Kent Konut işbirliği

Kent Konut işbirliği

KEMDER ve Kent Konut işbirliği için kolları sıvadı. Kocaeli Emlakçılar Derneği Başkanı Alpay Hacıoğlu ve yönetimi, ilimizin en büyük konut üreticisi Kent Konut'u ziyaret etti.

TOKİ Kuzey Ankara Kent Girişi 3. Bölge başvuruları başladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kuzey Ankara Kent Girişi 3. Bölge başvuruları başladı.

KİPTAŞ Silivri 4. Etap Konutları'nda konut içi imalatlar başladı! 

KİPTAŞ Silivri 4. Etap Konutları'nda inşaat çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Temeli 13 Haziran 2020'de atılan projede konut içi imalatlara start verildi. 

Otopark ihtiyacını doğru tespit etmedikçe kent estetiği ve konforu olmaz!

Sosyolog Faruk Özcan, yeni otopark yönetmeliğini değerlendirdi. "Otopark ihtiyacını doğru tespit etmedikçe kent estetiği ve konforu olmaz" dedi.

Hava Kent Konut Yapı Kooperatifi'nden yeni proje atağı!

İlk konut projesindeki teslimleri için hazırlıklara başlayan CVS Hava Kent Konut Yapı Kooperatifi, yeni projeler için de harekete geçti.

Kocaeli'de 1500 konut için kamulaştırma kararı alındı!

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Tavşancıl’da inşa edilecek 1500 konut için kamulaştırma çalışmalarının başladığını açıkladı. 

Kirada olan konut için emlak vergisi ödenir mi?

Emlak vergisi ödeyeceklerin çeşitli yasal hakları bulunuyor. Emlak Vergisi Kanunu’na göre; brüt 200 metrekareyi geçmeyen tek konutu olan bazı kişiler vergiden muaf. Peki emlak vergisini kimler ödemez? Kirada olan konut için emlak vergisi ödenir mi? İşte emlak vergisi muafiyet şartları...

Veli Ağbaba'dan konut işçileri için meslek tanımı önerisi! 

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, konut işçilerinin mutlaka meslek tanımının olması gerektiğini dile getirdi.

Kuzey Ankara Kent Girişi 3. Bölge kura sonuçları 3+1 isim listesi!

Kuzey Ankara Kent Girişi 3. Bölge kura sonuçları 3+1 isim listesi haberimizde yer alıyor. İşte Kuzey Ankara Kent Girişi 3. Bölge kura sonuçları 3+1 isim listesi ve proje detayları...

Kuzey Ankara Kent Girişi 3. Bölge başvuruları bugün sona eriyor!

Kuzey Ankara Kent Girişi 3. Bölge projesinde yer alan 34 adet konut için başvuru dönemi bugün sona eriyor.

TOKİ Kuzey Ankara Kent Girişi 3. Bölge başvuruları başladı!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Kuzey Ankara Kent Girişi 3. Bölge'de yer alan 34 adet konutu satışa sundu.

Erhan Coşan Kent Konut A.Ş Genel Müdürü oldu!

Erhan Coşan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Kent Konut A.Ş. Genel Müdürlüğü’ne getirildi.

Giresun'da konut, iş yeri ve diğer hasarlar için 6.5 milyon TL yardım yapıldı!

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Giresun'da konut, iş yeri ve diğer hasarlar için 6.5 milyon TL yardım yapıldığını açıkladı...

Manisa Kent Estetiği Dairesi'ne yeni hizmet binası!

Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından Merkez (Kırtık) Şantiye Binasına, Kent Estetiği Dairesi Başkanlığının kullanımı amacıyla yeni hizmet binası inşa edildi.

Kent Konut işbirliği Haberi

Kent Konut işbirliği

Kocaeli Emlakçılar Derneği Başkanı Alpay Hacıoğlu ve yönetimi, ilimizin en büyük konut üreticisi Kent Konut'u ziyaret etti. Ziyarette, işbirliği için çalışma yapılması gerektiği konuşuldu Kısa adı KEMDER olan Kocaeli Emlakçılar Derneği ziyaretlerine devam ediyor. Bir çok ziyaret gerçekleştiren KEMDER, en önemli ziyaretlerden birini geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdi. İlimizin en büyük konut üretimini gerçekleştiren Kent Konut Genel Müdürü Yalçın Özön'le bir araya gelen KEMDER Başkanı Alpay Hacıoğlu, yönetim kurulu üyeleri Özlem Oyıl, Ertan Karakaş, Cumali Boz ve Ömer Efe, ilimizdeki konut sorununu konuştu. 


BİRLİKTE HAREKET EDELİM 


Bu sıcak görüşmede Kent Konut'un İzmitli müdürü Yalçın Özön emlakçılardan faydalanılması gerektiğini, ilimizin konut sorununu en iyi bilen emlakçılarla, çözüm üretebilecek çalışmalarda birlikte hareket edilmesi gerektiğini söyledi. Bu düşünceyi de başkan Alpay Hacıoğlu geliştirerek, özellikle Kent Konut'la...