17 / 08 / 2022

Marmara Konakları

Marmara Konakları

1+1, 2+1 ve 4+1 dublekslerin yer aldığı Ümraniye Buka Evleri projesinde satışı süren 4+1 dubleks daire 440 bin liraya alıcılara sunuluyor

Ihlamur Konakları Florya lokasyon!

Ihlamur Konakları Florya projesinde 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 6+1 ve 7+1 daire seçenekleri sunuluyor. Proje E5 yoluyla başlayıp Marmara Denizi sahiline kadar uzanan bir alanda yükseliyor..

Marmara Konakları 2. Etap CNR Emlak 2017’de görücüye çıktı!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Marmara Yapı, Marmara Konakları'nın ikini etabını CNR Emlak 2017'de görücüye çıkardı.

Marmara Konakları'nda sona doğru!

Marmara Yapı A.Ş.’ye ait Marmara Konakları projesinde aylık olağan basın toplantısınsı yapıldı. Marmara Konakları'nda sona doğru geliniyor. 

Marmara Konakları Kavaklı fiyat listesi!

Marmara Konakları Kavaklı fiyat listesi 472 bin TL'den başlıyor. İstanbul Beylikdüzü Kavaklı'da hayata geçirilen projede 2. etap çalışmaları başladı...

Marmara Konakları satış fiyatları!

Marmara Konakları satış fiyatları 472 bin TL'den başlıyor. Marmara Konakları projesinde teslimler 2018 yılında yapılacak...

Marmara Konakları fiyat 2017!

Marmara Konakları fiyat 2017 bilgisi haberimizde yer alıyor. Toplamda 124 adet konut ve 4 ticari birimden olulan proje İstanbul Beylikdüzü'ne bağlı Kavaklı'da yükseliyor. 

Marmara Konakları Beykent fiyat listesi 2017!

Toplam 124 adet konut ve 4 ticari birimden meydana Marmara Konakları projesi Marmara Yapı tarafından inşa ediliyor. İşte Marmara Konakları Beykent fiyat listesi 2017...

Marmara Konakları Beylikdüzü ev fiyatları!

Marmara Konakları Beylikdüzü ev fiyatları 472 bin TL'den başlıyor. Marmara Konakları, Temmuz 2018'de teslim ediliyor...

Marmara Konakları'nda vade farksız 40 ay ödeme fırsatı!

Beylikdüzü Kurucu Belediye Başkanı Yüksek Mühendis Vehbi Orakçı imzası taşıyan, vade farksız 40 ay ödeme kolaylığıyla satışa sunulan Marmara Konakları, bu yıl 4.’sü düzenlenen Emlak Fuarı’nda da büyük ilgi gördü.

Marmara Konakları'nın metrekaresi 3 bin 250 TL!

Son 15 yılda düzenli şehirciliğin simgesi haline gelmesi ve yatırımcıların kazandırmasıyla öne çıkan Beylikdüzü'niin sahil kesimi, 'villa ve konak tipi projelerin adresi oldu.

Marmara Konakları 2 geliyor!

Marmara Yapı'nın inşa ettiği Marmara Konakları'nda satışlar devam ediyor. Aynı konseptle yükselecek olan Marmara Konakları 2'nin 2017'de hayata geçirilmesi planlanıyor.

Marmara Konakları, Emlak Fuarı’nda büyük ilgi gördü!

Yapı sektöründe 25 yıllık tecrübeye sahip Marmara Yapı A.Ş; İstanbul’un yeni yüzü, düzenli kentleşmenin örnek ilçesi Beylikdüzü’nde müstakil girişli bahçe villaları, farklı seçenekte daireler ve dublekslerden oluşan “Marmara Konakları” projesini hayata geçirdi

Marmara Konakları'nda lansmana özel indirim yapılacak!

Belediye başkanlığı bittikten sonra yeniden gayrimenkul projelerine ağırlık veren Marmara Yapı AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Orakçı, 3 projeyi teslim ederken, Marmara Konakları'na start verdi.

Marmara Konakları Haberi

Marmara Konakları

 

2010 yılının ilk ayında yapımına başlanan Ümraniye Buka Evleri projesi EDS Mimarlık"tan Tansel Sönmezler tarafından tasarlandı.

Buka Park projesinde bir blokta yaşam başladı. Diğer blok ise  bu ay teslim edilecek.  Satılık konutlar biri 2+1, diğeri ise 4+1 tipinde. 4 oda 1 salon evler 440 bin liraya, 2 oda 1 salon tipindeki daire ise 260 bin liraya satılıyor. Projede peşin ya da banka kredili ödeme ypılabiliyor.

Buka Yapı imzası tarafından yapılan projede 57 adet daire yer alıyor. Projede 2 adet daire kaldı. Finans Merkezi'ne sadece 600 metre mesafede, her geçen gün gelişen kültürel, sosyal ve ticari alanları ve ulaşım imkanlarıyla İstanbul'un en hızlı gelişen bölgelerinden biri olan ...