30 / 06 / 2022

kredi borcunda kolaylık

kredi borcunda kolaylık

Halkbank, bireysel ve kurumsal tüm müşterilerinin kredi borçlarını geri ödeyebilmeleri için yeni bir program uygulamaya .

Kredi çekeceklere çok kötü haber!

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’nın zorunlu karşılık kararı, bankaların zorunlu karşılıklar yükümlülüğünü artırırken kredi maliyetlerini de arttıracak. İşte detaylar...

Honda'nın en ucuz arabası City'de 36 ay kredi desteği fırsatı! İşte 22 Nisan 2022 fiyat listesi...

Honda'nın en ucuz arabası olarak bilinen City, 36 ay 220 bin TL kredi ve aylık 1.79 faiz oranı ile satışa sunuldu. Peki şu anda piyasadaki en ucuz City ne kadar satılıyor? İşte 22 Nisan 2022 güncel fiyat listesi..

Üç bankadan kredi notu düşük olanlara af geldi! Herkese 10 bin lira...

Nakit ihtiyacını gidermek isteyen vatandaşlar soluğu bankalarda alıyor. İlk aşamada başvuru yapan vatandaşların sonrasında KKB kredi notu değerlendiriliyor. Kredi notu yüksek olan kişilere kredi verilirken düşük olanlar krediden faydalanamıyor. Bazı bankalar ise kredi notuna bakmadan kredi veriyor..

Kredi notu düşük olan ve gelir belgesi sunamayanların dikkatine! Bazı Bankalar bir süreliğine belgesiz kredi verecek!

Bilindiği üzere bankalardan kredi çekebilmenin en önemli şartlarının başında düzenli bir gelire sahip olmak geliyor. Bazı bankalar kredi notu düşük olan ve gelir belgesi sunamayanlar için bir süreliğine kredi verecek. Peki hangi bankalar ne şartlarla kredi verecek? işte detayları...

Bankalar size kredi vermiyor mu? Bu yöntem ile 15.000 lira cebinizde!

Vatandaşların bankalardan kredi alabilmeleri için kredi ve gelir durumunun iyi olması gerekiyor. Son zamanlarda bankalara borçların artması ile çoğu kişinin kredi notu düşük seviyelerde bulunuyor. Bankalar kredi notu düşük olan vatandaşlara kredi vermiyor...

Binlerce vatandaşı ilgilendiriyor! Kıdem tazminatı hakkı geliyor!

Üniversite okuyan öğrencilerin istihdam edilmesine kolaylık sağlayacak, yeni çalışma modelleri ve teşvikleri de kapsayan yeni adımlar devreye giriyor. Sosyal güvenlik, izin, kıdem tazminatı gibi haklar güvence altına alınacak.

Müjde! 850 bin esnaf borç yükünden kurtuluyor!

Basit usulde vergilendirilen berber, kuaför, tesisatçı, tuhafiyeci, terzi, tamircilerin de içinde yer aldığı binlerce esnafa, matrah ve vergi artırımı konusunda kolaylık sağlandı. 850 bin esnafı ilgilendiren esnaf yapılandırma yasasıyla esnaf borç yükünden kurtulacak.

Banka kredi risklerindeki varlık havuzu nelerden oluşuyor?

Bankaların Sermaye Yeterliliğinin Ölçülmesine ve Değerlendirilmesine İlişkin Yönetmelikte, kredi risklerinin sınıflandırılmasıyla ilgili unsurlarda düzenleme yapan madde değiştirildi.

Vergide kredi kartı kolaylığı! Son hafta!

Milyonlarca kişiyi ilgilendiren emlak vergisi ödemeleri devam ediyor. Online olarak kredi kartıyla da ödenebilen emlak vergisi ödemeleri için son haftaya girildi...

Nilüfer Belediyesi'nden emlak vergisi ödemelerinde kolaylık! 

Bursa Nilüfer Belediyesi, ilçede yaşayan vatandaşların emlak vergisi borçlarını ödemeleri için kolaylık sağlıyor. Vatandaşlar bu imkanlar sayesinde belediyeye gelmeden ödeme yapabilecek.

İzmirli depremzedeler destek bekliyor!

30 Ekim depreminde evleri yıkılan veya hasar gören İzmirli Depremzedeler devletten destek bekliyor. Evlerinin bir daha yıkılmamasını isteyen depremzedeler yeni projeleri görmek, süreci birlikte oluşturmak ve kredi ödemelerinde kolaylık talep ediyorlar. 

Bursa Yıldırım Belediyesi'nden tapu işlemlerinde büyük kolaylık! 

Bursa Yıldırım Belediyesi, Yıldırım İlçe Tapu Müdürlüğü ile yeni protokol anlaşması imzalayarak tapu işlemlerinde büyük kolaylık sağlayacak uygulamayı hayata geçirdi. 

Kentsel dönüşüm kredi limiti 2021!

Kentsel dönüşümden yararlanmak isteyenler için kolaylık sağlayan faiz desteğiyle ilgili yeni karar çıktı. Buna göre kentsel dönüşüm kredi limiti 2021 yılında artırıldı. İşte tüm merak edilenler...

kredi borcunda kolaylık Haberi

kredi borcunda kolaylık

Halkbank'ın açıklamasında, yeni borç yapılandırma programının 31 Ekim 2006 öncesinde kredi ödemelerinde temerrüte düşen ve anapara borcu 150 bin YTL'nin altında olan tüm kredi borçlularını kapsadığı kaydedildi.

Açıklamada, yeni programın, borçlulara daha uygun koşullarda ödeme seçenekleri sunduğu belirtildi. Uygulamadan faydalanmak için Halkbank'a başvuru yapmanın yeterli olacağı bildirildi....