keşan adalet sarayı temeli

keşan adalet sarayı temeli

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Türkiye'nin temel sorunlarından birinin sağlıklı bir hukuk sistemi olduğunu söyledi. Bakan Müezzinoğlu yaptığı konuşmanın ardından ardından Keşan Adalet Sarayı inşaatının temelini attı...

Ankara Yeni Adalet Sarayı için görüşmeler başladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Ankara Yeni Adalet Sarayı Yapım Projesi için bir araya geldi. Bakan Kurum, "İnşallah Cumhuriyetin 100. yılında bu dev eseri Başkent'imize kazandıracağız" diye konuştu.

Ankara Yeni Adalet Sarayı yapım projesi protokolü imzalandı!

Adalet Bakanı Gül ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, iş birliğiyle inşa edecekleri Ankara Yeni Adalet Sarayı'nın yapım projesi protokol imza törenine katıldı...

Ankara'ya yeni adalet sarayı yolda!

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Ankara'da yeni bir adalet sarayı yapılacağı müjdesini verdi. Ankara'da bütün mahkemelerin tek çatı altında toplanacağı bölgede büyük bir adliye binası yapılacağını söyledi.

Gazze Adalet Sarayı açıldı!

İsrail'in işgali altında bulunan Gazze Şeridi'nde Katar'ın finansmanıyla inşa edilen Adalet Sarayı hizmete açıldı. 

Mersin Erdemli Adalet Sarayı bu yıl açılacak!

Mersin’in Erdemli ilçesinde yapımı devam eden adliye binasında sona yaklaşıldı. Erdemli Adalet Sarayı'nın bu yıl içinde hizmete açılacağı müjdelendi.

Metris Cezaevi’nin yerine Adalet Sarayı geliyor!

Esenler’de yer alan Metris Cezaevi’nin bulunduğu araziye ‘Adalet Sarayı’ yapılacak. Kentsel dönüşüm kapsamında Esenler Belediyesi’ne devredilen kışla arazisi yanındaki 50 bin metrekarelik alana ilişkin planlar Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından askıya alındı. 

Kütahya'ya yeni adalet sarayı inşa edilecek!

AK Parti Kütahya Milletvekili Vural Kavuncu, kent merkezine yeni adalet sarayı yapılacağı konusunda açıklamalarda bulundu. 

Konya Akşehir Adalet Sarayı'nın ihalesi yapıldı!

Konya Akşehir'de inşa edilecek Adalet Sarayı'nın ihalesi gerçekleşti. İhaleyi Sütiçen Mimarlık firması kazandı. Projenin yapım ihalesinin 1 yıl içerisinde yapılması planlanıyor.

Niğde Adalet Sarayı'nın inşaatı 2017'de bitecek mi?

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Niğde Adalet Sarayı'nın yapımına ilişkin soru önergesi hazırladı. Gürer sorusunu Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'a iletti.

Niğde Adliye Sarayı binası inşaatına ilişkin soru önergesi hazırlandı!

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Niğde Adalet Sarayı binası yapım çalışmalarına ilişkin soru önergesi hazırladı. Gürer sorularını Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'a iletti..

Gölcük Adalet Sarayı açıldı!

Gölcük´te yıkılan eski cezaevi yerine inşa edilen Gölcük Adalet Sarayı´nın resmi açılışı yapıldı. Siyasi protokolün yoğun katılım sağladığı açılışa Adalet Bakanı Bekir Bozdağ da katıldı.

Bekir Bozdağ'dan İzmit'e yeni Adalet Sarayı sözü!

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, dün yeni yapılan Gölcük ve Gebze Adliye Binaları'nın açılış törenleri için ilimizdeydi. Bozdağ, İzmit için de yeni Adalet Sarayı sözü verdi.

Malatya'da adalet sarayı ve cezaevleri inşa edilecek!

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Malatya’ya yeni bir adalet sarayı, Akçadağ ve Doğanşehir ilçelerine yeni cezaevleri yapılacağını açıkladı.

keşan adalet sarayı temeli

keşan adalet sarayı temeli keşan adalet sarayı temeli


Edirne Yeni Mahalle Zirve Konutları Mevkii'ndeki Adalet Sarayı inşaatının bulunduğu alanına gelen Sağlık Bakanı Müezzinoğlu'nu Adalet Bakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Özel İdare Genel Sekreteri Muhammet Öztürk, Edirne Valisi Hasan Duruer, daire müdürleri ve partili karşıladı. Havanın soğuk ve yağışlı olması nedeniyle temel atma törenine az sayıda kişinin katıldığı görüldü. Keşan Adalet Sarayı inşaatının temel atma töreninde konuşan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Türkiye'nin temel sorunlarından birinin sağlıklı bir hukuk sistemi olduğunu söyledi. 1960 yılından bu yana aynı sıkıntıların yaşandığını ve sandığı koruyan bir hukuk sistemine ihtiyaç olduğunu savunan Bakan Müezzinoğlu ardından Keşan Adalet Sarayı inşaatının temelini attı.Star...