10 / 12 / 2022

Martı Otel İşletmeleri AŞ

Martı Otel İşletmeleri AŞ

Martı GYO, yaklaşık portföy değeri ve planlanan yatırım tutarı toplamı olan 210 milyon USD'lik değerinin karını paylaşmak için halka açılıyor

Hisse değeri yüzde 237 arttı! Açıklama geldi neler oluyor?

Hisselerinde değer artışı üç ayda yüzde 237 seviyesinde bulan Martı Otel İşletmeleri, bir yatırımcısının medya üzerinden yaptığı açıklamalar ve sosyal medya yansımaları üzerine KAP'a açıklama gönderdi.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, turizm şirketlerine çalıştı Hangi firmaya ne kadar teşvik verildi?

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, mayısta 824 yatırım teşvik belgesi düzenledi. Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, mayıs ayında en yüksek tutarlı teşvik belgesinin, 1 milyar 969 milyon lirayla Özaltın Otel İşletmeleri AŞ'nin yatırımı için düzenlendiği belirtildi.

Martı GYO portföy büyüklüğünü ikiye katlayarak rekor kar açıkladı!

Martı Otel İşletmeleri’nin bağlı ortaklığı Martı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı portföy büyüklüğünü ikiye katladı ve rekor kar açıkladı. İşte Martı GYO tarafından yapılan kar açıklaması...

Martı Myra Otel'in değeri belli oldu!

Martı Myra Otel'e ilişkin gayrimenkul değerleme raporu yayınlandı. Peki Martı Myra Otel'in değeri ne kadar oldu? 

Bemenis Turizm Ve Otel İşletmeleri Limited Şirketi kuruldu!

Bemenis Turizm Ve Otel İşletmeleri Limited Beyoğlu’nda 200 bin TL sermaye bedeli ile Emre Şimşek tarafından kuruldu.

Kuşadası Otel İşletmeleri Turizm İnşaat Ticaret Anonim Şirketi'nin merkez nakli yapıldı!

Kuşadası Otel İşletmeleri Turizm İnşaat Ticaret Anonim Şirketi'nin merkez nakli gerçekleştirildi. Kuşadası Otel İşletmeleri Turizm İnşaat Ticaret Anonim Şirketi'nin merkezi Ataşehir'de yapıldı.

Pakize Oya Narin kimdir?

Martı Otel Yönetim Kurulu Başkanı Pakize Oya Narin kimdir? Pakize Oya Narin hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Pakize Oya Narin'in biyografisi...

Pakize Oya Narin, Martı Otel Yönetim Kurulu Başkanı oldu!

Martı Otel'in Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Pakize Oya Narin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı'na Nurullah Emre Narin seçildi. 

Ruby Suit Otel İşletmeleri İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ruby Suit Otel İşletmeleri İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 250 bin TL sermaye bedeli ile Muzaffer Sercan Uras ve Sil Turizm Gayrimenkul Gıda Temizlik Sanayi ve Tic tarafından kuruldu.

Ruby Suit Otel İşletmeleri İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ruby Suit Otel İşletmeleri İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 250 bin TL sermaye bedeli ile Muzaffer Sercan Uras ve Sil Turizm Gayrimenkul Gıda Temizlik Sanayi ve Tic tarafından kuruldu.

Colorful Excellent Veyron Otel Yatırım Kiralama İşletmeleri Ve Turizm A.Ş.Febor Tours Şubesi açıldı!

Colorful Excellent Veyron Otel Yatırım Kiralama İşletmeleri Ve Turizm A.Ş.Febor Tours Şubesi bugün Kadıköy'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Osman Çelik tarafından açıldı.

Urs Otel İşletmeleri İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Urs Otel İşletmeleri İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 250 bin TL sermaye bedeli ile Muzaffer Sercan Uras tarafından kuruldu.

TOKİ Kayseri kentsel dönüşüm ofisi ve otel binası ihalesi 2 Mart'ta!

Kayseri İli, Kocasinan İlçesi, Çandır Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi Ofis ve Otel Binası İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi 2 Mart 2021 tarihinde saat 14:30'da yapılacak.

Martı Otel İşletmeleri AŞ Haberi

Martı Otel İşletmeleri AŞ

Martı Otel İşletmeleri AŞ'nin yüzde 94 hissedarı olan Martı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ, var olan projeleri ile gelecekte de sürekli kazandıracak yatırımlara imza atıyor.

43 yıl boyunca yaptığı yatırımlarla Türk turizmine katkı sağlayan Martı Otel İşletmelerinin iştiraki Martı GYO, yaklaşık portföy değeri ve planlanan yatırım tutarı toplamı olan 210 milyon USD'lik değerinin karını paylaşmak için halka açılıyor.

Kira Gelirleri:
Martı Myra Otel, Tekirova/Antalya
Martı Marina, Orhaniye/Muğla

Satış Gelirleri:
Narinpark Evleri, 1. Etap, Çerkezköy/Tekirdağ

Projeler:
Narinpark Evleri, 2. Etap ve 3. Etap Çerkezköy/Tekirdağ
Martı Sarıgerme Tatil Köyü, Dalaman/Muğla
Martı Giova Butik Otel, Gökova Körfezi/Muğla

Talep toplama tarihleri: 16- 17 Eylül 2010
Halka arz fiyat aralığı: 1.42 TL ile 1.60 TL

www.martigyo.com.tr

0212 334 88...