Life İn Vera projesi

Life İn Vera projesi

İstanbul Avrupa yakası Esenyurt'ta inşa edilen Life in Vera projesi, 1.056 adet konut ve 85 adet ticari birimden meydana geliyor. Projede banka kredisi ile konut sahibi olmak mümkün...

Esenyurt Life İn Vera nerede?

Esenyurt Life İn Vera nerede sorusuna İstanbul'un Avrupa yakasında Esenyurt'ta yer alıyor yanıtını verebiliriz. Projede stüdyo, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon konut alternatifleri bulunuyor...

Esenyurt Life in Vera ulaşım!

Esenyurt Life in Vera ulaşım bilgisine haberimizin içinden ulaşabilirsiniz. Esenyurt Esenyurt Life in Vera Konutları'nda daire tipleri stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon şeklinde tasarlandı...

Life in Vera son durum!

Toplam 1.056 adet konuttan meydana gelen Life in Vera projesi İstanbul Avrupa yakasında Esenyurt'ta yer alıyor. 14 bin 700 metrekare alan üzerinde inşa edilen Life in Vera projesi Vera Group imzası taşıyor

Life in Vera teslim tarihi!

Life in Vera teslim tarihi olarak 2014 yılı belirlendi. Vera Group projesi Life in Vera Evleri' nde daire fiyatları stüdyolarda 79 bin TL' den başlangıç gösteriyor...

Eyyüp Albayrak: Life in Vera satışları komşu ilgisini arttırdı!

Eyyüp Albayrak; Artık komşularımızla daha yakınız. Yabancı dememek lazım. Onlar bizim komşularımız arkadaşlarımız ortaklarımız. Life in Vera’da mülk satışlarına şuan için komşularımızın ilgisi artıyor.

Esenyurt Life İn Vera Konutları'nda 2+1 190 bin TL'ye!

Esenyurt'ta hayata geçirilen Life İn Vera Residence'ta yer alan konutların fiyatları 74 bin TL'den başlangıç gösteriyor...

Life in Vera Esenyurt'ta metrekaresi 6 bin TL'ye dükkân!

Vera Group tarafından Esenyurt'ta hayata geçirilen Life in Vera Evleri projesinde yer alan konutların fiyatları 75 bin liradan başlıyor... Projede peşin ödemelerde yüzde 15 indirim fırsatı sunuluyor...

Life in Vera'nın inşaat yapı ruhsatı alındı! 75 bin TL'ye!

Vera Group tarafından Esenyurt'ta hayata geçirilecek olan Lifeinvera projesinin inşaat yapı ruhsatı alındı ve inşaat çalışmaları başladı... Projede peşin ödemelerde yüzde 15 indirim uygulanıyor...

Life İn Vera'dan yeni görüntüler!

Vefa Group projesi olan Life İn Vera'yı www.havadanemlakvideo.com ekibi görüntüledi

Folkart Life'ın ticari alanları ön talep topluyor!

Bornova'da hayata geçirilen Folkart Life projesinin ticari alanları için ön talep toplanıyor. Projede yer alan ticari alanların en düşük satış bedeli 899 bin TL olarak belirlendi.

Adana Twins Life projesi tanıtıldı!

Halk Yapı İnşaat yeni projesini Adana'da inşa ediyor. Firmanın 13. projesi Twins Life'ın lasmanı gerçekleşti. Proje, 2 tip lüks daireden meydana geliyor.

Brooklyn Life'ın temeli atıldı!

Pana Yapı, yatırımcıları ve ev sahibi olmak isteyenleri buluşturduğu Brooklyn serisinde yer alan projelerinin çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Pana Yapı, genç ve dinamik şehirli konseptiyle şehre yeni bir soluk getirecek Brooklyn Life projesinin de temelini attı.

Çorlu Golden Life’ın asansörleri Otis’ten!

Otis Türkiye, yenilikçi asansörleriyle konut sektörünün de beklentilerini karşılıyor. Otis Türkiye, Çorlu’nun en kaliteli ve farklı projesi Golden Life için şıklığı ve emniyeti garanti ediyor.

Atlantik Life'ın yüzde 75'i sahiplerini buldu!

İstanbul’da markalı ve nitelikli konut projeleri üreten Atlantik Yapı, Life projesi ile Pendik’te emsalsiz bir yatırım fırsatı sunuyor.

Lıfe In Paradıse Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlığ Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Lıfe In Paradıse Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlığ Ticaret Limited Şirketi, Ayan Babakıshıyeva tarafından 100 bin TL sermaye ile 22 Ağustos'ta Ataşehir'de kuruldu.

Standard Life, İngiltere’de konut fonlarını askıya aldı!

Küresel operasyonlarında yaklaşık 253,2 milyar sterlin seviyesindeki yatırımları yöneten Standard Life’ın İngiltere’deki konut fonlarını geçici olarak işleme kapattığı belirtildi.

Brooklyn Life’ın ruhsat işlemleri tamamlandı!

Pana Yapı, Fikirtepe’de projelendirdiği 'Brooklyn' serilerine hız kesmeden devam ediyor. Brooklyn Park'tan sonra şimdi 'Brooklyn Life’ın ruhsatını alarak ön taleplerini satışa çeviren Pana Yapı, estetiğin fonksiyonellikle bir araya geldiği ideal bir yaşam projesini daha gerçekleştiriyor.

Pana Yapı, Brooklyn Life projesini satışa sunmaya hazırlanıyor!

Pana Yapı, ‘Brooklyn Park’tan sonra şimdi de ‘Brooklyn Life’ projesini satışa çıkarmaya hazırlanıyor. 431 konut ve 16 ticari üniteden oluşan Brooklyn Life’ın 2017 yılı sonunda teslim edilmesi planlanıyor.

Esenyurt Life In Vera iletişim bilgileri!

Tüyap Fuar Merkezi’ne 7 dakika kadar uzaklıkta bulunan projede toplam 1.056 adet daire bulunuyor. Esenyurt Life In Vera iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0212 607 1 607 olarak belirlendi.

Vera Group Life In Vera Evleri iletişim!

Tüyap Fuar Merkezi’ne 7 dakika kadar uzaklıkta bulunan projede 1.056 adet daire bulunuyor. Vera Group Life In Vera Evleri iletişim bilgisi kapsamında telefon numarası 0212 607 1 607 olarak belirlendi.

Esenyurt Life In Vera adres bilgileri!

Vera Group imzasıyla hayata geçirilen projede 1.056 adet daire yer alıyor. Esenyurt Life In Vera adres bilgileri kapsamında Atatürk Havalimanı’na 15 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Esenyurt Life In Vera satış ofisi telefon!

Toplam 1.056 adet dairenin bulunduğu proje konum bilgisine göre otogara 20 dakika uzaklıkta bulunuyor. Esenyurt Life In Vera satış ofisi telefon numarası 0212 607 1 607 olarak belirlendi.

Life İn Vera projesi

Life İn Vera projesi Life İn Vera projesi

Teslimlerin 2014 yılı içerisinde gerçekleşmesi planlanan Life in Vera projesi, stüdyo, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tiplerinden meydana geliyor.


Life in Vera Esenyurt projesi; Metrobüs'e 2 dakika; Deniz Otobüsü'ne, özel ve devlet hastanelerine 3 dakika; İstanbul Üniversitesi’ne 5 dakika mesafede konumlanıyor. 


Konutların satışlarına devam edilen Life in Vera projesi, Vera Group projesi olarak hayata geçiriliyor. Projede; 1.056 adet konut ve 85 adet ticari birim yer alıyor. Esenyurt Life in Vera'da; yürüyüş parkuru, dinlenme alanları, kapalı otopark, yüzme havuzu, sauna, fitness merkezi, buhar odası, spor alanları, çocuk oyun alanları gibi sosyal imkanlar sunuluyor. 


Konut sahibi olmak isteyenlerin banka kredisi kullanabildiği Life in Vera projesi, İstanbul Avrupa yakası Esenyurt bölgesinde hayata geçiriliyor. Projede; Banka...