Konutun Geleceği Geleceğin Konutu

Konutun Geleceği Geleceğin Konutu

GYODER–Akademetre iş birliği ile hazırlanan ‘Konutun Geleceği, Geleceğin Konutu’ toplantısı bugün Grand Pera'da gerçekleşti. İşte toplantıdan satır başları...

Gayrimenkulde dünün doğruları bugün geçerli değil!

Potansiyel Konut Alıcısı Büyüteç Altında-İstanbul Raporu’nun detayları ilk kez kamuoyuyla paylaşıldı. 

Konutun Geleceği, Geleceğin Konutu 28 Şubat’ta açıklanacak!

GYODER, Akademetre araştırma ve stratejik planlama şirketi iş birliği ile sektöre kapsamlı bir rapor kazandırıyor.

Potansiyel konut alıcısı büyüteç altında!

GYODER–Akademetre iş birliği ile hazırlanan ‘Konutun Geleceği, Geleceğin Konutu’ toplantısı bugün Grand Pera'da gerçekleşti. İşte toplantıdan satır başları...

Konutun Geleceği, Geleceğin Konutu 28 Şubat’ta açıklanacak!

GYODER, Akademetre araştırma ve stratejik planlama şirketi iş birliği ile sektöre kapsamlı bir rapor kazandırıyor.

Konutun Geleceği, Geleceğin Konutu-İstanbul Raporu hazırlandı!

Türkiye'nin Gayrimenkul Platformu GYODER gayrimenkul sektörüne ışık tutacak çok önemli bir rapor hazırladı. Rapordaki verilerin, basın mensupları ve gayrimenkul sektörünün temsilcileri ile ilk kez paylaşılacağı lansman 28 Şubat’ta gerçekleştirilecek. 

3. Yeşil Binalar ve Ötesi Konferansı'nda kentlerin geleceği konuşuldu!

3. Yeşil Binalar ve Ötesi Konferansı “Future & Cities - Geleceğin Kentleri, Kentlerin Geleceği” temasıyla gerçekleştirildi.

Sürdürülebilir Geleceği Tasarla yarışmasının kazananları açıklandı!

Rönesans Holding’in üniversite öğrencilerine “sürdürülebilirlik” kültürünün kazandırılması amacıyla gelenekselleştirdiği “Sürdürülebilir Geleceği Tasarla” yarışmasında ödül alan geleceğin genç yaratıcıları 5 Nisan’da düzenlenen törende açıklandı.

Rönesans Sürdürülebilir Geleceği Tasarla yarışmasına 1.930 başvuru!

Bugünün mimarları, sürdürülebilir geleceğin yaratıcısı gençler, Rönesans’ın “Sürdürülebilir Geleceği Tasarla” yarışması için bir araya geliyor. Rönesans Holding’in “Sürdürülebilir Geleceği Tasarla” yarışmasına bu yıl 1930 öğrenci başvurdu.

Kentsel dönüşümde iş güvenliği ve sağlığı şart!

Adana'nın Kentsel dönüşüm süreci, sürece nasıl hazırlandığı, Kentsel dönüşümün Adana ekonomisine katkısı ve çözüm önerilerinin tartışıldığı "Şehrin Geleceği Geleceğin Şehri" Bilinçli Kentsel Dönüşüm Zirvesi Adana 2015 de konuşmacıları ile de gündem yaratt

Kentsel Dönüşüm Adana'da tartışıldı!

'Şehrin Geleceği, Geleceğin Şehri Bilinçli Kentsel Dönüşüm Zirveleri'nin üçüncüsü, Sibel Tüzün'ün sunumuyla Seyhan Oteli'nde gerçekleşti.Başkan Sözlü, kentsel dönüşümün kaçırılmış fırsatları yeniden yakalamak olarak görülmesi gerektiğini söyledi.

Ofisin Geleceği; Geleceğin Ofisi toplantısı gerçekleşti!

Anadolu Gayrimenkul, İTÜ Çevre ve Şehircilik UYG-AR Merkezi ile ortak bir çalışmaya imza attı. “Değişen Ofis Alanı Kullanım Talepleri ve Yeni Pazar Dinamikleri Araştırma Projesi” başlıklı raporun sunulduğu toplantı gerçekleşti...

Anadolu Gayrimenkul, Ofisin Geleceği; Geleceğin Ofisi toplantısı 19 Mart'ta!

Anadolu Gayrimenkul ve İTÜ Çevre ve Şehircilik UYG-AR Merkezi işbirliği ile hazırlanan Ofisin Geleceği; Geleceğin Ofisi toplantısı 19 Mart'ta yapılacak.

Geleceğin Ofisi: Ofisin Geleceği toplantısı 19 Mart'ta!

Araştırmanın sonuçları, 19 Mart 2015 tarihinde İTÜ Taşkışla Binası’nda düzenlenecek “Ofisin Geleceği; Geleceğin Ofisi” başlıklı toplantıda, farklı sektörlerden uzmanların da değerlendirmeleri ile kamuoyuna açıklanacak.

Bursa'da Kentsel Dönüşüm Zirvesi gerçekleşti!

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, “Bursa’nın Geleceği Geleceğin Bursa’sı” temalı Bursa Kentsel Dönüşüm Zirvesi’ne katıldı..

Yıldırım'da 2015 dönüşüm yılı olacak!

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, "Bursa'nın Geleceği Geleceğin Bursa'sı" temalı Bursa Kentsel Dönüşüm Zirvesi'ne katıldı. Zirvede konuşan Hakkı Edebali Yıldırım'da kentsel dönüşümü anlattı.

Konutun Geleceği Geleceğin Konutu Haberi

Konutun Geleceği Geleceğin Konutu

Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu GYODER, Akademetre araştırma ve stratejik planlama şirketi işbirliği ile sektöre yeni ve kapsamlı bir rapor kazandırdı. ‘Potansiyel Konut Alıcısı Büyüteç Altında-İstanbul Raporu’nun detayları, medya ve sektör temsilcilerinin katılımıyla bugün Grand Pera'da yapılan toplantıda ilk kez kamuoyuyla paylaşıldı. Raporun sunumunun ardından yapılan panelde ise sektörün önde gelen isimleri, öne çıkan çarpıcı verileri yorumladı.

Gayrimenkulde dünün doğruları bugün geçerli değil!


Gayrimenkulün halen ‘güvenli liman’ olarak görüldüğü rapor, sektöre farklı bir bakış açısı da kazandırıyor. Sektörde bugüne kadar doğru kabul edilen birçok yargının aslında yanılsama olduğu ortaya çıkan sonuçlara göre; konutta oda kullanımı tercihleri değişiyor, tüketici alanların küçülmesine razı ancak projelerde standardın dışında heyecan verici unsurlar da arıyor. Camların yere kadar, evlerin küçük de olsa ferah ve aydınlık olmasını...