konya toki okul projeleri 2021

konya toki okul projeleri 2021

Konya ili, Akşehir İlçesi, İstasyon Mahallesi 8 Derslikli Eğitim Binası; Yeni Mahalle 16 Derslikli Eğitim Binası; Ortaköy Mahallesi 8 Derslikli Eğitim Binası ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşi (E-İhale) ihalesi 8 Mart 2021 tarihinde yapılacak.

2020 Konya TOKİ başvuruları ne zaman?

2020 Konya TOKİ başvuruları ne zaman? TOKİ Konya 2020 başvuru şartları ve gerekli belgeler neler? TOKİ 100 bin sosyal konut fiyatları ne kadar? TOKİ 100 bin sosyal konut ödemeleri nasıl yapılacak? TOKİ 100 bin sosyal konut projesi hangi illerde inşa edilecek? İşte TOKİ Konya 2020 projesi...

Konya TOKİ'de kura heyecanı!

Konya’da Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından yapılacak olan bin 353 sosyal konutun kura çekimi töreni Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un katılımı ile gerçekleştirildi. Heyecanlı anların yaşandığı kura çekilişine 10 bin kişi katıldı. 

Konya TOKİ Emekli Evleri ile ilgili 4 soru!

Konya'da TOKİ aracılığıyla yapılan evlerden emeklilerin yararlandırılmasına yönelik çalışmalar ve Meram Gödene ve Beybeste'de yapılan dairelerin çekilişlerinin tarihi TBMM gündemine taşındı. CHP'li Şener, konuya ilişkin soru önergesi hazırladı...  

Konya TOKİ Karaman Doğukışla Vadisi kura sonuçları tam liste!

Konya TOKİ Karaman Doğukışla Vadisi kura sonuçları tam liste henüz açıklanmadı. Konya TOKİ Karaman Doğukışla Vadisi kura sonuçları tam liste açıklandığında Türkiye'nin ilk ve tek emlak sitesi Emlakkulisi.com'da yer alacak.

Konya TOKİ Taşkent kura çekimi!

TOKİ Konya Taşkent Konutları'nda kura heyecanı başlıyor. İşte Konya TOKİ Taşkent kura çekimi detayları...

Konya'da okul inşaatında göçük!

Konya'da Meram ilçesi Hatıp Caddesi'ndeki okul inşaatında kolonlara beton dökme işlemi gerçekleşirken, kalıp çöktü. İşçilerden bazıları kaçarak kurtulurken, 1 kişi öldü, 1 kişi de yaralandı.

Konya TOKİ Ilgın projesi 2016 başvuruları!

609 adet konuttan meydana gelen Konya TOKİ Ilgın projesi için başvru süreci devam ediyor. Peki, Konya TOKİ Ilgın projesi 2016 başvuruları ne zaman sona erecek?

Konya TOKİ Ilgın Evleri kura çekimi!

Konya Ilgın TOKİ projesi kapsamındaki konutlar için başvurular 11 Temmuz'da başlayacak. Peki, Konya TOKİ Ilgın Evleri kura çekimi ne zaman?

Ilgın Konya TOKİ Evleri başvuru tarihleri!

Ilgın Konya TOKİ Evleri başvuru tarihleri 11 Temmuz Pazartesi günü başlıyor. Fiyatların 91 bin 170 TL'den başladığı proje 609 konut kura çekilişiyle satışta.

Konya Ereğli TOKİ Mesleki ve Eğitim Anadolu Lisesi Uygulama Oteli açıldı!

Konya Ereğli'deki TOKİ Mesleki ve Eğitim Anadolu Lisesi Uygulama Oteli açıldı. Şehrin gürültüsünden uzak konforlu konaklamanın yeni adresi olarak gösterilen OAL Otel'in açılışına Ereğli protokolü ve okul müdürleri katıldı.

Konya TOKİ Meram emekli kuraları!

Konya TOKİ Meram emekli kuraları 499 adet daire için gerçekleşecek. Dairelerin 2 oda 1 salon olarak dizayn edildiği projede 240 ay vade fırsatı sunuluyor.

Konya TOKİ Meram Gödene kura çekilişi nerede?

TOKİ Konya Meram Gödene'de 2+1 daireler satışa çıkarılıyor. Projede konut fiyatları 87 bin 600 TL'den başlıyor. Peki Konya TOKİ Meram Gödene kura çekilişi nerede?

Konya TOKİ Evleri başvurusu 2015!

Aylık 292 TL taksitle ödeme yapılabilen TOKİ Konya Meram'da emekli vatandaşlara özel olarak 499 adet daire kura yöntemiyle satılıyor. İşte Konya TOKİ Evleri başvurusu 2015 detayları...

konya toki okul projeleri 2021 Haberi

konya toki okul projeleri 2021

Konya ili, Akşehir İlçesi, İstasyon Mahallesi 8 Derslikli Mehmet Akif Ersoy İHL, Yeni Mahalle 16 Derslikli Mehmet Türkmen İlkokulu, Ortaköy Mahallesi 8 Derslikli Ortaköy Cumhuriyet İlkokulu ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19. maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak. TOKİ'nin resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre, 8 Mart tarihinde yapılacak olan ihaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler şu şekilde:

İKN    :    2021/63737 
1-İdarenin
a) Adı    :    T.C. ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI
b) Adresi    :    Bilkent Plaza B1 Blok 06800 Bilkent ÇANKAYA/ANKARA
c) Telefon ve faks numarası    :    3125652000 - 3122667748
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet...