12 / 08 / 2022

KKTC City Mall ne zaman açılacak

KKTC City Mall ne zaman açılacak

KKTC’nin ilk alışveriş merkezi City Mall, bu yıl sonunda açılacak. Magosa’da inşa edilen AVM ile Kuzey Kıbrıslılar’ın Güney Kıbrıs’ta alışveriş için harcadıkları paranın ülkede kalması hedefleniyor

Flo, Kazakistan’da 5. mağazasını açtı!

Türk ayakkabı mağazalar zinciri Flo, yurt dışında da yatırımlarını hız kesmeden sürdürüyor. Kazakistan’daki beşinci mağazasını Karaganda City Mall’da açan Flo, 450 metrekarelik bir alanda yüzlerce çeşit ürünü müşterilerinin beğenisine sunacak.

KKTC City Mall'da yabancı marka talebi artıyor!

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) ilk alışveriş merkezi City Mall'daki markalar uluslararası tanınırlık ambargosunu kırmanın yolunu buldu.

Kıbrıs 1001 Airport Mall 22 Mayıs'ta açılacak!

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) ilk uluslararası standartlara sahip alışveriş merkezi için gün sayıyor. İki etaptan oluşan 1001 Airport Mall'un ilk etabı 22 Mayıs'ta kapılarını açacak.

KKTC'in ilk AVM'si City Mall AVM bu yıl sonunda açılıyor!

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin (KKTC) ilk alışveriş merkezi bu yıl sonunda kapılarını açmaya hazırlanıyor. Magosa şehrinde inşa edilen City Mall adlı AVM’nin kiralamasını Türkiye’den KDM Yönetim ve Kiralama üstlendi.

KKTC City Mall bu yıl sonunda açılacak!

KKTC’nin ilk alışveriş merkezi City Mall, bu yıl sonunda açılacak. Magosa’da inşa edilen AVM ile Kuzey Kıbrıslılar’ın Güney Kıbrıs’ta alışveriş için harcadıkları paranın ülkede kalması hedefleniyor

KKTC, AVM ile tanışacak!

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin ilk alışveriş merkezi bu yıl sonunda kapılarını açmaya hazırlanıyor. Magosa şehrinde inşa edilen City Mall adlı AVM’nin kiralamasını Türkiye’den KDM üstlendi.

Gaziantep Prime Mall, Sign of the City Awards'ta ödül aldı!

En iyi AVM ödülü Prime Mailin Türkiye'nin önde gelen inşaat ve gayrimenkul projelerinin, 17 kategoride ödüllendirildıği "Sign of the City Avvards" yarışmasında Prime Mail Gaziantep ödül aldı.

Prime Mall Gaziantep en iyi AVM ödülü aldı!

İnşaat ve gayrimenkul projelerinin ödüllendirildiği ve Hürriyetin öncülüğünde hayata geçen, 135 farklı proje ile 200'ün üzerinde başvurunun değerlendirildiği "Sign of the City"de en iyi AVM ödülü Prime Mall Gaziantep'in oldu..

Sign of the City Awards'ta En iyi AVM ödülü Prime Mall Gaziantep’in!

“Sign of the City”de en iyi AVM ödülü Prime Mall Gaziantep’in oldu. İnşaat sektörünün yoğun ilgi gösterdiği ödül töreni, 6 Kasım 2014 Perşembe günü Four Seasons Bosphorus Otel’de gerçekleşti.

Mall City Bağcılar 'da minimum 151 bin liraya!

Mall City Bağcılar 'da minimum fiyat 151 bin lira olarak belirlendi, anahtar teslimleri hemen gerçekleşen Mall City 'de yer alan konutlar 1 oda 1 salon olarak tasarlandı...

Defacto Mısır'daki ilk mağazasını Sun City Mall'da hizmete açtı!

Giyim sektöründe hizmet veren Defacto, büyümeye devam ediyor. Firma, Mısır'daki ilk mağazasını açtı...

Mall City Residence Evleri'nde 183 bin TL'ye!

Teslimlerin hemen gerçekleştiği Mall City Residence projesinde daire fiyatları 151 bin TL'den başlangıç gösteriyor...

Mall City Konutları'nda yüzde 20 peşin indirimi!151 bin TL!

Mall City Residence'ta kalan 30 konutun satışlar 151 bin TL ile 183 bin TL arasında değişen fiyatlarla devam ediyor...

KKTC City Mall ne zaman açılacak Haberi

KKTC City Mall ne zaman açılacak

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin (KKTC) ilk alışveriş merkezi City Mall, bu yıl sonunda açılacak. Magosa’da inşa edilen ve 15 milyon euro yatırımın yapılacağı City Mall’un kiralama ve işletmesini Türkiye’den KDM Yönetim ve Kiralama üstlendi. Kuzey Kıbrıslı yatırımcı Derviş Tarımer’in şirketi Elektrokur’un hayata geçireceği ve 60’a yakın mağazaya yer verilecek AVM’de markalarla görüşmeler başladı.


‘Ambargoları kıracağız’

Elektrik malzemeleri üretim ve pazarlamasının yanı sıra 4 yıl önce perakende sektörüne yatırıma başladıklarını belirten Derviş Tarımer, Tayland merkezli Index markasının bayiliğini aldıklarını anlattı. Tarımer, “Rum tarafından engeller çıkartılmasına rağmen bu markanın 4 mağazasını açtık. Sonra da AVM yapmaya karar verdik” dedi.  Elektrokur Genel Koordinatörü Çağıl Tarımer Barut da “KKTC’de hiç AVM ve eğlence merkezi yok. O nedenle herkes Güney’e geçip orada para harcıyor. Biz halkın...