kütahya Yoncalı termal otel

kütahya Yoncalı termal otel

Kütahya İl Özel İdaresi İl Encümeni Başkanlığı, Merkez Yoncalı Mahallesi Ececik Mevkisinde bulunan Yoncalı Termal Otel'i ve arsasını satışa çıkardı. Gayrimenkulün satış bedeli 6 milyon 800 bin TL olarak belirlendi.

Kütahya'da 5.7 milyon TL'ye satılık termal otel, tesis ve apart!

Kütahya İl Özel İdaresi İl Encümeni Başkanlığı, Merkez Yoncalı Mahallesi Ececik Mevkisinde termal otel, tesis ve apartı ihale usulü ile satılıyor..

Kütahya Yoncalı Termal Otel 6.8 milyon TL'ye satılıyor!

Kütahya İl Özel İdaresi İl Encümeni Başkanlığı, Merkez Yoncalı Mahallesi Ececik Mevkisinde bulunan Yoncalı Termal Otel'i ve arsasını satışa çıkardı. Gayrimenkulün satış bedeli 6 milyon 800 bin TL olarak belirlendi.

Kütahya Yoncalı'nın geleceği planlanıyor!

Kütahya’nın önemli termal turizm merkezlerinden biri olan Yoncalı’nın dünü, bugünü ve geleceği’ konulu istişare toplantısı, yapıldı. Vali Ahmet H. Nayir, "Belediyemizin burasıyla ilgili olarak bir termal turizm bölgesi olmasına yönelik imar çalışması var." dedi.

Kütahya Yoncalı projesi iptal edildi!

Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Yoncalı projesinin mahkeme tarafından iptal edildiğini söyledi. Başkan, arsa sahibi avukatla bir çok görüşme yapıldığını ancak olumlu sonuç alınamadığını kaydetti.

Kütahya'ya 100 milyon dolarlık termal tesis yatırımı yapılıyor!

Bursalı 4 sanayici, Kütahya- Tavşanlı Yolu üzerindeki Yoncalı Turizm Bölgesi'nde bulunan 6 bin dönümlük alan üzerine, fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi, devremülk ve butik otel inşa edilecek..

Kütahya'da yap işlet devret modeli tesis yapım işi ihalesi!

Kütahya İl Özel İdaresi İl Encümen Başkanlığı Kütahya İli Merkez İlçesi Yoncalı Kaplıcalarında yap işlet vevret modeli tesis yaptıracak. İhale 26 Eylül 2013 tarihinde saat 14:00 'de gerçekleştirilecek.

TOKİ Kütahya'da spor salonu ve eğitim binalarının ihalesi yarın!

TOKİ Kütahya'da eğitim binaları, 200 öğrenci kapasiteli pansiyon ve spor salonunun ihalesi yarın saat 14.30'da yapılıyor...

TOKİ Kütahya'da spor salonu, pansiyon ve eğitim binaları ihalesi!

TOKİ Kütahya'da eğitim binaları, 2 adet öğrenci pansiyonu ve 1 adet spor salonunun ihalesi 30 Ekim 2012 tarihinde yapılıyor...

Tepe Home Kütahya'da mağaza açıyor!

Tepe Home Kütahya'daki ilk mağazasını bugün açıyor...

Mustafa İça, Kütahya'daki kentsel dönüşüm çalışmalarını anlattı!

Kütahya Belediye Başkanı Mustafa İÇA Sanayi Sitesinde düzenlenen toplantıda Sanayi sitesi esnaflarına Belediyemiz Kentsel Dönüşüm çalışmalarını anlattı

TOKİ Kütahya kentsel dönüşüm evleri teslimleri yapıldı!

Osmangazi Mahallesinde kentsel dönüşüm yapılan vatandaşlarımızın kamulaştırma sonrasında mağdur olmamaları için Kütahya Belediyesi'nin TOKİ’den almış olduğu dairelerden isteyen vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda anahtar teslim töreni yapıldı

Kütahya Seramik, Cersaie'de yeni koleksiyonlarını sergiledi!

Dünya seramik pazarında yenilikleri, benzersiz tasarımları ve ödülleriyle tanınan NG Kütahya Seramik’in yepyeni koleksiyon ve serileri, İtalya’nın Bologna kentinde düzenlenen Cersaie Fuarı’nda yoğun ilgi gördü.

Kütahya'da Plakrom'a ait krom maden ruhsatı 3 milyon 844 bin TL!

Kütahya Tavşanlı'da Plakrom'a ait krom maden ruhsatı 3 milyon 844 bin 612 TL'ye satılıyor...

kütahya Yoncalı termal otel

kütahya Yoncalı termal otel kütahya Yoncalı termal otel

Kütahya İl Özel İdaresi İl Encümeni Başkanlığı, Merkez Yoncalı Mahallesi Ececik Mevkisinde bulunan Yoncalı Termal Otel'i ve arsasını 6 milyon 800 bin TL'ye satıyor. İhale, 24 Ağustos 2017'de gerçekleşecek.

Kütahya İl Özel İdaresi İl Encümeni Başkanlığından:


1- Mülkiyeti İl Özel İdaresine ait, İlimiz Merkez Yoncalı Mahallesi Ececik Mevkisinde tapunun 308 ada, 6 numaralı parselinde kayıtlı 18.448,47 m² yüzölçümlü arsa ve üzerindeki Termal Otel, 20 adet tek odalı tesis ve 10 adet apart motelden oluşan taşınmazlar ve içerisindeki tefrişatlar, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 35/a maddesine...