Kılınç Hırdavat İnşaat nerede

Kılınç Hırdavat İnşaat nerede

Kılınç Hırdavat İnşaat Otomotiv Ve Lojistik Hizmetleri İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Beykoz’da 10 bin TL sermaye bedeli ile Dursun Aydemir tarafından kuruldu.

Tanura Hırdavat İnşaat Tekstil Limited Şirketi kuruldu!

Tanura Hırdavat İnşaat Tekstil Limited Şirketi bugün Kartal'da 400 bin TL sermaye bedeli ile Recep Ümit Akkoyun tarafından kuruldu.

Yuvam Hırdavat İnşaat Otomotiv Metal Ve Elektrik Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yuvam Hırdavat İnşaat Otomotiv Metal Ve Elektrik Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir’de 100 bin TL sermaye bedeli ile Betül Arslan tarafından kuruldu.

Ze Mobilya Yapı Malzemeleri Metal Hırdavat İnşaat Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ze Mobilya Yapı Malzemeleri Metal Hırdavat İnşaat Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 450 bin TL sermaye bedeli ile Zeynep Bogaç tarafından kuruldu.

Bilgen Hırdavat İnşaat ve Makina Ekipmanları Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bilgen Hırdavat İnşaat ve Makina Ekipmanları Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Enes Serkan Yetişkin tarafından kuruldu.

Esat Hırdavat İnşaat Hortum Yedek Parça Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Esat Hırdavat İnşaat Hortum Yedek Parça Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 50 bin TL sermaye bedeli Tayfun Çakır tarafından kuruldu.

Bsl Matbaacılık Tekstil Hırdavat İnşaat Plastik Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bsl Matbaacılık Tekstil Hırdavat İnşaat Plastik Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 550 bin TL sermaye bedeli ile Ferit Özcaner tarafından kuruldu.

Gisaş Metal Hırdavat İnşaat Kimya Elektrik İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gisaş Metal Hırdavat İnşaat Kimya Elektrik İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi Tuzla'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Cuma Davulcu tarafından kuruldu.

Sayman Metal Hırdavat İnşaat Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sayman Metal Hırdavat İnşaat Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 150 bin TL sermaye bedeli ile Hasan Çanta tarafından kuruldu. 

Özçoban Hırdavat İnşaat ve Elektrik Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özçoban Hırdavat İnşaat ve Elektrik Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi Beylikdüzü'nde 50 bin TL sermaye bedeli ile Murat Özçoban tarafından kuruldu. 

Yükselen Zemin Kaplama Hırdavat İnşaat Malzemeleri Asansör Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yükselen Zemin Kaplama Hırdavat İnşaat Malzemeleri Asansör Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 20 bin TL sermaye bedeli ile Fatih Haandere, Abdulsamed Demircan ortaklığında kuruldu.

Hekim Demir Çelik Metal Hırdavat İnşaat Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hekim Demir Çelik Metal Hırdavat İnşaat Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Şükrü Ayhan tarafından kuruldu...

Serpa Hırdavat İnşaat Demir Çelik Saç Elektrik Gıda Tekstil ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Serpa Hırdavat İnşaat Demir Çelik Saç Elektrik Gıda Tekstil ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 150 bin TL sermaye bedeli ile Tuğba Aydın tarafından kuruldu.

Krataş İnşaat Malzemeleri Delme Çelik Hırdavat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Krataş İnşaat Malzemeleri Delme Çelik Hırdavat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Ferit Şentürk tarafından kuruldu. 

Kılınç Hırdavat İnşaat nerede Haberi

Kılınç Hırdavat İnşaat nerede


Kılınç Hırdavat İnşaat Otomotiv Ve Lojistik Hizmetleri İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Beykoz’da 10 bin TL sermaye bedeli ile Dursun Aydemir tarafından kuruldu. 


Kılınç Hırdavat İnşaat Otomotiv Ve Lojistik Hizmetleri İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi konusu:

1) İNŞAAT        Her türlü inşaat yapımı, mesken, toplu konut, yol, köprü, baraj, liman, sondaj kuyusu, fabrika, atölye, depo, spor tesisleri, kanalizasyonlar, arıtma tesisleri, içme suyu boru ve depolarının inşaatı, her türlü gayrimenkulün yapımı, alımı, satımı, yurtiçi ve yurtdışı müteahhitlik hizmetleri, tretuvar, bordür, her türlü yol asfaltlama işleri ve taşeronluk hizmetleri yapmak. Her türlü inşaat malzemelerin imalatı, tuğla, kiremit, kum, çimento, mıcır, inşaat demiri, fayans, karo, kalebodur, parke, mermer, sıhhi tesisat malzemeleri, kapı ve pencere doğramaları, hazır sıva, iç ve...