19 / 08 / 2022

kuzu grup 2017 projeleri

kuzu grup 2017 projeleri

Dünya’nın en büyük 250 müteahhitti arasında yer alan Kuzu Grup, inşa ettiği alt ve üst yapı projeleri ile Türkiye’nin kalkınma dinamiklerinin gelişmesinde rol oynamaya devam ediyor.

Kuzu Grup 2017 yılında da Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhidi listesinde!

Ataköy'de hayata geçirdiği Sea Pearl projesiyle dikkat çeken Kuzu Grup, 2017 yılında da Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhidi listesinde yer almayı başardı.

Sea Pearl Kuzu Grup ev fiyatları!

Sea Pearl Kuzu Grup ev fiyatları 879 bin dolardan başlangıç gösteriliyor. Sea Pearl Ataköy projesinde ilk etap Temmuz 2017'de teslim ediliyor...

Kuzu Grup, 2017'de yeni ülkeleri radarına aldı!

Kuzu Grup, İstanbul ve Ankara’daki projelerine devam ederken, İran ve Cezayir’de de hedef büyüttü. Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu,“Yabancıya 15 milyar dolarlık satış hedefi için vatandaşlık ve oturum hakkı önemli” dedi

Kuzu Grup Sea Pearl'de teslimler Temmuz 2017'de!

İstanbul Ataköy'de Kuzu Grup tarafından hayata geçirilen Sea Pearl projesinde dairelerin fiyatları 695 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Projenin 2017 Temmuz'da teslim edilmesi planlanıyor.

Kuzu Grup Sea Pearl'de 695 bin dolara + yüzde 18 KDV'yle!

Kuzu Grup tarafından hayata geçirilen proje İstanbul Ataköy'de inşa ediliyor. Fiyatların dolar bazında hesaplandığı Sea Pearl'de teslimlerin Temmuz 2017'de yapılması planlanıyor.

Kuzu Grup Kumru Ankara'da teslimler 2017'de!

Kuzu Grup imzasıyla yükselen Kumru Ankara'da 1+1 ile 5+1 arasında farklılık göstren daireler yer alıyor. Kumru Ankara projesi 10 bin 609 metrekare alan üzerinde yayılıyor.

Kuzu Effect Kuzu Grup satılık!

Kuzu Effect Kuzu Grup satılık konutların fiyatları 750 bin liradan başlıyor. Kuzu Effect Evleri Ankara projesinde 203 daire, 44 ofis ve açık çarşı alanı yer alıyor.

Kuzu Grup Kumru Ankara satış ofisi!

Kuzu Grup Kumru Ankara satış ofisi iletişim bilgisi haberimizde yer alıyor. Kumru Ankara Evleri projesinde metrekare birim fiyatı 6 bin lira ile 8 bin lira arasında değişiyor...

Kuzu Grup Kumru Ankara fiyatları!

Kuzu Grup Kumru Ankara fiyatları metrekare bazında 6 bin lira ile 8 bin lira arasında değişiyor. Kumru Ankara Evleri projesinde 164 konut ve açık çarşı alanı yer alıyor...

Kumru Ankara Kuzu Grup iletişim!

Kumru Ankara Kuzu Grup iletişim bilgisi haberimizde yer alıyor. Kumru Ankara projesinde 164 adet daire ve bir açık çarşı yer alıyor. Kumru Ankara, Eylül 2017'de tamamlanıyor...

Kuzu Grup Ankara'da yatırım yapacak!

Yurt içi ve yurt dışında yaptığı nitelikli projelerle sektördeki önemli yerini koruyan Kuzu Grup, İstanbul’un en iddialı projesi SeaPearl Ataköy’den sonra Ankara’nın en iddialı iki projesi için kolları sıvadı.

Kuzu Grup Kumru Ankara nerede?

Kumru Ankara Residence'de dairelerin büyüklükleri 60 metrekareden başlıyor. Proje 150 milyon dolar yatırım bedeliyle hayata geçiriliyor. Peki Kuzu Grup Kumru Ankara nerede?

Kuzu Effect ve Kumru Ankara! Kuzu Grup'tan dev yatırım!

Kuzu Grup, İstanbul’un en iddialı projesi SeaPearl Ataköy’den sonra Ankara’nın en iddialı iki projesi için kolları sıvadı. Kuzu Grup, Başkent’in en prestijli lokasyonlarından Oran ve Yıldız’da iki karma proje hayata geçiriyor.

kuzu grup 2017 projeleri Haberi

kuzu grup 2017 projeleri


1943 yılından bu yana sektörde güvenin, başarının ve gelişimin sembolü olan Kuzu Grup,  inşa ettiği alt ve üst yapı projeleri ile Türkiye’nin kalkınma dinamiklerinin gelişmesinde rol oynayan en büyük şirketlerden biri olmuştur. 


Bugüne kadar 500’ün üzerinde projeye imza atmış, 100.000’in üzerinde konutun inşasını gerçekleştirmiştir.

Doğru zamanda, doğru lokasyonda, yeni trendler yaratarak faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde lider oyuncu olma vizyonuyla hareket eden Kuzu Grup, fark yaratan yeni projelerle sektördeki öncü konumunu korumaktadır. 


ENR International Top Contractors 2015 ve 2016 listelerinde Dünya’nın en büyük 250 müteahhitti arasında yer almaktadır.

İran, Tahran’da Pardis ve Parand şehirlerinde 57.000, Cezayir’de Khemis El Khechna, Blida ve Reghaia ‘da inşa ettiği 21.600 konutluk uydu kent projeleri ile sadece Türkiye’nin değil, Dünya’nın da kalkınması için çalışmaktadır. Bu anlamda Global bir vizyon...