19 / 08 / 2022

kripto para yatırımı

kripto para yatırımı

Kripto para piyasası en büyük düşüşlerinden birini yaşarken, analistler bazı kripto paraların proje olduğuna dikkat çekerek ömrünü tamamlamak üzere olan kripto paraları açıkladı. Ünlü kripto para analisti Altcoin Sherpa, bitcoin ve ethereum’un bile sonunun geleceğini iddia etti.

Kripto para yatırımı yaparken nelere dikkat edilmelli?

Kovid-19 salgını ile beraber tüm dünyada hem hisse senedi hem de kripto para piyasalarına talep uçtu. Peki kripto paraya yatırımı yaparken nelere dikkat etmeli?

Doğru kripto para yatırımı nasıl yapılmalı?

Posta Gazetesi köşe yazarı Furkan Lüleci bugünkü köşesinde kripto para piyasasında yaşananları kaleme aldı.

İslam Memiş: Dolar yatırımı ağrıma gidiyor

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, “dolar yatırımı konusunda dolar yatırımı ağrıma gidiyor” dedi. İşte haberin detayları!

Altına mı yatırım yapmalıyız yoksa dolara mı? Piyasaları sarsan altın uzmanı İslam Memiş net şekilde yanıt verdi

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, “Altına mı yoksa dolara mı yatırım yapalım” şeklindeki soruya deneyimlerinden yararlanarak yanıt verdi. İşte detaylar…

Yatırım için en düşük komisyon hangi kripto borsasında? Kripto para yatırımcıları dikkat

Kripto para piyasasında seyreden düşüş trendine rağmen Bitcoin ve diğer kripto paralara olan talep giderek artarken yatırımcılar için en düşük komisyonu hangi kripto para borsaları uyguluyor? Komisyon fiyatlarını hangi faktörler etkiliyor? 

Bütün yatırımcılar İslam Memiş’in açıklamasına kilitlendi! Altın yıl sonunda ne kadar olacak? Neye yatırım yapmalıyız?

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, gram altının yıl sonundaki fiyatını açıklarken, yatırımı neye yapmamız gerektiğini açıkladı. İşte detaylar…

Kripto yatırımcıları bu hafta bunu yapın! İslam Memiş'ten son dakika kripto para açıklaması geldi! 

Altın Piyasaları Uzmanı, ekonomi yorumcusu İslam Memiş, kripto para piyasalarına ilişkin çarpıcı uyarılarda bulundu. Peki Kripto para yatırımcıları ne yapmalı? İşte yatırımcıların merakla araştırdığı o soruların yanıtları...

Euro ve dolar alacaklara şok! Hangi para birimine yatırım yapmalı? Euro, dolar ne olacak? Bu rakamlara bakmadan almayın!

Son günlerde piyasalarda olağanüstü gelişmeler yaşanıyor. Peki Euro'ya mı dolara mı yatırım yapmak daha mantıklı? Hangi para birimine yatırım yapılmalı? Euro ve dolar ne olacak? İşte merak edilen o soruların cevapları...

Ünlü ekonomist İslam Memiş altının rekor kıracağı tarihi açıkladı! Güvenli yatırım şeklini duyurdu

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, altın rekor kıracağı tarihi açıklarken, “Güvenli liman” dediği yatırım şeklini duyurdu. İşte detaylar…

Piyasa Kahini İslam Memiş altına mı dolara mı yatırım yapılması gerektiğini açıkladı. Gram altın için önemli çağrı

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, gram altın için önemli uyarılarda bulunurken vatandaşın dolara mı yoksa altına mı yatırım yapması gerektiğini açıkladı.

Türk kripto para yatırımcıları hangi para birimine, neden yatırım yapıyor? 

Türk kripto para yatırımcılarının en çok tercih ettikleri kripto para birimleri ise sırasıyla Bitcoin, Ethereum ve Bloktopia olduğu belirtildi. İşte detaylar...

Kripto paralarda bunlara dikkat! Yanıltan gerçekler ortaya çıktı! Yatırımcılar gözden kaçırmayın! 

Hisse senedi gibi yatırım araçlarına ilişkin fiyat grafikleri sağlıklı yorumlar yapmaya imkan tanıyor fakat kripto paralarda değişken sayılar hisse senetlerine göre daha fazla. Bu nedenle yatırımcılar yanılabiliyor. Kripto para yatırımcılarının nelere dikkat etmesi gerekiyor?

Beste Naz Süllü'den kripto para yatırımcılarına çok önemli uyarı!

Bitcoin'deki (BTC) sert çakılmanın ardından Bybit Türkiye Araştırma Müdürü Beste Naz Süllü, kripto para piyasasıyla ilgili önemli uyarılarda bulundu.

Kripto para yatırımcılarını paniğe sürükleyen olay! Uzmanlar büyük çöküşü deşifre etti

Bitcoin BTC’de son bir haftada yaklaşık 9 bin dolar buhar oldu. Son 2 yıldır ilk kez 21 dolar seviyesini gördü. Aynı kaderi altcoinler de yaşadı. Uzmanlar kripto para piyasasındaki büyük depremi yorumladı.

Bitcoin için korkutan açıklama: 2024 yılına kadar toparlanması imkansız! Kripto para yatırımcıları şokta!

Bitcoin ve kripto para piyasasındaki büyük kayıp yatırımcılarını şoka uğrattı. Bitcoin 21 bin doların altını test ederken uzmanlardan korkutan açıklama geldi. İşte ayrıntılar...

kripto para yatırımı Haberi

kripto para yatırımı

Dünya kripto piyasası büyük bir sınav verirken, uzmanlar ise bu krizin de etkisiyle ömrünü tamamlayacağını ön gördüğü kripto paraları açıkladı.

Altcoin Sherpa takma adlı ünlü kripto analisti, Twitter hesabından yaptığı yorumlarda, bu gidişatın devam etmesi durumunda birçok altcoinin kapanmak zorunda kalacağını belirtti.

 

Analistin daha önce işaret ettiği Solana ve Avalanche, hedef değer kaybını görmek üzere…

Ünlü analist diğer coinleri ise şöyle sıralıyor;

DeFi
DAO (ALPHA)
Band Protocol (BAND)
Compound (COMP) ve 
Aave...