kurtköy helenium wings satış

kurtköy helenium wings satış

Helenium Wings Kurtköy ödeme planı kapsamında banka kredisi kullanılabiliyor. 5 blok halinde inşa edilen projede 357 daire ve 27 dükkan yer alıyor.

Başarır İnşaat Helenium Wings satılık!

Toplam 357 adet konutun yer aldığı Helenium Wings projesi 5 blok olarak yükseliyor. Başarır İnşaat Helenium Wings satılık daire fiyatları ise 100 bin liradan başlıyor...

Helenium Wings fiyat listesi!

Helenium Wings fiyat listesi kapsamında konutların metrekare birim fiyatları başlangıç olarak 2 bin 700 lira belirlendi. Helenium Wings projesi Anadolu Yakası'nda Kurtköy Bölgesi'nde yer alıyor

Başarır İnşaat Helenium Wings!

Başarır İnşaat Helenium Wings konutları metrekare birim fiyatı 2.700 TL'den başlıyor. Başarır İnşaat Helenium Wings projesinde yer alan dairelerin teslim tarihi olarak 2014 yılı Aralık ayı bildiriliyor...

Kurtköy Helenium Wings satılık!

Kurtköy Helenium Wings satılık daire fiyatları haberimiz içinde yer alıyor, projede teslimler Aralık 2014'te gerçekleştirilecek

Helenium Wings Kurtköy satış ofisi!

Aralık 2014'te teslimlerin yapılacağı Helenium Wings satış ofisi adresi ve iletişim bilgileri için haberimizden faydalanabilirsiniz...

Helenium Wings Kurtköy satış fiyatları!

1+1'den 4+1'e kadar tüm daire tiplerinin yer aldığı Helenium Wings Kurtköy satış fiyatları 187 bin 500 liradan başlıyor...

Helenium Wings Kurtköy ödeme planı!

Helenium Wings Kurtköy ödeme planı kapsamında banka kredisi kullanılabiliyor. 5 blok halinde inşa edilen projede 357 daire ve 27 dükkan yer alıyor.

Pendik Helenium Butik fiyatları!

Daire teslimleri 2017 yılı içerisinde yapılacak olan Kurtköy Helenium Boutique Konutları Aydos Ormanı'na komşu lokasyonda hayata geçiriliyor. Peki Pendik Helenium Butik fiyatları ne kadar?

Kurtköy Helenium Boutique Rezidans fiyatları!

Daire tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde dizayn edilen Helenium Boutique Rezidans 148 tane konut ve 28 tane mağazadan oluşuyor. İşte Kurtköy Helenium Boutique Rezidans fiyatları...

Helenium Boutique Kurtköy fiyatları ne kadar?

Helenium Boutique projesinde toplam 24 mağaza ve 148 daire yer alıyor. Peki 2017 yılında teslim edilecek olan Helenium Boutique Kurtköy fiyatları ne kadar?

Kurtköy Helenium Boutique daire fiyatları!

Helenium Boutique projesinde vade farksız ödemeler yapılıyor. 148 tane daireden meydana gelen projede teslimler 2017 yılında gerçekleşecek. İşte Kurtköy Helenium Boutique daire fiyatları..

Helenium Boutique Kurtköy güncel fiyat listesi!

148 tane daireden meydana gelen Helenium Boutiqiue projesindeki dairelerin büyüklükleri 65 metrekare ile 191 metrekare arasında farklılık gösteriyor. İşte Helenium Boutique Kurtköy güncel fiyat listesi...

Kurtköy Helenium Boutique satılık!

Kurtköy Helenium Boutique satılık konutların büyüklükleri minimum 65 metrekare, maksimum 191 metrekare şeklinde dizayn edildi. Proje İstanbul Anadolu Yakası'nda yer alan Kurtköy'de inşa ediliyor.

Kurtköy Helenium Boutique Konutları!

Kurtköy Helenium Boutique Konutları 'nın ödeme koşulları kapsamında yüzde 35 peşin ödeme yapılması durumunda, kalan bedel için 24 ay vade farksız ödeme seçeneği sunuluyor.

Kurtköy Helenium Butik satış ofisi!

Yüzde 35 peşin ödemeler ile konut sahibi olunabilen Helenium Butik Rezidans 'ta 24 ay vade farksız taksit yapılabiliyor. Kurtköy Helenium Butik satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor.

Helenium Boutique Kurtköy ne zaman teslim?

Helenium Boutique projesinde peşinatsız, banka kredisiz ödeme yapılabiliyor. Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler yer alıyor. Satışların hızla devam ettiği Helenium Boutique Kurtköy ne zaman teslim?

Kurtköy Helenium Boutique adres bilgileri!

Helenium Boutique projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olmak üzere toplam 148 tane daire ve 24 tane mağaza yer alıyor. İşte Kurtköy Helenium Boutique adres bilgileri...

Helenium Boutique Kurtköy ulaşım!

Helenium Boutique Kurtköy ulaşım bilgileri haberimizde yer alıyor. Satış süreci devam eden proje 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tiplerinden oluşuyor.

Kurtköy Helenium Butik satış fiyatları!

İstanbul'un Pendik ilçesinde yer alan Kurtköy bölgesinde yükselen Helenium Butik Rezidans 148 tane konuttan meydana geliyor. Peki Kurtköy Helenium Butik satış fiyatları ne kadar?

kurtköy helenium wings satış

kurtköy helenium wings satış kurtköy helenium wings satış

Helenium Wings Kurtköy ödeme planı bilgisinden önce projenin detaylarından bahsedelim. Teslimlerin hemen yapıldığı proje Başarır İnşaat imzası ile yükseliyor. 


Daire tipleri stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak dizayn edilen Helenium Wings Rezidans'ta 1+1 daire fiyatları 210 bin TL'den başlıyor. 


İstanbul Anadolu Yakası Kurtköy'de hayata geçirilen Helenium Wings Konutları 5 bloktan oluşuyor. Projede 357 tane dairenin yanı sıra 27 tane dükkan bulunuyor. 


Kurtköy Helenium Wings'te çocuk oyun alanları, kapalı otopark, fitness center, sauna, yüzme havuzu, spor alanları, dinlenme alanları gibi ortak kullanım alanlarına yer veriliyor. 


Helenium Wings Kurtköy ödeme planı kapsamında yüzde 25 peşinatta, kalan yüzde 75'lik kısım için banka kredisi kullanılabiliyor. 


Helenium Wings adres: Yenişehir Mahallesi Eşref Bitlis Bulvarı, No:3 Kurtköy...