17 / 08 / 2022

Kudun Ticari Gayrimenkul iletişim

Kudun Ticari Gayrimenkul iletişim

Kudun Ticari Gayrimenkul Danışmanlık Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Ozan Kudun tarafından kuruldu.

Simka Ticari Gayrimenkul Limited Şirketi kuruldu!

Simka Ticari Gayrimenkul Limited Şirketi Beylikdüzü’nde İsmail Gürler tarafından kuruldu.

Sosyal konut ve ticari gayrimenkul kiraları ayrıştırılsın önerisi!

AVM'ler son zamanlarda kira tartışmalarıyla gündemden düşmüyor. AYD Başkanı Hüseyin Altaş, sosyal konutlar ve ticari gayrimenkul kiralarının ayrıştırılması gerektiğinin altını çizdi.

Ticari gayrimenkullere 2022 ayarı! Ofisler değişiyor!

Kovid-19 salgınının 2'nci yıl dönümüne doğru gidilirken, en çok ticari emlak sektöründe belirsizliklerin yok olabileceğiyle ilgili görüşler gündeme geliyor. Peki ticari gayrimenkul sektörünü neler bekliyor? İşte 2022'de ticari emlak piyasasını yönlendirmesi beklenen 6 trend...

Gayrimenkul profesyonelleri TÜGEM'de buluştu!

TÜGEM ticari network lansmanı yapıldı. TÜGEM Kurucu Başkanı Hakan Akdoğan, "Ticari gayrimenkulün tüm paydaşlarını aynı çatı altında toplayarak, alanında uzmanlaşmış profesyonellerle, ticari gayrimenkulün geleceğine yön vermeyi hedefliyoruz" dedi.

Gayrimenkul sektöründe talepler değişti!

Döviz kurlarındaki artışın sürmesi halinde özellikle ticari gayrimenkul pazarında yabancıların giderek daha fazla söz sahibi olmaya başlayacağına dikkat çekildi. Peki ticari gayrimenkul piyasasında son durum ne?

Çağlayan Ticari Gayrimenkul Danışmanlık Ve İnşaat Sanayi Limited Şirketi’nin merkez nakli yapıldı!

Çağlayan Ticari Gayrimenkul Danışmanlık Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi’nin merkez nakli yapıldı. Ömürkan İnşaat Nakliyat Hafriyat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi’nin merkez nakli Pendik’te yapıldı. 

Kudun Ticari Gayrimenkul Danışmanlık Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kudun Ticari Gayrimenkul Danışmanlık Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Ozan Kudun tarafından kuruldu.

ABD'de ticari gayrimenkul piyasasını neler bekliyor?

ABD Merkez Bankası (Fed), şirket ofislerine olan talepte düşüş yaratabilecek olan koronavirüs salgınının, hastalıktan sonra ticari gayrimenkul piyasasının kırılgan bir hale gelebileceğini belirtti.

Levent Maslak Ticari Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Levent Maslak Ticari Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi Sarıyer'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Muhammet Halil Uçar ve Meltem Telli ortaklığında kuruldu.

Tgg Grup Ticari Gayrimenkul Anonim Şirketi kuruldu!

Tgg Grup Ticari Gayrimenkul Anonim Şirketi bugün Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile emin Gürsu tarafından kuruldu.

Ticari gayrimenkul organizasyonları bir çatı altında toplanacak!

Türkiye'nin ve Avrupa'nın en büyük fiziki ofisin yaratılmasında rol oynayan Uğur Fer ülke genelinde gayrimenkul sektöründeki hedeflerini anlattı.

Endeksa’dan yeni hizmet: Ticari Gayrimenkul Otomatik Değerleme!

Yeni nesil gayrimenkul değerleme ve lokasyon analizi platformu olan Endeksacom, ticari gayrimenkuller için otomatik değerleme özelliğini de başlattı.

AVM’lerde ticari ‘kira’ tartışması!

AVM’lerde ticari kira uygulamasına geçilmesi için çalışmalar başladı. AYD Başkanı Hüseyin Altaş, ticari gayrimenkul kirasının Borçlar Kanunu’nda düzenlenmesi için Meclis’e başvuru yaptıklarını belirtti.

Kudun Ticari Gayrimenkul iletişim Haberi

Kudun Ticari Gayrimenkul iletişim

Kudun Ticari Gayrimenkul Danışmanlık Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Ozan Kudun tarafından kuruldu.

Kudun Ticari Gayrimenkul Danışmanlık Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi konusu:
Yurtiçinde ve yurt dışında her türlü gayrimenkulü almak, satmak, kiraya vermek. Yurt içinde ve dışında başkalarına ait her türlü gayrimenkulü almak, satmak, kiraya vermek veya kiralanması alınması ve satılması amacıyla, pazarlanmasına aracılık etmek sureti ile emlak komisyonculuğu faaliyetinde bulunmak üzere gayrimenkul sahipleri ile süreli veya süresiz komisyonculuk anlaşması yapmak. Gayrimenkullerle ilgili; ekspertiz yapmak, ipotek, hak tesislerini veya fekkini yapmak, kat irtifakı, kat mülkiyeti kurmak, ifraz ve tevhit, trampa, cins değişiklikleri, hibe (bağışlama), taksim (paylaşım), tashih (düzeltme), yapmak, aplikasyon, bölge imar planı çıkarmak, röperli kroki ve çap belgesi almak, vergi ve...