maltepe danış park satılık daire

maltepe danış park satılık daire

Danış Yapı Danış Park fiyat listesi bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz. Anahtar teslimleri hemen yapılan ve Maltepe'de hayata geçirilen projede daireler için minimum yüzde 30 peşinat veriliyor...

Maltepe Danış Park satılık daire!

Banka kredisi kullanılarak daire sahibi olunabilen Danış Park Konutlarında anahtar teslimleri hemen gerçekleşiyor. Maltepe Danış Park satılık daire fiyatları kapsamında konutlar 210 bin TL'den başlayarak yükseliyor...

Danış Park fiyat listesi!

Yaşamın başladığı Maltepe Danış Park Evlerinde banka kredisi kullanılarak daire sahibi olunabiliyor. Danış Park fiyat listesi bilgisine göre projede yer alan 1+1 daireler 120 bin TL ile 230 bin TL arasında değişiyor...

Maltepe Cumhuriyet Parkı şantiyeye döndü!

Maltepe Cumhuriyet Parkı, 2018'de açıldı. “Anadolu Yakası'nın en büyük parkı” diyerek açılan park kısa sürede şantiyeye döndü. İnşaata başlanan parkta, binaların düğün salonu ve restoran yapılacağı iddia edildi...

KİPTAŞ'tan oturuma hazır 4 projede avantajlı kampanya!

KİPTAŞ, Vaditepe Gölevleri, Venezia Mega, 5. Levent Güzeltepe ve Maltepe Evla Park’ta yıl sonu kampanyası başlattı....

Maltepe Park AVM'de mağazalar kepenk kapattı!

Çankaya Belediyesi tarafından adı ‘Çankaya Çarşı’ olarak değiştirilen Maltepe Park AVM, atıl vaziyette kaldı. Daha önce iki kez satışa çıkarılan ama satılamayan AVM'de mağazalar kepenk kapattı.

Maltepe Cumhuriyet Parkı açıldı!

İlçedeki çalışmalarına hız kesmeden devam eden Maltepe Belediyesi, Cumhuriyet Parkı'nı hizmete açdı.

Maltepe Cumhuriyet Parkı 29 Ekim'de açılıyor!

İlçedeki çalışmalarına hız kesmeden devam eden Maltepe Belediyesi, ilçe halkının yeşil alan yapılmasını istediği, yıllardır kurban kesim alanı olarak atıl durumda bulunan 44 dönümlük araziye, Anadolu Yakası’nın en büyük parkını inşa etti.

KİPTAŞ'tan konutta tarihi kampanyaya 4 projeyle destek!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan KİPTAŞ, “Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyasına 4 projesiyle destek verdiğini açıkladı. Kampanya Vaditepe Gölevleri, Venezia Mega, 5. Levent Güzeltepe ve Maltepe Evla Park projelerini kapsıyor. 

Sakarya Maltepe Park ve Adakule açıldı!

Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin vizyon projeleri arasında yer alan Maltepe Park ve Adakule gerçekleştirilen törenle hizmete açıldı. 

Sakarya Maltepe Park Sosyal Tesisleri ve Adakule açılıyor!

Şehrin merakla beklediği Maltepe Park Sosyal Tesisleri ve Adakule 17 Eylül Pazartesi günü saat 18.30’da açılıyor.

Bolu Gölcük Tabiat Parkı'na ilk iptal davası Ankara'dan!

Bolu Gölcük Tabiat Parkı ihalesinin iptali için ilk dava Ankara'dan açıldı. Dava dilekçesinde ihalenin iptali istendi.

Çankaya Belediyesi Maltepe Park AVM'yi kiraya veriyor!

Çankaya Maltepe Park AVM, Çankaya Belediyesi tarafından 10 yıllığına kiraya veriliyor. kiralama ihalesi 21 Eylül tarihinde saat 14:00'te gerçekleşecek..

Deluxia Park Maltepe ev fiyatları!

Peşin ya da banka kredili ödemelerde yüzde 15 indirim sağlanan Deluxia Park Maltepe ev fiyatları 402 bin 200 TL'den başlıyor. Proje 364 daire ve 34 ofisten meydana geliyor.

Onur Park Life İstanbul'dan konuşturan kampanya!

Onur Park Life İstanbul’dan 61 aya sıfır faiz; 120 aya 0,44 faiz oranı, yüzde 5 peşinatlı vadeli dev kampanya. Kampanya için son gün 2 Nisan.

Maltepe'ye 15 Temmuz Parkı geliyor!

Maltepe Belediyesi, Türk dünyasının ünlü yazarlarından Cengiz Aytmatov’un ismini bir parka vermeye hazırlanırken, yeni Kaymakamlık binasının önündeki alana, “15 Temmuz Parkı” isminin verilmesini gündemine aldı.

maltepe danış park satılık daire Haberi

maltepe danış park satılık daire

Anadolu Yakası Matepe'de Danış Yapı tarafından inşa edilen Danış Park Projesi'nde yaşam başladı. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire alternatifleri bulunuyor.


Danış Yapı Danış Park fiyat listesi kapsamında 1+1 dairelerde fiyatlar 210 bin TL'den başlıyor. Projenin ödeme planı doğrultusunda konutlar için yüzde 30 peşinat veriliyor. 


7 bin metrekare arsa alanına sahip olan Danış Park Konutları'nın ortak alanları arasında; yüzme havuzu, güvenlik, otopark, yürüyüş yolları, spor tesisleri gibi olanaklar yer alıyor. Projedeki 2+1 dairelerin tümü satıldı.


Danış Yapı Danış Park fiyat listesi


1+1 daireler 210 bin TL ile 230 bin TL

3+1 daireler 420 bin TL ile 495 bin TL

4+1 daireler 640 bin TL ile 670 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.