı!

Kayseri'nin en prestijli projelerinden Hava İkmal Millet Bahçesi projesi tamamlandı. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükkılıç, 1 milyon 260 bin metrekare alanın tamamen Millet Bahçesi olacağını müjdeledi...

Kayseri Hava İkmal Millet Bahçesi'nin temeli sonbaharda atılacak!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Hava İkmal Millet Bahçesi'nin temelini sonbaharda atacak.

Kayseri'ye 1 milyon 260 bin metrekarelik millet bahçesi!

Kayseri'de Hava İkmal Bakım Merkezi'nin bulunduğu 1 milyon 260 bin metrekarelik alana millet bahçesi kurulacak..

Antalya Millet Bahçesi'nde sona gelindi!

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin, Işıklar’da yıkılan stadyum alanı yerinde hayata geçirdiği Millet Bahçesi projesinde sona gelindi.

Giresun'a millet bahçesi sözü!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Giresun'da halka hitap etti. Vatandaşlara hitap eden Erdoğan, Giresun'a millet bahçesi müjdesi verdi.

Sivas Millet Bahçesi ihalesi yarın!

Sivas Millet Bahçesi ile Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi yarın saat 14:30'da gerçekleştirilecek.

Validebağ Korusu'ndaki millet bahçesi projesi durduruldu!

Birinci derece doğal ve tarihi sit alanı olan Üsküdar'daki Validebağ Korusu'nu millet bahçesi yapmak için İBB tarafından hazırlanan proje tahsis sorunundan kaynaklı olarak 'şimdilik' durduruldu.

kayseri millet bahçesi projeleri 2020

kayseri millet bahçesi projeleri 2020 kayseri millet bahçesi projeleri 2020

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Türkiye’nin en büyük, dünyanın sayılı şehir parklarından birisi olacak Hava İkmal Millet Bahçesi’nde önemli bir aşamanın daha geçildiğini dile getirerek, TOKİ tarafından yapılan ihalenin onaylandığını söyledi.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre, Başkan Büyükkılıç, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından projesi hazırlanan Hava İkmal Millet Bahçesi ihalesinin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından yapıldığını anımsattı.

İhaleye 26 firma ile rekor katılım yaşandığını dile getiren Büyükkılıç, Kurban Bayramı’na müjdelerle girdiklerini söyleyerek,  “Ankara temaslarımız sonucunda kamu yatırımlarımız  Kayseri’ye gelmeye başladı. Hava İkmal Millet Bahçemizin TOKİ tarafından yapılan ihalesi onaylandığı müjdesini buradan paylaşmak istiyorum” diye konuştu.

1 milyon 260 bin metrekare alan büyüklüğü ile Türkiye’nin en büyük projesi olan Hava İkmal...