Kişiye özel

Kişiye özel

Tüketicileri ile arasında güçlü bir bağ olduğunu belirten Lazzoni, kullanıcılarına kendi mobilyalarının tasarımını yapma ayrıcalığı sunan ve gerçek anlamda esnek üretim yeteneğine sahip bir marka

Kartepe’de 'kişiye özel rant' iddiaları gündemde!

Kartepe’de kişiye özel kıyak ve rant iddiaları gündeme geldi. Kartepe Arslanbey Mahallesi Muhtarı Sedat Topal, İstanbullu Recep Çiftçi adlı bir yatırımcıya inanılmaz bir rant sağlandığını söylüyor.

Elite Concept’te bayrama özel indirim!

Hemen teslim edilen Elite Concept projesinde yüzde 10 indirim, 36 ay sıfır faiz, kişiye özel ödeme planı ve “Enflasyona Endeksli Konut Kredisi" kampanyası uygulanıyor...

Caresse The Residences Bodrum ile Bodrum'u kişiye özel yaşayın!

Marriott grubunun The Luxury Collection markası ve Büyükhanlı Kardeşler grubunun inşaat kalitesiyle buluşan Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum Residences ile Bodrum’u kişiye özel yaşama imkanı sunuyor.

Şua İnşaat'tan kişiye özel ödeme planı!

Şua İnşaat tarafından Kadıköy Fikirtepe’de hayata geçirilen Elite Concept projesinde hemen teslim imkanıyla kişiye özel ödeme planıyla 36 ay sıfır faiz fırsatı sunuluyor.

Elite Concept’ten Babalar Günü'ne özel elektronik!

Elite Concept projesinde yüzde 10 indirim, 36 ay sıfır faiz ve kişiye özel ödeme planı uygulanıyor. Elite Concept’te Babalar Günü’ne özel 5.000 TL değerinde elektronik eşya çeki hediye ediyor.

Şua İnşaat'tan Anneler Günü'ne özel yüzde 10 indirim!

Şua İnşaat Anneler Günü'ne özel bir kampanya başlattı. Elite Concept'te kampanya kapsamında 36 ay sıfır faiz fırsatı ve kişiye özel ödeme planı sunuluyor.

Gelecek Relax Tuzla'da kişiye özel ödeme avantajı!

İstanbul'un Anadolu Yakası Tuzla-Aydınlı bölgesinde Gelecek Yapı tarafından hayata geçirilen Gelecek Relax projesinde fiyatlar 189 bin TL'den başlıyor. Projede daire seçeneklerine özel ödeme avantajı sunuluyor.

Nouvel Maltepe'de kişiye özel ödeme fırsatı!

Ağaoğlu Omak İnşaat güvencesi ile hayata geçirilen Nouvel Maltepe projesinde kişiye özel ödeme avantaj sunuluyor...

Nouvel Maltepe'de kişiye özel ödeme avantajı!

Ağaoğlu Omak İnşaat imzası ile Maltepe'de hayata geçirilen Nouvel Maltepe projesinde kişiye özel ödeme planları ile 60 ay 0 faiz fırsatı sunuluyor...

Northland Ankara'da kişiye özel taksit fırsatı!

İntegra Yapı ve Öz Gaziantep ortaklığı tarafından Ankara'da inşa edilen Northland Ankara projesinde bankasız, faizsiz, kişiye özel taksit fırsatı sunuluyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenlere ödeme kolaylığı sağlanıyor.

Loca Mahal'de kişiye özel ödeme planı!

Loca Mahal'de kişiye özel ödeme planı yapılıyor. Kiptaş güvencesiyle yükselen Loca Mahal projesi 1.262 konuttan meydana geliyor. 

Gelecek Relax Tuzla'da kişiye özel ödeme planı!

Daire fiyatlarının 189 bin TL'den başladığı Gelecek Relax Tuzla'da kişiye özel ödeme planı imkanı sunuluyor.

Ondörtüç Pendik'te kişiye özel ödeme fırsatı!

Kira öder gibi ev sahibi olunabilen Ondörtüç Pendik'te kişiye özel ödeme fırsatı sunuluyor. Projede fiyatlar 258 bin TL'den başlıyor..

Kişiye özel

Kişiye özel Kişiye özel
Lazzoni; seçkin zevk sahibi insanların, bir iç mimara tasarımını yaptırıp, butik bir atölyede maharetli bir ustaya üretim yaptırır gibi özgün bir deneyim yaşamasını sağlıyor. Bunun yanı sıra marka, satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri, kalite standartları ve uluslararası bir marka olarak sunduğu prestij ve yaklaşımı ile farklılaşıyor.


Lazzoni ürünlerinin büyük bölümü ölçü ve parça sayısı belirlenebilen değişken modüllerden oluştuğu için, tasarım ekibi ile birlikte, ürünleri adeta yeniden yaratabilirsiniz. Sunulan ayrıcalıklar sayesinde, beğenilen ürünler satın alınmadan önce, kendi evinizin ölçülerine göre modellenmiş ürünleri, bilgisayar ortamında, üç boyutlu olarak görmeniz de mümkün. 


Mağazaya gelip, herhangi bir ürünü beğendikten sonra, proje keşif ekibi, evinize gelerek, gerekli ölçüleri alır, duvar renginden zemin döşemesinin türüne, tonuna kadar tüm verileri sisteme girer. Daha sonra, mağazalarda görevli iç...