LYS sonuçları emlak fiyatlarına etkileri

LYS sonuçları emlak fiyatlarına etkileri

Verilerine göre, Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) tercih dönemi olan 2015 Temmuz ayında üniversitelerin çevresinde yer alan semtlerde kiralık ve satılık dairelerde geçen yılın aynı dönemine oranla fiyat artışı gözlendi.

24 Haziran seçim sonuçları emlak piyasasına nasıl yansır?

Türkiye bir seçim daha sonuçlandırdı. Türkiye tercihini "siyasal istikrar"dan yana kullandı. Demokrasiye inanıyorsak seçim sonuçlarına yani halkın tercihine saygı göstermeliyiz. Tebernüş Kireçci 24 Haziran seçim sonuçları emlak piyasasına yansımasını kaleme aldı.

Kayaşehir TOKİ kura sonuçları 1+1 2+1 3+1!

Kayaşehir TOKİ kura sonuçları 1+1 2+1 3+1 açıklanır açıklanmaz Türkiye'nin ilk ve tek emlak haberleri sitesi Emlakkulisi.com'da yer alacak.

Altıntaş TOKİ 3. Etap kura sonuçları 512 konut!

Altıntaş TOKİ 3. Etap kura sonuçları 512 konut açıklandığında Türkiye'nin ilk ve tek emlak haberleri sitesi Emlakkulisi.com'da yer alacak.

403 konut Malmeydanı 3. Etap Emekli kura sonuçları!

403 konut Malmeydanı 3. Etap Emekli kura sonuçları açıklandığında Türkiye'nin ilk ve tek emlak haberleri sitesi Emlakkulisi.com'da yer alacak.

Mal Meydanı 3. Etap Emekli kura sonuçları 403 konut!

Mal Meydanı 3. Etap Emekli kura sonuçları 403 konut açıklanır açıklanmaz Türkiye'nin ilk ve tek emlak haberleri sitesi Emlakkulisi.com'da yer alacak.

TOKİ Kandıra Alt Gelir Grubu kura sonuçları açıklandı mı?

TOKİ Kandıra Alt Gelir Grubu kura sonuçları açıklandı mı? TOKİ Kandıra Alt Gelir Grubu kura sonuçları henüz açıklanmadı, kura sonuçları açıklandığında Türkiye'nin ilk ve tek emlak haberleri sitesi Emlakkulisi.com'da yer alacak.

REIDIN 2. El Konutlar Fiyat Endeksleri 2017 Ocak sonuçları!

REIDIN EMLAK ENDEKSİ 2017 Ocak ayı sonuçlarına göre; Türkiye Satılık Konut Fiyat Endeksi'nde Ocak ayında bir önceki aya göre yüzde 0.91 oranında; geçen yılın aynı dönemine göre ise yüzde 8.88 oranında artış gerçekleşmiştir.

Karaman OSB TOKİ sonuçları 7 Aralık 2016!

Karaman OSB TOKİ sonuçları 7 Aralık 2016 henüz açıklanmadı. Karaman Karaman OSB TOKİ yeni kura sonuçları 7 Aralık 2016 açıklandığında Türkiye'nin ilk ve tek emlak sitesi Emlakkulisi.com'da yer alacak.

Karaman OSB çalışanları TOKİ kura sonuçları açıklandı mı?

Karaman OSB çalışanları TOKİ kura sonuçları açıklandı mı? TOKİ Karaman OSB kura sonucu 7 Aralık 2016 henüz açıklanmadı. TOKİ Karaman OSB çalışanları kura sonucu tam listesi açıklandığında Türkiye'nin ilk ve tek emlak sitesi Emlakkulisi.com'da yer alacak.

Karaman OSB TOKİ yeni kura sonuçları 7 Aralık 2016!

Karaman OSB TOKİ yeni kura sonuçları 7 Aralık 2016 henüz açıklanmadı. Karaman Karaman OSB TOKİ yeni kura sonuçları 7 Aralık 2016 açıklandığında Türkiye'nin ilk ve tek emlak sitesi Emlakkulisi.com'da yer alacak.

Karaman Organize Sanayi 7 Aralık 2016 kura sonuçları listesi!

Karaman Organize Sanayi 7 Aralık 2016 kura sonuçları listesi henüz açıklanmadı. Karaman Organize Sanayi 7 Aralık 2016 yeni kura sonuçları listesi açıklandığında Türkiye'nin ilk ve tek emlak sitesi Emlakkulisi.com'da yer alacak.

TOKİ Karaman Organize Sanayi kura sonuçları tam listesi!

TOKİ Karaman Organize Sanayi kura sonuçları tam listesi henüz açıklanmadı. TOKİ Karaman Organize Sanayi kura sonuçları tam listesi 2016 açıklandığında Türkiye'nin ilk ve tek emlak sitesi Emlakkulisi.com'da yer alacak.

Karaman Kırbağı 7 Aralık 2016 kura sonuçları listeleri!

Karaman Kırbağı 7 Aralık 2016 kura sonuçları listeleri henüz açıklanmadı. Projede yer alan 32 konutun hak sahipleri yarın saat 13:00'te belirlenecek. Karaman Kırbağı 7 Aralık 2016 kura sonuçları listeleri açıklandığında Türkiye'nin ilk ve tek emlak sitesi Emlakkulisi.com'da yer alacak.

LYS sonuçları emlak fiyatlarına etkileri Haberi

LYS sonuçları emlak fiyatlarına etkileri

Yapılan açıklamalara göre, LYS sonuçlarının açıklanmasıyla öğrencilerin ev arama maratonu da başladı. LYS sonuçlarının emlak fiyatlarına olan etkisini inceleyen sahibinden.com’un verilerine göre, tercih dönemi olan 2015 Temmuz ayında geçen yılın aynı dönemine kıyasla üniversitelerin çevresinde yer alan semtlerde kiralık ve satılık dairelerde fiyat artışı yaşandı. Türkiye’nin en büyük üniversitelerinin bulunduğu İstanbul, Ankara, İzmir ve Eskişehir’deki emlak fiyatlarındaki değişimin ortaya konduğu araştırmaya göre, İstanbul’da kiralık daire fiyatlarının en yüksek olduğu ilçe Beşiktaş olurken, Ankara’da Çankaya, İzmir’de Balçova, Eskişehir’de ise Odunpazarı öne çıktı. İstanbul’da kiralık daire fiyatlarının en yüksek olduğu ilçe ortalama 2 bin 300 TL ile Beşiktaş oldu. Geçen yıla göre kiralık daire fiyatlarının yüzde 15 arttığı ilçeyi, ortalama 2 bin TL’lik kira bedeliyle Bakırköy ve Kadıköy takip etti. Satılık...