kocaeli muhtarlık binaları

kocaeli muhtarlık binaları

Çalışmalarına devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Mesruriye Muhtarlık Binası ve Köy Odası için malzeme yardımı yaptı.

Kocaeli’de bin 500 hasarlı bina var!

Elazığ'daki 6.8 büyüklüğündeki deprem, hasarlı binaları tekrar gündeme getirdi. 1999'da Kocaeli'de 7.4 şiddetindeki depremde hasar gören ve güçlendirilmeyen 1500 binada insanların oturmaya devam ettiği iddia edildi...

Halk GYO Kocaeli Şekerpınar binaları 2019 yıl sonu değerleme raporu!     

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul merkezli ""Şekerpınar Binaları" 2019 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı...

Kocaeli Bağçeşme itfaiye binasının kaba inşaatı tamamlandı!

Kentte yeni müfreze binaları inşa eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bağçeşme İtfaiye Müfreze binasının kaba inşaatını tamamladı.

Kiracı muhtarlık binaları TBMM gündeminde!

Muhtarlık hizmet binaları meclis gündemine taşındı. CHP'li Gürer, konuya ilişkin soru önergesi hazırladı...

Kocaeli Büyükşehir'den inşaat malzemesi yardımı!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı, kırsal mahallelere yönelik hizmetlerine devam ediyor. Kocaeli'deki 12 ilçenin kırsal mahalleleri başta olmak üzere Kocaeli genelinde yapılan inşaat malzemesi yardımları sayesinde, köylülerin ihtiyaçları gideriliyor.

Büyükçekmece'ye yeni muhtarlık binaları inşa ediliyor!

İlçedeki çalışmalarına hız kesmeden devam eden Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, yeni muhtarlık binaları inşa ediyor.

Kocaeli Kefken muhtarlık binasının inşaatı şekilleniyor!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kefken'e inşa ettiği muhtarlık binası ve pazar alanının inşaatını tamamlıyor.

Kocaeli İtfaiyesi yeni binalarıyla güçleniyor!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından kentin farklı noktaların yeni itfaiye müfreze binaları inşa ediliyor. Yeni binalarla Kocaeli İtfaiyesi'nin vakalara daha hızlı bir şekilde müdahale etmesi planlanıyor.

Kocaeli'ye yeni müfreze binaları inşa ediliyor!

Kentteki çalışmalarına son sürat devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, yeni müfreze binaları hayata geçiriyor.

Kocaeli Kefken'e yeni muhtarlık binası!

Çalışmalarına son sürat devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kefken'e yeni bir muhtarlık binası inşa ediyor.

Kocaeli Mannesman Fabrikası'nın binaları yıkılacak!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından İzmit Sekapark’ın yanında bulunan Mannesman Boru Fabrikası'nın binaları yıkılacak. 15 dönümlük alan üzerine kongre ve kültür merkezi yapılacak.

Büyükçekmece modern muhtarlık binasına kavuşuyor!

Büyükçekmece Belediyesi bir çok mahalleye yeni ve modern muhtarlık binaları inşa etmeye devam ediyor. Güzelce Mahallesi'ne yeni bir muhtarlık inşa edildi.

Kocaeli Darıca'daki kışla Millet Bahçesi'ne dönüştürülüyor!

Kocaeli Darıca'da bulunan askeri alan Millet Bahçesi oluyor. Proje kapsamında kamu binaları, liseler, halk plajları, sosyal tesisler ve kafeler yer alacak.

kocaeli muhtarlık binaları

kocaeli muhtarlık binaları kocaeli muhtarlık binaları

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi muhtarlar ve köy halkından gelen talepler doğrultusunda kırsalın ihtiyaçlarını karşılamayı sürdürüyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre, Kocaeli Büyükşehir Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında malzemeler Büyükşehir tarafından karşılanırken işçilik imece usulü köy halkı tarafından inşa ediliyor.


ELBİRLİĞİ İLE YAPTILAR

Kocaeli Büyükşehir’in yaptığı yardımlar Gölcük’te de sürdü. Köy halkının isteği üzerine Mesruriye Muhtarlık Binası ve Köy Odası için malzeme yardımı gerçekleştirildi. Malzeme desteği alan köy halkı el birliği ile işçiliği yaparak yapım çalışmalarını tamamladı. Malzeme desteği için Büyükşehir’e teşekkür eden köylüler yardımların devamını beklediklerini söyledi.

AMAÇ KÖYLERİN DAHA YAŞANABİLİR HALE GELMESİ

Köylerin daha yaşanabilir hale gelmesi ve köyden kente göçün önüne geçilebilmesi için yapılan çalışmalar kapsamında özellikle köylerin ortak kullanım alanlarında yapılması gereken hizmetler hayata geçiriliyor. Kırsal...