Koçlar Mimari Tasarım İnşaat adres

Koçlar Mimari Tasarım İnşaat adres

Koçlar Mimari Tasarım İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Seyfullah Koç tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 5 Şubat 2014 tarihinde Ümraniye, Ihlamurkuyu Mahallesi'nde kuruldu.

Collage Danışmanlık İnşaat Ve Mimari Tasarım Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Collage Danışmanlık İnşaat Ve Mimari Tasarım Ticaret Limited Şirketi bugün Büyükçekmece'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Naunaın Ahmad ve Syed Ahmed M. Shahjehan ortaklığında kuruldu.

Iglo Architects’in tasarladığı YC Inox fabrikasında inşaat çalışmaları hız kesmiyor!

Mimari tasarım süreci Iglo Architects tarafından sürdürülen, Tayvanlı çelik devi YC Inox’un Dilovası’ndaki 80 milyon dolarlık dev yatırımının inşaatına ihale sürecinin tamamlanmasıyla star verilecek. Projede 2021 yılının son çeyreğinde test üretimlerine geçilmesi hedefleniyor.

Hamle Mimari Tasarım Ve İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Hamle Mimari Tasarım Ve İnşaat Limited Şirketi Güngören’de 200 bin TL sermaye bedeli ile Ömer Soydaş  tarafından kuruldu.

Elemental 3 İnşaat Mimari Tasarım Dekorasyon Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Elemental 3 İnşaat Mimari Tasarım Dekorasyon Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Beyoğlu’nda 50 bin TL sermaye bedeli ile Kadriye Jülide Szawlowski kuruldu.

Celodi Design Mimari Tasarım Limited Şirketi kuruldu!

Celodi Design Mimari Tasarım Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Didem Sayar ve Selin Pektaş ortaklığında kuruldu.

Ersay Mimari Tasarım Ve İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Ersay Mimari Tasarım Ve İnşaat Limited Şirketi bugün  Bağcılar’da 10 bin TL sermaye bedeli ile Elif Erkendoğdu tarafından kuruldu.

9. Endüstriyel ve Mimari Doğal Taş Tasarım Yarışması’nın başvurusu uzatıldı!

İMİB'in geleneksel hale getirdiği 9. Endüstriyel ve Mimari Doğal Taş Tasarım Yarışması’na gelen yoğun talep sonrasında başvuru süresi uzatıldı. 9. Endüstriyel ve Mimari Doğal Taş Tasarım Yarışması’nın yeni başvuru tarihi 24 Ağustos 2020 olarak açıklandı.

Bodrum Hayat Country'de 1.5 milyon TL'ye ev sahibi olma fırsatı!

Mimari tasarım ödüllü proje Hayat Country projesi Bodrum'da yükseliyor. Projede daire fiyatları 1 milyon 515 bin 700 TL'den başlıyor.

Dess Concept Tasarım Mimari Uygulama Ve Reklam Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dess Concept Tasarım Mimari Uygulama Ve Reklam Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Serhan Başak ve Sonay Tünay ortaklığında kuruldu.

9. Endüstriyel ve Mimari Doğal Taş Tasarım Yarışması'nın jüri üyeleri açıklandı!

İstanbul Maden İhracatçıları Birliği'nin (İMİB) gerçekleştireceği 9. Endüstriyel ve Mimari Doğal Taş Tasarım Yarışması’nın jüri üyeleri açıklandı. 

Crown Consept Mimari Tasarım Ve Uygulama Anonim Şirketi kuruldu!

Crown Consept Mimari Tasarım Ve Uygulama Anonim Şirketi Büyükçekmece'de 50 bin TL sermaye bedeli ile İlya Özyürek ve Samuel Özyürek ortaklığında kuruldu.

Koronavirüs sonrası otellerin ve tatil köylerinin mimari açıdan değişimi!

Ödüllü projeleri ile ulusal ve uluslararası çapta başarılar hayata geçiren Elips Tasarım Mimarlık Kurucusu Y. Mimar Feza Ökten Koca, Covid-19 pandemisinin ardından turizm sektöründe otellerin ve tatil köylerinin mimari açıdan ne tür değişiklikler yapması gerektiğinden bahsetti.

Verimliliği ve motivasyonu artırmak için mimari açıdan dikkat edilmesi gereken noktalar!

Ödüllü ofis ve konut projeleri ile uluslararası çapta başarılara imza atan Elips Tasarım Mimarlık Kurucusu Y. Mimar Feza Ökten Koca, evlerden çalışılan bu günlerde verimliliği ve motivasyonu artırmak için mimari açıdan dikkat edilmesi gereken noktalara değindi.

Koçlar Mimari Tasarım İnşaat adres

Koçlar Mimari Tasarım İnşaat adres Koçlar Mimari Tasarım İnşaat adres

Koçlar Mimari Tasarım İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Seyfullah Koç tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 5 Şubat'ta kuruldu. 


Koçlar Mimari Tasarım İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Her türlü mimari plan proje çizimini ve taahhüdünü yapmak

Koçlar Mimari Tasarım İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adres: Ümraniye, Ihlamurkuyu Mahallesi, Yeşildere Caddesi,...