life in vera havadan videosu

life in vera havadan videosu

Toplam 1.056 adet konuttan meydana gelen Life in Vera projesi İstanbul Avrupa yakasında Esenyurt'ta yer alıyor. 14 bin 700 metrekare alan üzerinde inşa edilen Life in Vera projesi Vera Group imzası taşıyor

Life in Vera Esenyurt'un havadan en yeni görüntüleri!

Life in Vera Esenyurt'un havadan en yeni görüntüleri havadanemlakvideo.com ekibi tarafından görüntülendi. İstanbul Avrupa yakası Esenyurt bölgesinde inşa edilen Life in Vera, Vera Group projesi olarak yükseliyor...

Esenyurt Life in Vera'nın havadan yeni videosu!

Life in Vera projesi 29 Haziran 2013 tarihinde www.havadanemlakvideo.com ekibi tarafından görüntülendi

Esenyurt Life İn Vera'nın havadan görüntüleri!

Vafa Group tarafından Esenyurt'ta hayata geçirilen Life in Vera projesi www.havadanemlakvideo.com ekibi tarafından görüntülendi

Arya Life İnşaat Gıda Ve Otomotiv Limited Şirketi kuruldu!

Arya Life İnşaat Gıda Ve Otomotiv Limited Şirketi bugün Gaziosmanpaşa'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Ekrem Çiftçi tarafından kuruldu.

Mavi Life İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Mavi Life İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi Eyüpsultan'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Recep Akbulak tarafından kuruldu.

Yaşam Life İnşaat Otomotiv Gıda Kuyumculuk İletişim Petrol İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti. kuruldu!

Yaşam Life İnşaat Otomotiv Gıda Kuyumculuk İletişim Petrol İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti. bugün Sancaktepe'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Özcan Canlı tarafından kuruldu. 

Kervanlı Life İnşaat'tan Gaziantep'te yatırım fırsatı!

Gaziantep'te faaliyet gösteren Kervanlı Life İnşaat, projelerini hızla hayata geçiriyor. Şirket, vatandaşların aldığı dairelere istek halinde en uygun kiracıyı buluyor.

Fee Life İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Fee Life İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Beşiktaş’ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Murat Kader tarafından kuruldu. 

İnka Life İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İnka Life İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane’de 100 bin TL sermaye bedeli ile Hüseyin Kadal ve Mustafa Kadal ortaklığında kuruldu. 

Çınar Life İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çınar Life İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün 100 bin TL sermaye ile Özgür Gül ve Naim Sarı ortaklığında kuruldu.

Söğüt Life İnşaat Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Söğüt Life İnşaat Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Serkan Söğüt tarafından 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Seven Life Pendik’in temeli atıldı!

Abdullah Tarakcıoğlu İnşaat ve ortakları Varyapı ile Kumantaş Yapı tarafından 25 milyon liralık yatırımla hayata geçirilen Seven Life Pendik’in temeli atıldı.

Aksa Life İnşaat Emlak Gıda ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aksa Life İnşaat Emlak Gıda ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Belgin Sambur tarafından 50 bin TL sermaye ile 22 Ağustos'ta Pendik'te kuruldu.

Nurol GYO, Vera Gayrimenkul Değerleme'yi seçti!

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 2016 yılı içerisinde portföye alınabilecek ve değerleme gerektirecek varlıklar için Vera Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.'den değerleme hizmeti alacak.

Port Life Tuzla'da 0 faizle! Yüzde 50 peşin yüzde 50 teslimata kadar taksitle!

Tuzla Marina'nın yanında inşa edilen proje 5 katlı 3 bloktan oluşuyor. Toplamda 184 dairenin yer aldığı Port Life Tuzla'da Özdemir Grup imzası bulunuyor.

Life İnşaat Yapı Mimarlık ve Mühendislik Proje Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Life İnşaat Yapı Mimarlık ve Mühendislik Proje Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi, Şiyar Selim Çakır, Cafer Açıkça, Erdoğan Korkmaz ortaklığıyla 200 bin TL sermaye ile 24 Kasım'da Kağıthane'de kuruldu.

life in vera havadan videosu Haberi

life in vera havadan videosu


Life in Vera son durum! Havadan videosu için...