Lgo Group Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi adres 

Lgo Group Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi adres 

Lgo Group Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Morteza Kordafsharı tarafından kuruldu.

As Mk Group İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

As Mk Group İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Avcılar'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Fatih Şimşek tarafından kuruldu.

Tasnim Group Turizm Emlak Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tasnim Group Turizm Emlak Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Esenyurt’ta 200 bin TL sermaye bedeli Abdulwahab Asoad tarafından kuruldu.

Methaq Group Danışmanlık Gayrimenkul Turizm Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Methaq Group Danışmanlık Gayrimenkul Turizm Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi bugün Esenyurt’ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Majid Alsabag tarafından kuruldu.

Wınvest Group İnşaat Gayrimenkul Emlak Turizm Otomotiv Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Wınvest Group İnşaat Gayrimenkul Emlak Turizm Otomotiv Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Büyükçekmece'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Eyüp Kuru tarafından kuruldu.

Jinan Group Gayrimenkul İnşaat Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Jinan Group Gayrimenkul İnşaat Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Muhammed Akbulut ve Omar Dallal tarafından kuruldu.

Kianmehr Group Gayrimenkul Danışmanlık Eğitim Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kianmehr Group Gayrimenkul Danışmanlık Eğitim Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile hengameh Bakhtiyari tarafından kuruldu.

Bgt Group Turizm Ve Otelcilik Anonim Şirketi kuruldu!

Bgt Group Turizm Ve Otelcilik Anonim Şirketi Fatih'te 500 bin TL sermaye bedeli ile Suphi Bigutay Dede tarafından kuruldu.

Sama Group Emlak Ve Turizm Danışmanlığı İthalat İhracat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sama Group Emlak Ve Turizm Danışmanlığı İthalat İhracat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün 100 bin TL sermaye bedeli ile Abid Elahmed tarafından kuruldu.

Lgo Group Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Lgo Group Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Morteza Kordafsharı tarafından kuruldu.

Karaca Group Emlak Ve Gayrimenkul Danışmanlığı Turizm İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Karaca Group Emlak Ve Gayrimenkul Danışmanlığı Turizm İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Esat Karaca tarafından kuruldu.

Saher Alşam Group Turizm Gayrimenkul İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Saher Alşam Group Turizm Gayrimenkul İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 200 bin TL sermaye bedeli ile Mohamd Almasrı tarafından kuruldu.

Next Group Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Next Group Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Ahmed Haroun tarafından kuruldu.

Saya Group Gayrimenkul Danışmanlığı Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Saya Group Gayrimenkul Danışmanlığı Turizm Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Amin Rahmanfar ve Mahmous Rajabnejad ortaklığında kuruldu.

Lgo Group Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi adres 

Lgo Group Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi adres  Lgo Group Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi adres 

Lgo Group Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Morteza Kordafsharı tarafından kuruldu.

Lgo Group Turizm İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi konusu:
TURİZM a-Seyahat acentesi faaliyetleri (hava yolu, deniz yolu, kara yolu, demir yolu ulaşımı için bilet rezervasyon işlemleri ve bilet satışı, seyahat, tur, ulaşım ve konaklama hizmetlerinin toptan veya perakende satışı vb.) b-Yurt içerisinde ve yurt dışında tüm turizm hizmet ve faaliyetlerini yapabilmek, konusu ile ilgili halkla ilişkiler konu ve konularında faaliyetler gösterebilmek. Bu amaçlar çerçevesinde tur, konaklama, irtibat, konferanslar düzenlemek ve diğer hizmetlerini yerine getirmek. c-Yurt içerisinde ve yurt dışında seyahat düzenlemek. Seyahat acentelikleri kurmak, acenteliklerin şube , temsilcilikleri ve ajanslıklarını açmak ve çalıştırmak, bu hususta yurt içi ve...