Koleksiyon Düsseldorf mağazası

Koleksiyon Düsseldorf mağazası

Koleksiyon, yeni açılan Almanya – Düsseldorf’taki mağazasıyla eğitimden finansa, ofisten ortak alanlara yönelik çok çeşitli tasarım çözümleri sunacak. Koleksiyon, Düsseldorf mağazasını Avrupa’nın merkez noktası olarak konumluyor.

Almanya Koleksiyon Düsseldorf mağazası açıldı!

Koleksiyon, mağazalarına bir yenisini daha ekledi. Koleksiyon' yeni açılan Almanya – Düsseldorf’taki mağazasını Avrupa’nın merkez noktası olarak konumluyor.

Koleksiyon, Düsseldorf mağazasını açtı!

Koleksiyon, yeni açılan Almanya – Düsseldorf’taki mağazasıyla eğitimden finansa, ofisten ortak alanlara yönelik çok çeşitli tasarım çözümleri sunacak. Koleksiyon, Düsseldorf mağazasını Avrupa’nın merkez noktası olarak konumluyor.

Ozan Güven ayakkabı mağazası açıyor!

Ozan Güven oyunculuk dışında ticaret hayatında da başarılı adımlarla ilerliyor... Son olarak dostu Cem Yılmaz’ın ‘Pek Yakında’ filminde rol alan Güven, bu projeden kazandığı gelirle yeni bir ayakkabı mağazası açacağı öğrenildi

Kocaeli Körfez'de dört katlı mobilya mağazası yandı!

Körfez'de dört katlı mobilya mağazası yandı. Edinilen bilgiye göre, Körfez ilçesi Kuzey mahallesi Ağadere caddesinde bulunan Numan Koçak'a ait 4 katlı mobilya mağazasında sabah saatlerinde yangın çıktı.

Bizimevler'de 160 cadde mağazası satışa çıktı!

Bizimevler'de 160 cadde mağazası satışa çıktı İhlas Yapı'nın Ispartakule'de hayata geçirdiği Bizimevler'de 160 cadde mağazası satışa çıktı. Bizim Evler 6 projesinde 2+1,3+1,4+1,5+1'den oluşan geniş daire seçenekleri sunuluyor.

Çorum'da Taç Fabrika Satış Mağazası açıldı!

TAÇ’ ın Çorum’daki ilk mağazası, Mimar Sinan Mahallesi Ankara Yolu Bulvarı ’nda kapılarını açtı. Çorumluların yoğun ilgi gösterdiği açılışta, ziyaretçilere çok özel fırsatlar da sunuldu.

Porland Mağazası, yarın Prime Mall AVM’de kapılarını açıyor!

Bin 740 metrekare alanda, hem ev hem de gastronomi müşterilerine hitap eden Porland Mağazası, 13 Eylül’de Prime Mall AVM’de kapılarını açıyor. Üstelik açılışa özel 13 – 14 Eylül’de tüm ürünlerde yüzde 50 indirim...

Aidatını ödemeyenin bürosu, dükkânı ve mağazası satılacak!

"Aidatını ödemeyenin bürosu, dükkânı ve mağazası da diğer maliklere satılacak." Hürriyet gazetesi yazarı Şükrü Kızılot, herkesin merak ettiği "apartman aidatı" konusuna köşesinde açıklık getirdi.

1942 yılında Fatih'te iki mağazası bulunan bir ev 135 bin liraya satılacakmış!

1942 yılında Fatih Tarakçılar Caddesi'nde iki mağazası bulunan kagir bir ev 135 bin liraya satılacakmış. Altının 33 lira olduğu yılda 4 bin 554 altın değerinde yüksek fiyata satılacakmış.

Portigon A.G. Merkezi Düsseldorf İstanbul Merkez Şubesi'nin kuruluş izni iptal edildi!

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Portigon A.G. Merkezi Düsseldorf İstanbul Merkez Şubesi'nin kuruluş iznini iptal etti. Firma konuyla ilgili olarak resmi sitesinden duyuru yaptı.

Mükemmel Sarımsakçı, Dallas’taki 1960’larda inşa edilen binayı restore ediyor!

ABD’de yenilediği binalarla ses getiren Türk işadamı Mükemmel Sarımsakçı, bu kez Dallas’ taki projesiyle gündemde. Koleksiyon Mobilya da Amerika’daki ilk mağazası için onun kiracısı oldu...

Avrupa’nın en büyük Motoplex Konsept Mağazası açıldı!

Vespa World Days kapsamında Avrupa’nın en büyük Motoplex Konsept Mağazası’nın açılışı gerçekleştirildi. Açılış partisine ünlü Aprilia Superbike pilotları Marco Melandri ve Sylvain Guintoli’yi de katıldı...

Çilek Mobilya Vialand mağazası açıldı!

'BiTurbo' araba yatakların yarış rampasında sergilendiği, 'Black Pirate Köpek Balığı' masanın su altı dünyasında teşhir edildiği Çilek Vialand mağazası ile tema parktan çıkan çocuklara ulaşması hedefleniyor.

Koleksiyon Düsseldorf mağazası

Koleksiyon Düsseldorf mağazası Koleksiyon Düsseldorf mağazası

Deneyimlerle değer kazanan ve kişiselleşen yaşam alanları için tasarımlar sunan Koleksiyon, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Yurt içi yatırımlarının yanı sıra; yakın zamanda Amerika ve İngiltere gibi önemli coğrafyalarda yaptığı yurt dışı faaliyetleriyle dikkat çeken Koleksiyon, Almanya Düsseldorf’taki Medienhafen’de bulunan mağazasını açtı. 800 m2 alanda finanstan eğitime, ofislerden kamu alanlarına uzanan farklı sektör ve mekanlara yönelik tasarım çözümleri sunulan yeni mağaza, Koleksiyon’un Avrupa’daki ticari ve marka faaliyetlerinin geliştirileceği yeni merkez noktası olacak.

Açılışa Türkiye’den gelen isimler arasında mimarlar Gürhan Bakırküre, Atilla Kuzu ve Levent Çırpıcı yer alırken; Almanya’nın iş, mimarlık ve medya çevresinden önemli isimler de ağırlandı.

Açılışta, 25 Ülkede 12 Bini Aşkın Mimara Ulaşan Konferans Büyük ilgi Gördü


Mağazanın açılış gecesinde, Koleksiyon Tasarım ve Marka Direktörü Koray Malhan’ın bugüne kadar 25...