05 / 07 / 2022

kınık İzmir elektrik kesintisi 4 Nisan 2015 saatleri

kınık İzmir elektrik kesintisi 4 Nisan 2015 saatleri

GEDİZ EDAŞ İl Müdürlüğü tarafından yapılacak altyapı çalışmaları nedeniyle, İzmir'in birçok ilçesinde 2 gün boyunca periyodik olarak elektrikler kesilecek. İşte İzmir elektrik kesintisi 4 Nisan son durum...

Gürce İnşaat Metal Elektrik Soğutma Ve Havalandırma Sistemleri Taşımacılık Sanayi Ticaret Ltd.Şti. kuruldu!

Gürce İnşaat Metal Elektrik Soğutma Ve Havalandırma Sistemleri Taşımacılık Sanayi Ticaret Ltd.Şti. bugün Beylikdüzü'nde İsmail Ayan tarafından kuruldu.

Hükümet elektrik fiyatlarında indirim mi yapacak? Bakan Nebati açıkladı

Türkiye'de geçtiğimiz yılın sonunda elektrik tarifelerinde kademeli sisteme geçildi. Önce günlük 7 kilowatt olarak belirlenen kota daha sonra kamuoyunun talepleri yüzünden günde 8 ayda ise 240 kilowata çıkarıldı.

Flo İnşaat Metal Elektrik Mobilya Otomotiv Petrol Ürünleri Taşımacılık Ticaret Ltd.Şti. kuruldu!

Flo İnşaat Metal Elektrik Mobilya Otomotiv Petrol Ürünleri Taşımacılık Ticaret Ltd.Şti. Beylikdüzü'nde 1 milyon TL sermaye bedeli ile Orhan Kaya tarafından kuruldu.

Tkworld İnşaat Metal Elektrik Lojistik Ve Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tkworld İnşaat Metal Elektrik Lojistik Ve Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 500 bin TL sermaye bedeli ile Ümit Aygül tarafından kuruldu.

İzmir'de büyük deprem bekleniyor mu?

Jeofizik yüksek Prof. Dr. Ahmet Övgün Ercan, İzmir'de büyük depremin ne zaman olacağına ilişkin açıklamalarda bulundu. Prof. Dr. Ahmet Övgün Ercan, İstanbul depremiyle ilgili de tüyler ürperten açıklamalarda bulundu.

Dehere İnşaat Metal Elektrik Mobilya Otomotiv Taşımacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dehere İnşaat Metal Elektrik Mobilya Otomotiv Taşımacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Mehmet Darçın tarafından kuruldu.

Arşia İnşaat Metal Elektrik Mobilya Otomotiv Petrol Ürünleri Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Arşia İnşaat Metal Elektrik Mobilya Otomotiv Petrol Ürünleri Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi Beylikdüzü’nde   1 milyon  TL sermaye bedeli ile Recep Kaya tarafından kuruldu.

İhtiyaç sahipleri müjde! Kış boyunca elektrik ve yakacak desteği verilecek!

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık tarafından ihtiyaç sahiplerine kış mevsimi boyunca yakacak ve elektrik giderlerine katkıda bulunmak için toplam 2,5 milyar lira yardım verileceği duyuruldu.

Vertex İnşaat Metal Elektrik Mobilya Otomotiv Petrol Ürünleri Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Vertex İnşaat Metal Elektrik Mobilya Otomotiv Petrol Ürünleri Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi Kağıthane’de  1 milyon TL sermaye bedeli  ile Onur Uslay tarafından kuruldu.

Avcılar'da hasarlı binalar yıkılıyor!

Avcılar'da 1999 yılında meydana gelen Gölcük depreminde hasar gören yapılar yıkılıyor. Tahliye kararı alınan binaların doğalgaz, elektrik ve suları kesildi.

Sancaklar Kimya İnşaat Metal Elektrik Oto Yedek Parçaları Ve Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sancaklar Kimya İnşaat Metal Elektrik Oto Yedek Parçaları Ve Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Yusuf Sungun tarafından kuruldu.

Lider Köseler İnşaat Otomotiv Elektrik Reklam Lojistik Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Lider Köseler İnşaat Otomotiv Elektrik Reklam Lojistik Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 750 bin TL sermaye bedeli ile Kenan Köse tarafından kuruldu.

İzmir’de depremde yıkılan evler Hazine'ye mi devredilecek?

CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter, Çevre Şehircilik Bakanlığı’nın aldığı İzmir’de depremde yıkılan evlerin Hazine’ye devredilmesine kararına tepki gösterdi. Bu karar ile halk adına şaşkınlığını ifade eden Serter, açıklamalarda bulundu.

kınık İzmir elektrik kesintisi 4 Nisan 2015 saatleri Haberi

kınık İzmir elektrik kesintisi 4 Nisan 2015 saatleri


GEDİZ EDAŞ İl Müdürlüğü tarafından yapılacak altyapı çalışmaları nedeniyle, İzmir'in birçok ilçesinde 2 gün boyunca periyodik olarak elektrikler kesilecek. İzmir'de Bakım ve yenileme çalışmaları nedeniyle dün başlayan kesintiler, iki gün daha devam edecek. İzmir elektrik kesintisi 4 Nisan 2015 son durum

BORNOVA 08.00 - 17.00

KEMALPAŞA 13:00-16:30

BUCA 09:30-13:00

KARABAĞLAR 08:00-17:00

ALİAĞA 08:00-17:00

MENEMEN 09:00-13:00

TİRE 09:00-11:00;

ÖDEMİŞ 09:00-17:00

KİRAZ 09:00-17:00

KINIK...