kiptaş kayabaşı başvuruları

kiptaş kayabaşı başvuruları

KİPTAŞ'ın dün satışa çıkardığı Küçükçekmece'deki Kayabaşı Konutları'na bugün saat 17.00 itibariyle 326 kişi başvurdu. Hangi metrekareye? Kaç kişi başvurdu?

KİPTAŞ Çınar Evler'de ön başvuru için son 3 gün!

Depreme dayanıklı, modern ve ulaşılabilir bir sosyal konut projesi olarak hayata geçirilen KİPTAŞ Çınar Evler'in başvuruları 3 gün sonra sona eriyor.

TOKİ Başakşehir Kayabaşı başvuruları yarın başlıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın İstanbul Başakşehir Kayabaşı projesi için başvuru süreci yarın başlıyor...

TOKİ Başakşehir Kayabaşı başvuruları başlıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın İstanbul Başakşehir Kayabaşı projesi için başvuru dönemi 19 Ekim'de başlıyor.

KİPTAŞ Silivri 4. Etap başvuruları bugün sona eriyor!

Dar ve orta gelirli ailelerin düşük peşinat ve taksit ödemeleriyle ev sahibi olacağı KİPTAŞ Silivri 4. Etap başvuruları bugün sona eriyor...

KİPTAŞ Silivri 4. Etap başvuruları yarın sona eriyor!

Dar gelirli ailelerin düşük peşinat ve taksit bedelleriyle konut sahibi olacağı KİPTAŞ Silivri 4. Etap başvuruları yarın sona eriyor.

KİPTAŞ Silivri 4. Etap başvuruları 2 gün sonra sona eriyor!

Dar ve orta gelirli ailelerin uygun peşinat ve taksit bedelleriyle ev sahibi olacağı KİPTAŞ Silivri 4. Etap başvuruları 2 gün sonra sona eriyor.

KİPTAŞ Silivri 4. Etap başvuruları 3 gün sonra sona eriyor!

Dar ve orta gelirli ailelerin uygun ödeme koşullarıyla ev sahibi olacağı KİPTAŞ Silivri 4. Etap başvuruları 3 gün sonra sona eriyor.

KİPTAŞ Silivri 4. Etap başvuruları 5 gün sonra sona eriyor!

Dar ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapacak olan KİPTAŞ Silivri 4. Etap başvuruları 5 gün sonra sona eriyor...

KİPTAŞ Silivri 4. Etap başvuruları ne zaman sona erecek?

Ev sahibi olmak isteyenler konut projesi başvurularını araştırmaya başladı. İstanbul Silivri'de inşa edilecek Kiptaş Silivri 4. etap konutlarının başvuruları merak ediliyor. İşte başvuru koşulları ve detaylar...

KİPTAŞ Silivri 4. Etap başvuru şartları 2020!

KİPTAŞ Silivri 4. Etap için başvuruları bugün itibariyle başladı. İşte KİPTAŞ Silivri 4. Etap başvuru şartları 2020...

KİPTAŞ Silivri 4. Etap başvuruları başladı!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun, KİPTAŞ Silivri 3. Etap Kura Çekiliş Töreni’nde duyurduğu KİPTAŞ Silivri 4. Etap için başvurular başladı.

KİPTAŞ Silivri 4. Etap başvuruları yarın başlıyor!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun, KİPTAŞ Silivri 3. Etap Kura Çekiliş Töreni’nde müjdesini verdiği Silivri 4. Etap konutları için başvurular yarın itibariyle başlıyor.

TOKİ İstanbul Kayabaşı 2019 projesi 20 soruda tüm detaylarıyla!

TOKİ Kayabaşı 2019 başvuruları ne zaman? TOKİ Kayabaşı 2019 fiyatları ne kadar? TOKİ Kayabaşı 2019 nerede? TOKİ Kayabaşı 2019 kura çekilişi ne zaman? İşte TOKİ İstanbul Kayabaşı 2019 projesi 20 soruda tüm detaylarıyla...

kiptaş kayabaşı başvuruları Haberi

kiptaş kayabaşı başvuruları

Bugün saat 16.00 itibarıyla 55 bin YTL'den satılacak 75 metrekarelik konutlara 256, 99 bin YTL'den satılacak 115 metrekare giriş katlardaki konutlara 11 ve 115 metrekare normal katlardaki konutlara 59 kişi başvurdu. Toplam başvuru sayısı 326'ya ulaştı.

Kampanyada 640'ı 75 metrekarelik 440'ın 115 metrekare normal ve 60'ı 115 metrekare giriş katları olmak üzere 1.140 konut bulunuyor.

Kampanya ile ilgili tüm gelişmeler Türkiye'nin 1 numaralı konut ve emlak sitesi www.emlakkulisi.com'da olacak....