kızılay çayyolu arası kaç dakika

kızılay çayyolu arası kaç dakika

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 10 Mart Pazartesi günü Kızılay-Çayyolu Metro Hattı'nın açılışını yapacak. 16 bin 590 metrelik hat uzunluğuna sahip metro sayesinde Kızılay-Çayyolu arası 24 dakikaya inmiş olacak...

Başkent Market'in 4. Şubesi Kızılay'da açıldı! 

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın seçim vaatleri arasında yer alan önemli projelerden biri olan Başkent Market'in 4. Şubesi Kızılay'da açıldı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Türk Kızılay ve Yeşilay arasında protokol imzalandı!

Protokol çerçevesinde Türk Kızılay ve Yeşilay'a 76 şehirde 676 bin metrekare üzerindeki 20 hizmete hazır hazine taşınmazı bina tahsis edildi

Ankara Kızılay'a cami inşa edilmesi için protokol imzalandı!

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) ile Türkiye Diyanet Vakfı arasında, Kızılay'da cami inşa edilmesi için protokol imzalandı.

Ataşehir Kızılay Hizmet Binası'nın imar planı askıda!

İstanbul Ataşehir İlçesi, Atatürk Mahallesi, 2443 ada, 1 parsel ve 2444 ada, 1 parsel arasındaki tescil dışı alana ilişkin Kızılay Hizmet Binası amaçlı hazırlanan imar planı tadilatı askıya çıkarıldı...

Kızılay AVM yılbaşında açık mı?

Kızılay AVM, hafta içi her gün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, Kızılay AVM yılbaşında açık mı? Kızılay AVM yılbaşında kaçta açılıyor? İşte Kızılay AVM 1 Ocak 2017 çalışma saatleri...

Kızılay AVM Kurban bayramı çalışma saatleri!

Kızılay AVM hafta içi her gün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, Kızılay AVM Kurban Bayramı'nda açık mı? İşte Kızılay AVM Kurban bayramı çalışma saatleri...

Kızılay-Çayyolu Metrosu, Temelli'ye kadar uzatılacak!

Kızılay-Çayyolu Metrosu, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından Sincan'ın Temelli bölgesine kadar uzatılacak

Kızılay AVM Kurban Bayramı 2015'te açık mı?

Kızılay AVM hafta içi hergün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, Kızılay AVM Kurban Bayramı 2015'te açık mı? Kızılay AVM bayramda kaçta açılacak? Kızılay AVM bayramda kaça kadar açık?

Kızılay'ın en büyük binası Balıkesir'e yapılıyor!

TÜRK Kızılay'ı Balıkesir şubesinin yapımına başladığı Aşevi, Sevgi Mağazası ve Öğrenci Evi'nin inşaatı Türkiye'deki Kızılay binaları arasında en büyük yapı olacak.

Balıkesir'e Kızılay'ın en büyük binası yapılacak!

Türk Kızılay'ı Balıkesir şubesinin yapımına başladığı Aşevi, Sevgi Mağazası ve Öğrenci Evi'nin inşaatı Türkiye'deki Kızılay binaları arasında en büyük yapı olacak.

Batıkent-Kızılay Metro hattında raylar değişiyor!

Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü, Batıkent-Kızılay Metro hattının Ulus- Sıhhiye istasyonları arasında ray değişim ve bakım çalışmaları başlattı. 18 yıldır hizmet veren metro hattında yer yer aşınmalar oluştuğu bilgisi verildi.

Kızılay Metro hattında yenileme çalışması!

Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü, Batıkent- Kızılay Metro hattının Ulus- Sıhhiye istasyonları arasında bugün ray değişim ve bakım çalışmaları başlattı. Çalışmalar, 23 Temmuz - 3 Ağustos arasında gerçekleştirilecek.

Batıkent-Kızılay Metro hattında bakım çalışması!

Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü, Batıkent-Kızılay Metro hattının Ulus-Sıhhiye istasyonları arasında bugün ray değişim ve bakım çalışmaları başlattı. Çalışmalar, 23 Temmuz-3 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

kızılay çayyolu arası kaç dakika Haberi

kızılay çayyolu arası kaç dakika


Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 10 Mart Pazartesi günü Kızılay-Çayyolu Metro Hattı'nın açılışını yapacak. 16 bin 590 metrelik hat uzunluğuna sahip metro sayesinde Kızılay-Çayyolu arası 24 dakikaya inmiş olacak. Bir süre önce metroda incelemeler yapan Erdoğan, test sürüşlerini bizzat başlatmıştı. Hat üzerinde 11 durak bulunuyor. O duraklar şöyle: Çayyolu 2, Çayyolu 1, Ümitköy, Beytepe, Köy Hizmetleri, Bilkent, ODTÜ, MTA, Söğütözü, Milli Kütüphane, Necatibey, Kızılay.