Kütahya'daki arazi kavgasında 2 kişi tutuklandı!

Kütahya'daki arazi kavgasında 2 kişi tutuklandı! Kütahya'daki arazi kavgasında 2 kişi tutuklandı!

Kütahya Aslanapa'da bir kişinin tabancayla öldürüldüğü, bir kişinin yaralandığı kavgayla ilgili gözaltına alınan 2 şüpheli hakkında tutuklama kararı verildi.Kütahya Aslanapa'da bir kişinin tabancayla öldürüldüğü, bir kişinin yaralandığı kavgayla ilgili gözaltına alınan 2 şüpheli hakkında tutuklama kararı verildi.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre; Haydarlar köyü Kayacık mevkisindeki tarlada dün arazi anlaşmazlığı sebebiyle tartıştıkları akrabaları Ahmet Ersöz'ü (44) tabancayla öldürdükleri, Muharrem Karateke'yi (39) de yaraladıkları iddiasıyla gözaltına alınan Halit (38) ve Alparslan Ersöz'ün (20) jandarmadaki işlemleri yapıldı. 

Adliyeye sevk edilen zanlılar, çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı. Diğer yandan, Alparslan Ersöz'ün, ifadesinde, babasından kalma tabancayla olayı gerçekleştirdiğini ve pişman olduğunu söylediği belirtildi. 

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisi devam eden Karateke ise Halit Ersöz'ün, yeğeni Alparslan'ı azmettirdiğini iddia etti. 

Kütahya'da arazi kavgası: 1 ölü 1 yaralı!