26 / 06 / 2022

Kortek Yapı kimin

Kortek Yapı kimin

Kortek Yapı Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün 200 bin TL sermaye bedeli ile Ataşehir'de Barbaros Aksöz tarafından kuruldu. 

Tapunun kimin üstüne olduğunu sorgulama!

Gördüğü bir taşınmaz malı satın almak isteyenler ancak kime ait olduğunu bilmeyenler sorgulamayı nereden ve nasıl yapacaklarını araştırıyor. Peki, tapunun kimin üstüne olduğunu sorgulama nasıl yapılır?

Yapı denetim hizmetinde fatura kimin adına düzenlenir?

Yapı denetim firması tarafından arsa sahipleri adına ayrı ayrı düzenlenecek faturalarda gösterilen KDV’nin arsa sahipleri tarafından 9/10 oranında tevkifata tabi tutulması gerekiyor.

Kortek Yapı Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Kortek Yapı Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün 200 bin TL sermaye bedeli ile Ataşehir'de Barbaros Aksöz tarafından kuruldu. 

Beştepe'de 15 Temmuz Şehitler Abidesi açılışı yapıldı!

15 Temmuz darbe girişiminin birinci yılı dolayısıyla Ankara'da 15 Temmuz Şehitler Abidesi'nin açılışı yapıldı. Erdoğan, "Neler oldu neler oluyor? Bizim üzerimize düşeni yapmamız lazım. 15 Temmuz'u unutmadığımız gibi bu ihanet karşısında kimin nasıl bir duruş sergilediğini de unutmayacağız" dedi.

Kent Kağıthane kimin?

Teslimlerin hemen yapıldığı Kent Kağıthane projesi 93 daireden meydana geliyor. Projede daireler 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. Peki Kent Kağıthane kimin?

Mehmet Sucu: Plan kimin için değişiyor?

Büyükşehir Belediyesi Nisan ayı meclis toplantısının ikinci oturumu Belediye Başkanvekili Osman Toprak başkanlığında Çetin Emeç toplantı salonunda yapıldı. CHP meclis üyesi Mehmet Sucu itiraz etti. “Plan kimin için değişiyor?” diye sordu

İnşaat ruhsatı kimin adına çıkar?

Bir binanın inşaat çalışmalarına başlanılabilmesi verilen inşaat ruhsatı gerekli belgeler ile belediyeye yapılacak başvuru sonrasında alınabiliyor. Peki, inşaat ruhsatı nasıl verilir? İnşaat ruhsatı kimin adına çıkar?

Bina ortak karar protokolü nasıl yapılır?

Kentsel dönüşümde yıkılan bir evin yeniden nasıl ve kim tarafından yapılacağı; hangi dairede kimin oturacağının tespitinin yapılması gerekiyor. Peki, bina ortak karar protokolü nasıl yapılır?

Karmen Yapı Taahhüt İnşaat Turizm ve Tekstil Ticaret Anonim Şirketi kimin?

Karmen Yapı Taahhüt İnşaat Turizm ve Tekstil Ticaret Anonim Şirketi, Metal Yapı Konut A.Ş'ye bağlı bir ortaklık firmasıdır. Karmen Yapı 27 Nisan 2009 tarihinde kuruldu...

Yapı ruhsatı kimin adına düzenlenir?

İmar Kanunu kapsamına giren bütün yapılar için belediye veya valiliklerden yapı ruhsatı alma zorunluluğu bulunuyor.Peki yapı ruhsatı kimin adına düzenlenir? diye merak ediyorsanız cevabı haberimizde...

Ali Sami Yen Stadyumu ne olacak.. Ali Sami Yen Stadı'nın yerine ne yapılacak

Ali Sami Yen Stadyumu ne olacak.. Ali Sami Yen Stadı'nın arazisine ne yapılacak.. Ali Sami Yen Stadı yıkıldı, stadyumun yerinde ne olacak.. Ali Sami Yen arazisi kimin oldu Mecidiyeköy'deki Likör Fabrikası ne olacak.. Tüm bu sorular, bugün cevaplarını buld

Borova Yapı'da kimin hissesi ne kadar

Borova Yapı, son durum itibariyle sermayeye dolaylı yoldan sahip olan gerçek ve tüzel kişileri, ayrıca sermayenin yüzde 5 ve fazlasına sahip ortaklar ile tüzel kişi ve yabancı ortaklar arasındaki dağılımı açıkladı

Teknik Yapı Upcity'yi satışa çıkarıyor!

Teknik Yapı tarafından Kartal'da inşa edilen Upcity satışa çıkıyor.

Kortek Yapı kimin Haberi

Kortek Yapı kimin

Kortek Yapı Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün 200 bin TL sermaye bedeli ile Ataşehir'de Barbaros Aksöz tarafından kuruldu. 

Kortek Yapı Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi konusu:
3.1.1Her türlü yapı malzemelerin ve kimyasallarının imalatı, iç ve dış alım ve satımını yapmak, 3.1.2Her türlü yapı tesisinin kontrol, onarım, dış tesirlere karşı koruma ve güçlendirilmesini yurt içinde ve dışında yapmak, 3.1.3Her türlü özel ve kamuya ait ihaleli ve ihalesiz binaların yapımı ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Kortek Yapı Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi adres:İçerenköy Mh.Karaman Çiftlik Yolu Cd.Eston C.Ev.A Ap.43 A/1 Ataşehir