kayseri Mimarsinan Bahçelievler Mahallesi

kayseri Mimarsinan Bahçelievler Mahallesi

Ankara'da Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesince gerçekleştirilen Kentsel Dönüşüm Çalışmasının bu kez Mimarsinan Bahçelievler Mahallesinde yapılacağını ve bu mahallenin hak ettiği tarihi misyonuna kavuşacağını söyledi.

TOKİ Kayseri Melikgazi Mimarsinan 2020 kuraları çekildi!

TOKİ'nin dar gelirli vatandaşlara yönelik yürüttüğü "100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi" kapsamında Kayseri Melikgazi Mimarsinan kuraları çekildi. Projeye 17 bin 844 başvuru yapıldı...

TOKİ Kayseri Melikgazi Mimarsinan kura sonuçları 04.03.2020!

TOKİ Kayseri Melikgazi Mimarsinan kura sonuçları 04.03.2020 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Kayseri Melikgazi Mimarsinan kura sonuçları 04.03.2020 ve Mimarsinan 100 bin konut kura sonucu listesi...

TOKİ 100 bin konut Kayseri Melikgazi Mimarsinan kura sonucu!

TOKİ 100 bin konut Kayseri Melikgazi Mimarsinan kura sonucu haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ 100 bin konut Kayseri Melikgazi Mimarsinan kura sonucu ve TOKİ Melikgazi kura sonuçları listesi...

TOKİ Kayseri Melikgazi Mimarsinan 2020 kura yeri ve saati!

TOKİ Kayseri Melikgazi Mimarsinan 2020 kura yeri ve saati haberimizde yer alıyor. TOKİ Kayseri Melikgazi kuraları nerede çekilecek? Mimarsinan TOKİ kura saati ne zaman?

TOKİ Kayseri Melikgazi Mimarsinan 2020 kura tarihi 2+1 ve 3+1! 

TOKİ Kayseri Melikgazi Mimarsinan 2020 kura tarihi 2+1 ve 3+1 haberimizde yer alıyor. TOKİ Kayseri Melikgazi Mimarsinan 2020 kura tarihi ne zaman? Kayseri Melikgazi Mimarsinan TOKİ kuraları ne zaman çekilecek?

Kayseri Mustafa Kumlu Yaşlı Yaşam Merkezi'nin temeli atıldı!

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Kayseri Büyükşehir Belediyesi dua alacak bir projeye daha imza attı. Hayırsever Kumlu ailesi tarafından inşa edilecek olan Mustafa Kumlu Ulu Çınarlar Yaşam Merkezi’nin temeli Mimarsinan Parkı içerisinde atıldı. 

Kayseri Engelsiz Çocuk Evi'nin inşaatı tamamlanıyor!

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç yaptığı açıklamada Mimarsinan Parkı içerisinde hayata geçirilen Engelsiz Çocuk Evi’nin tamamlanmak üzere olduğunu ve en kısa sürede hizmete açılacağını müjdeledi.

Kayseri Mimarsinan OSB'ye 20 milyon liralık yatırım!

Kayseri'de yer alan Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi'ne bu yıl 20 milyon TL'lik yatırım bütçesi ayrıldı.

TOKİ Kayseri Melikgazi'de teslimler başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kayseri Melikgazi Mimarsinan projesi için teslim dönemi 14 Kasım itibariyle başladı.

Kayseri Melikgazi Mimarsinan kura sonucu sorgulama!

Kayseri Melikgazi Mimarsinan kura sonucu bugün açıklanacak. Projede yer alan konutların fiyatları 86 bin 252 TL ile 258 bin 873 TL arasında değişiyor.

Kayseri Mimarsinan 02.03.2018 kura sonuçları!

Kayseri Mimarsinan 02.03.2018 kura sonuçları henüz belli olmadı. Projeden yüzde 12, yüzde 15 ve yüzde 20 peşinatla konut sahibi olmak mümkün.

TOKİ Kayseri Mimarsinan kura çekilişi 2 Mart'ta!

TOKİ Kayseri Melikgazi Bahçelievler Mimarsinan projesinde yer alan 66 adet konutun kura çekilişi 2 Mart tarihinde yapılacak.

TOKİ Melikgazi Bahçelievler başvuruları bugün sona eriyor!

TOKİ Kayseri Melikgazi Bahçelievler projesinde yer alan 834 adet konut için başvuru dönemi bugün sona eriyor.

kayseri Mimarsinan Bahçelievler Mahallesi

kayseri Mimarsinan Bahçelievler Mahallesi kayseri Mimarsinan Bahçelievler Mahallesi

Melikgazi Belediyesince başlatılan Kentsel Dönüşüm Çalışma sonuçlarının çok beğenildiğini ve örnek gösterildiğini şu anda Küçükali mahallesinde çalışmaların devam ettiğini hatırlatan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç "Kentsel Dönüşüm çalışmaları neticesinde bugün Gültepe, Köşk, Yıldırım Beyazıt, Keykubat, Konaklar Mahalleleri yaşanabilir sağlıklı konutları, parkları, sosyal ve kamu binaları ile örnek gösterilmektedir. Ayrıca şehrimizin doğu bölümünde yer alan Mimarsinan Bahçelievler Mahallesinde Kentsel Dönüşüm Çalışması başlatacağız. 


Bunun için gerekli projelendirme çalışması başlatıldı. Şu anda mülk tespiti yapılmaktadır. Bu bölgenin en önemli sorunu birçok alanın vakıflar üzerinde olmasıdır. Bu neden ile kentsel dönüşüm çalışmasında kullanılmak üzere Mimarsinan Bahçelievler Mahallesinde muhtelif parseller için Vakıflar Genel Müdürlüğü ile görüşmeler devam etmektedir.


Kayseri Anadolu...