03 / 07 / 2022

Marmara Konakları'nın metrekaresi 3 bin 250 TL!

Marmara Konakları'nın metrekaresi 3 bin 250 TL!

Son 15 yılda düzenli şehirciliğin simgesi haline gelmesi ve yatırımcıların kazandırmasıyla öne çıkan Beylikdüzü'niin sahil kesimi, 'villa ve konak tipi projelerin adresi oldu.Son 15 yılda düzenli şehirciliğin simgesi haline gelmesi ve yatırımcıların kazandırmasıyla öne çıkan Beylikdüzü'niin sahil kesimi, 'villa ve konak tipi projelerin adresi oldu. 


Geçen yıl Dekar Yapı imzasıyla satışa çıkarılan Aşmalı Hayat ile Keleşoğlu Holding'in dev projesi Deniz İstanbul'un ardından yine denizle kucaklaşan "Marmara Konakları" projesi hayata geçirildi. 


Mavi ve yeşilin bir arada olduğu bölgede yaşanan hareketlilik kampanyalara da yansıdı. 5 bin liraya kadar çıkan metrekare fiyatları yeni projelerle yatırımcılara bir şans daha tanıyor. 


METREKARESİ 3.250 TL'YEKONAK 


Beylikdüzü Kurucu Belediye Başkanı Yüksek Mühendis Vehbi Orakçı'nın imzasıyla satışa sunulan Marmara Konakları projesinde metrekare fiyatları ise 3.250 liradan başlıyor. 124 konut ve 4 ticari üniteden oluşan projenin az katlı bina konsepti ve müstakil girişli bahçe villaları ile bölgeye yeni bir soluk getireceğini söyleyen Vehbi Orakçı, 'Beylikdüzü'ııün yeni yaşam merkezi olmaya aday olan Marmara Konakları, aile konsepti ile fark oluşturacak. Marmara Denizi'ne nazır konumlanan yeşil vadi ve eğitim vadisine cephe olan projemizde,25 yıllık tecrübemizle değerine değer katacak dörder katlı yaşam alanlarının yer aldığı nezih bir ortamı oluşturacağız. 2018'in yaz aylarında teslim edeceğimiz projemizde lansmana özel yüzde 20 indirim kampanyamız devam ediyor. Dairelerin fiyatı ise 400 bin liradan başlıyor" dedi. 


40 AY VADE FARKSIZ ÖDEME 

Misafirlerini 8. hail, C koridor, 4 nolu stantta ağırlayan Vehbi Orakçı ve ekibi, arzu eden müşterilerini fuara özel vade farksız 40 ay ödeme kolaylığı ile konak konseptli konut sahibi yapıyor. Beylikdüzü'nün güneye bakan ve deniz gören bölge olmasıyla öne çıktığına dikkat çeken Orakçı, bölgenin fiyat aralığı bakımından alıcılara da geniş imkânlar sunduğunu belirterek, "Fuar vesilesiyle bu fırsatları kimse kaçırmasın" mesajı verdi. 


Güneş