Marka Şehirler Zirvesi 2017

Marka Şehirler Zirvesi 2017

Türkiye inşaat sektörünün platformlarından biri olan Marka Şehirler Zirvesi 2017, İstanbul’a gelen birçok sektör profesyonelini aynı çatı altında buluşturdu.

10 yılda 7 milyon 500 bin konut yenilenecek!

Marka Şehirler Zirvesi 2017 kapsamında katılımcılara seslenen Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, “Türkiye’yi marka şehir haline getirmek, Türkiye inşaat sektörünün elindedir” dedi.

Ceylan İnşaat, Marka Şehirler Zirvesi’nin sponsoru oldu!

Ceylan İnşaat, kamu ve özel sektörün üst düzey yöneticilerini bir araya getirecek olan Marka Şehirler Zirvesi 2017’nin sponsorlarından biri oldu.

Babacan Holding, Marka Şehirler Zirvesi’nin ana sponsoru oldu!

Babacan Holding, bu yıl ikinci kez düzenlenecek olan kamu ve özel sektörün üst düzey yöneticilerini bir araya getirecek Marka Şehirler Zirvesi 2017’nin ana sponsoru oldu.

İnsan merkezli kentsel dönüşümle marka şehirler inşa edilecek!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, "İnsan merkezli bir kentsel dönüşümle; afetlere hazır, kimlikli, kişilikli, engelli dostu marka şehirleri inşa etmek istiyoruz." diye konuştu...

Marka şehirler için 2023'de atılacak adımlar belirlendi!

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Yozgat'ta 'İl Değerlendirme Toplantısı'na katıldı. Çevre ve şehircilik konuları ile ilgili toplantı sonrasında açıklama yapan Fuat Oktay, toplantıda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ilgi alanı içindeki bütün sorunların detaylı bir şekilde ele alındığını söyledi...

Emine Erdoğan: Akıllı, mutlu ve kültürlü şehirler inşa edilmeli!

Kartepe'de bir otelde "Şehircilik ve Mutlu Şehir" temasıyla düzenlenen Kartepe Zirvesi'ne katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Akıllı, mutlu ve kültürlü şehirler inşa edilmeli" dedi.

Kartepe Zirvesi 25-27 Ekim'de gerçekleşecek!

Kocaeli’de düzenlenecek Kartepe Zirvesi’nde mutlu şehirler için yapılması gerekenler, masaya yatırılacak. Açılış konuşmasını Emine Erdoğan’ın yapacağı zirveye, yurt içi ve yurt dışından birçok akademisyen, siyasetçi ve iş insanları katılacak…

Dünya şehirleriyle yarışan marka şehirler yapmak istiyoruz!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum yaptığı açıklamada "31 Mart’ın sonrasında ekonomimizi dünyanın ilk 10 ekonomisi arasına sokacak çalışmayı göstermek zorundayız. Çevreyi koruyan, değer katan, kültür üreten, dünya şehirleriyle yarışan marka şehirler yapmak istiyoruz." dedi.

İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi 17 Aralık'ta!

Ceylan İnşaat'ın sponsorluğunda düzenlenecek İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi için geri sayım başladı. Türkiye’nin global ve yerel markalarını aynı çatı altında buluşturacak organizasyon  200 marka temsilcisini ağırlayacak.

Dönüşüm marka şehirler yaratacak!

Sabah Gazetesi'nin düzenlediği kurultaya Ado Grup Satış Grup Başkanı Serpil Ocak Onan katılım gösterdi. Onan, ''dönüşüm marka şehirler yaratacak'' dedi.  

Dünya Akıllı Şehirler Zirvesi 13 Aralık'da!

Dünya Akıllı Şehirler Zirvesi, 13 Aralık'ta Ankara'da gerçekleştirilecek. Zirvede 500'ün üzerinde delege ve 80’in üzerinde lider konuşmacı yer alacak...

2017 inşaat sektörünün altın yılı olacak!

Türkiye inşaat sektörünün platformlarından biri olan Marka Şehirler Zirvesi 2017, İstanbul’a gelen birçok sektör profesyonelini aynı çatı altında buluşturdu.

İstanbul’un en önemli sorunu makro imar planı, altyapı ve ulaşım!

Marka Şehirler Zirvesi 2017'de konuşan Babacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan: "Marka Şehir İstanbul’un en önemli sorunu makro imar planı, altyapı ve ulaşım” dedi.

Lüks konut projeleri yatırımcıların ilgisini çekiyor!

Marka Şehirler Zirvesi gerçekleşti. Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ, toplantıda konuştu. Dağ, inşaat sektörünün öneminden bahsetti.

10 yılda 7 milyon 500 bin konut yenilenecek!

Marka Şehirler Zirvesi 2017 kapsamında katılımcılara seslenen Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, “Türkiye’yi marka şehir haline getirmek, Türkiye inşaat sektörünün elindedir” dedi.

Türkiye'nin en az 10 marka şehre ihtiyacı var!

2. Marka Şehirler Zirvesi, inşaat yatırımcıları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve belediye başkanlarının katılımıyla Sait Halim Paşa Yalısı'nda düzenlendi.

Marka Şehirler Zirvesi 2017 Haberi

Marka Şehirler Zirvesi 2017

Türkiye inşaat sektörünün platformlarından biri Marka Şehirler Zirvesi 2017. Bu platformda Türkiye ve dünyanın önde gelen kentlerinden İstanbul’a gelen birçok sektör profesyonelini aynı çatı altında toplandı. 


Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan zirvede yaptığı konuşmada “Türkiye’yi marka şehir haline getirmek, Türkiye inşaat sektörünün elindedir” dedi. Ceylan, Türkiye inşaat sektörünün ülke ekonomisin lokomotiflerinden biri olduğunu aktardı. 


“Sektörün, 2017 yılı için hedefi; 2 milyon konut”


İnşaat sektörünün geleceğe emin adımlarla yürüdüğü söyleyen Muammer Ceylan "Son zamanlarda sektörümüzde çok büyük marka projelerinin hayata geçirildiğini görüyoruz. 2016 yılında 1 milyonun üzerinde konut satışı yapılırken yabancı yatırımcılara, özelikle Ortadoğulu iş adamlarına 25 bin konut satışı yapılmıştır. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından desteklenmesiyle inşaat sektörünün 2017 yılında 2 milyon konut satışına imza atacağını düşünüyoruz. Bu konutların da 50...