kira öder gibi ev

kira öder gibi ev

Babacan Port Royal'de 1 oda 1 salon daireler 3 bin 800 TL'den, 2 oda 1 salon daireler 5 bin 200 TL'den ve 3 oda 1 salon daireler 8 bin 300 TL'den başlayan taksitlerle satılıyor.

Kira öder gibi ev sahibi olmak mümkün mü?

Kiracıların en büyük hayali olan "Kira öder gibi ev sahibi olmak mümkün mü?" sorusunun cevabını verebilmek için aylık kira bedeline göre evin değerini bulmak ve bulunan değeri aylık kredi taksit tutarı ile karşılaştırmak gerekli.

Kira öder gibi ev sahibi olmak 2013!

120 aydan 240 aya varan vade seçenekleriyle kira öder gibi ev sahibi yapan konut projelerini derledik. 'Kira öder gibi ev sahibi olmak 2013' listesi için tıklayın...

Kira öder gibi ev sahibi olma şartları neler?

Ev almak isteyenlere büyük fırsatlar sunan  TOKİ  yatırımlarına son sürat devam ediyor.  Peki kira öder gibi ev sahibi olma şartları neler? İşte tüm merak edilenler...

Babacan Port Royal'da kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı!

Babacan Holding'in Küçükçekmece E-5 üzerinde, peşinatsız, ara ödemesiz ve kira öder gibi ev alma  fırsatı sunuyor...

Kira öder gibi ev sahibi olun!

Konut kredisi faizlerin indirime girmesiyle kira öder gibi ev sahibi olmanın önü açıldı. Ev sahibi olmak isteyenler bankaların sunduğu konut kredilerine yoğun ilgi göstermeye başladı.

Polislere müjde! Kira öder gibi ev sahibi olacaklar!

Polisler için kira öder gibi ev sahibi olmanın yolu açıldı. Gaziantep'te görev yapan 2 bin polis memuru uygun koşullarla ev sahibi olacak.

Kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı!

Ev sahibi olmak isteyenler bankaların sunduğu konut kredisi ürünleriyle kira öder gibi ev sahibi olabiliyor. Bankalar konut kredisi faiz oranlarını peş peşe düşürmeye başladı.

Saklı Vadi Konakları'nda kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı!

Taşdelen Ormanlarının yanı başında, doğa ile iç içe konumlandırılan Saklı Vadi Konakları'nda kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunuluyor...

Ondörtüç Pendik'te kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı!

İnsay Yapı imzası ile Anadolu Yakası’nın en değerli, en işlek ve en önemli yeri olan Pendik’te yükselen Ondörtüç Pendik'te kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunuluyor...

Ondörtüç Pendik'te kira öder gibi ev sahibi olma avantajı!

İnsay Yapı imzası ile Pendik'te yükselen ve hemen teslim avantajı sunulan Ondörtüç Pendik'te kira öder gibi ev sahibi olunabiliyor..

Ondörtüç Pendik'te kira öder gibi ödeme fırsatı!

İnsay Yapı'nın Pendik'te hayata geçirdiği Ondörtüç Pendik'te kira öder gibi 10 yılda 0,98 faiz ile ev sahibi olunabiliyor...

Haydar Yamaç: Gençler kira öder gibi ev sahibi olmak istiyor!

Sektör temsilcilerinden Yamaç Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Haydar Yamaç, konut satış rakamlarına ilişkin görüşlerini paylaştı. Yamaç, ''Gençler kirada oturmak yerine kira öder gibi ev sahibi olmak istiyor'' dedi. 

Moment İstanbul'da kira öder gibi ev sahibi olun!

Moment İstanbul'da  3 bin 990 TL'den başlayan taksitlerle kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Proje AC Yapı imzası taşıyor...

Kira öder gibi aidat ödüyoruz!

İstanbul'da kira öder gibi aidat ödeniyor. İstanbul'da en düşük aidat Fatih'te, en yüksek aidat ise Sarıyer'de ödeniyor. İşte ilçe ilçe aidar analizi...

Tuzla Lokum Evler'de kira öder gibi ev sahibi olun!

Toplam 722 konuttan meydana gelen Tuzla Lokum Evler'de kira öder gibi ev sahibi olunuyor. Teslimlerin hemen yapıldığı projede daire fiyatları 290 bin TL'den başlıyor.

kira öder gibi ev Haberi

kira öder gibi ev

Babacan Holding, bulunduğu bölgeye prestij kazandıran projeleri arasında yer alan Babacan Port Royal’de benzersiz bir kampanya başlattı.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre, yatırımcılarına her dönemde cazip ödeme seçenekleri sunan Holding’in başlattığı kampanya kapsamında 1 oda 1 salon daireler 3 bin 800 TL’den, 2 oda 1 salon daireler 5 bin 200 TL’den ve 3 oda 1 salon daireler 8 bin 300 TL’den başlayan taksitlerle satışa sunuluyor.

İlk etap teslimleri 2020 yılı ikinci yarısında başlayacak olan Babacan Port Royal'de tapular hazır. Babacan Port Royal, 10 futbol sahası büyüklüğünde yeşil alana komşu, mimari tasarımı Portekizli Addon Grup imzası taşıyan proje toplam 5 blokta 814 daire ve 50 adet ticari üniteden oluşuyor.

Projede alan büyüklükleri 37 ile 212 metrekare arasında değişen 1 oda 1 salon, 2 oda...