Kütahya arsa kavgası

Kütahya arsa kavgası

Kütahya Aslanapa'da bir kişinin tabancayla öldürüldüğü, bir kişinin yaralandığı kavgayla ilgili gözaltına alınan 2 şüpheli hakkında tutuklama kararı verildi.

Kütahya'da 12.5 milyon TL'ye satılık 4 arsa!

Kütahya Belediyesi, Kütahya ili, Merkez ilçesi, Siner ve Kirazpınar mahallelerinde yer alan 4 arsayı 12 milyon 573 bin 550 TL'ye satıyor...

Kütahya'da 7.7 milyon TL'ye satılık arsa!

Kütahya Belediye Başkanlığı, Kütahya Siner'de yer alan arsayı 7 milyon 734 bin 500 TL bedelle satışa çıkardı.

Kütahya'da arazi kavgası: 1 ölü 1 yaralı!

Kütahya Aslanapa ilçesinde arazi anlaşmazlığı nedeniyle yaşanan kavgada bir kişi hayatını kaybetti bir kişi de yaralandı.

Kütahya'da 5.6 milyon TL'ye satılık arsa!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü Kütahya Merkez Yenibosna Mahallesi'nde yer alan arsayı 5 milyon 552 bin 896 TL bedelle satışa çıkardı.

Kütahya Tavşanlı'da 15 milyon 804 bin TL'ye satılık arsa! 

Tavşanlı İcra Dairesi, Kütahya ili, Tavşanlı ilçesi, Dağçeşme mahallesi, 1877 ada, 1 parselde yer alan arsayı 15 milyon 804 bin TL'ye icradan satıyor...

Kütahya'da 7 milyon 500 bin TL'ye satılık arsa! 

Kütahya Belediye Başkanlığı, Kütahya ili, Merkez ilçesi, Alayunt mahallesi, 3264 ada, 150 parseldeki arsayı 7 milyon 500 bin TL bedel ile satışa çıkardı. Satışa konu olan arsanın ihalesi kapalı teklif usulü ile yapılacak...

Şanlıurfa'da arsa kavgası: 1 ölü!

Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde amca çocukları arasında arazi anlaşmazlığı nedeniyle kavga çıktı. Çıkan kavga sonrasında 1 kişi hayatını kaybetti.

Kırım'da Katolik ve Ortodoks kiliselerin arsa kavgası!

Kırım'da Ukrayna Ortodoks Kilisesine ait arsa, Rusya tarafından Roma Katolik kilisesine tahsis edildi.

Kütahya'da 19.8 milyon TL'ye arsa karşılığı inşaat ihalesi!

Kütahya Defterdarlığı Milli Emlak Müdürlüğü 19 milyon 850 bin TL bedelle okul yaptıracak.

Bursa'da arsa kavgası: 2 yaralı, 1 gözaltı!

Bursa'da aralarında husumet bulunan iki akraba arasında çıkan silahlı ve sopalı kavga sonucunda 2 kişi yaralanırken, 1 kişi de gözaltına alındı.

Kütahya Altıntaş'a yoğun talep!

Sanayide rekabet edecek uygun fiyatlı arsa bulmakta zorlanan yatırımcılar devletin teşviklerini takip ediyor.Son dönemde bu teşviklerden en çok faydalanan bölgelerden biri Kütahya ilinin Altıntaş ilçesidir...

Osmaniye'de arsa kavgası! 1 ölü, 1 yaralı!

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde 3 kardeş arasında arsa anlaşmazlığı nedeniyle tartışma çıktı. Kısa sürede kavgaya dönüşen olayda en küçük kardeş, 2 ağabeyini bıçakladı.

Kütahya Belediyesi'nden satılık 50 adet arsa! İhalesi 9 Ekim'de!

Kütahya Belediye Başkanlığı ticaret ce konut alanı imarlı 50 adet arsayı ihale yöntemiyle satışa çıkarıyor. Arsaların ihalesi 9 Ekim'de yapılacak...

Kütahya arsa kavgası

Kütahya arsa kavgası Kütahya arsa kavgası

Kütahya Aslanapa'da bir kişinin tabancayla öldürüldüğü, bir kişinin yaralandığı kavgayla ilgili gözaltına alınan 2 şüpheli hakkında tutuklama kararı verildi.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre; Haydarlar köyü Kayacık mevkisindeki tarlada dün arazi anlaşmazlığı sebebiyle tartıştıkları akrabaları Ahmet Ersöz'ü (44) tabancayla öldürdükleri, Muharrem Karateke'yi (39) de yaraladıkları iddiasıyla gözaltına alınan Halit (38) ve Alparslan Ersöz'ün (20) jandarmadaki işlemleri yapıldı. 

Adliyeye sevk edilen zanlılar, çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı. Diğer yandan, Alparslan Ersöz'ün, ifadesinde, babasından kalma tabancayla olayı gerçekleştirdiğini ve pişman olduğunu söylediği belirtildi. 

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisi devam eden Karateke ise Halit Ersöz'ün, yeğeni Alparslan'ı azmettirdiğini iddia etti. 

Kütahya'da arazi kavgası: 1 ölü 1...