kömür madeni

kömür madeni

Zonguldak'ta şehir merkezindeki bir inşaatın temel kazısında kömür çıktı. İnşaatta çalışan işçiler ve çevredeki vatandaşlar, kömürü çuvallarla taşıdı

Ekb Kaya Yapı Malzemeleri Metal Madeni Yağlar Temizlik Ürünleri Limited Şirketi kuruldu!

Ekb Kaya Yapı Malzemeleri Metal Madeni Yağlar Temizlik Ürünleri Limited Şirketi bugün Tuzla'da 360 bin TL sermaye bedeli ile Ekber Kaya tarafından kuruldu.

Azrak Grup Elektrik Metal Hırdavat Makina Madeni Yağ Ticaret Limited Şirketi kuruldu!  

Azrak Grup Elektrik Metal Hırdavat Makina Madeni Yağ Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 500 bin TL sermaye bedeli ile İbrahim Girgin tarafından kuruldu. 

Country İnşaat Metal Elektrik Madeni Yağlar ve Orman Ürünleri Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Country İnşaat Metal Elektrik Madeni Yağlar ve Orman Ürünleri Sanayi Limited Şirketi bugün Kartal'da 400 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Sönmez tarafından kuruldu. 

Kartal Kömür İnşaat Malzemeleri Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kartal Kömür İnşaat Malzemeleri Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beykoz'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Yıldırım tarafından kuruldu. 

KMB Kömür Elektrik Beyaz Eşya İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

KMB Kömür Elektrik Beyaz Eşya İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi Güngören'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Murat Yıldırım tarafından kuruldu.

Çimento sektörü 3.Temiz Kömür Teknolojileri Çalıştayı'nda buluştu!

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın desteğiyle düzenlenen 3.Temiz Kömür Teknolojileri Çalıştayı ve Fuarı gerçekleştirildi. Fuarda çimento sektörünün önde gelen isimleri bir araya geldi.

Berva Turizm Otomotiv Nakliye Matbaa Petrol Ve Madeni Yağlar Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Berva Turizm Otomotiv Nakliye Matbaa Petrol Ve Madeni Yağlar Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 20 bin TL sermaye bedeli ile Mevlüt Kesgin tarafından kuruldu.

Adıyaman Kömür'e spor tesisi yapıldı!

Adıyaman’ın Kömür Belde Belediyesinin kayyum Belediye Başkanı Adem Kaya, bir ay gibi kısa sürede spor tesisi projesini hayata geçirdi...

Orhanlar İş Makinaları Tamir Bakım Yedek Parça Ve Madeni Yağları Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Orhanlar İş Makinaları Tamir Bakım Yedek Parça Ve Madeni Yağları Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Ercan Taşgın tarafından kuruldu. 

Erilhan Demir Çelik Kömür İnşaat Nakliyat Tahmil Tahliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Erilhan Demir Çelik Kömür İnşaat Nakliyat Tahmil Tahliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Ersin İlhan tarafından kuruldu. 

Türkiye Kömür İşletmeleri'nden Soma'ya 396 lojman!

Türkiye Kömür İşletmeleri Ege Linyitleri İşletmesi Müdürlüğü Manisa Soma'da 396 adet lojman yapım işi ihale ediyor. İhale 31 Temmuz'da yapılacak..

Global İnşaat Malzemeleri Demir Çelik Kömür Elektrik Ticaret Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Global İnşaat Malzemeleri Demir Çelik Kömür Elektrik Ticaret Sanayi Limited Şirketi Uğur Parıltı tarafından 50 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Çanakkale Helvacı Kömür Ocağı Projesi için ÇED raporu alınacak!

Çanakkale Çan'da yapılması planlanan Helvacı Kömür Ocağı Projesi için ''ÇED gerekli değildir'' kararından dönüldü. Proje için rapor alınacak.

kömür madeni

kömür madeni kömür madeni

Karaelmas Mahallesi'nde Ali Papila'ya ait inşaat alanının kazı çalışmalarından kömür çıktı. İnşaatın temeli için iş makinesiyle kazı yapan işçiler, topraktan uzanan simsiyah kömür damarını görünce şaşırdı. İşçiler, inşaata devam edileceğini...