Mavera Homes satılık

Mavera Homes satılık

İstanbul'un en hızlı gelişen ilçesi Başakşehir'in Kayabaşı semtinde Mavera Homes projesinde satışlar başladı. Peki Mavera Homes nerede? İşte  Mavera Homes lokasyon bilgisi...

Mavera Homes fiyat!

Makro & Akyapı imzasıyla Başakşehir Kayabaşı'nda yükselen Mavera Homes projesinde satışlar başladı. Mavera Homes fiyat listesi haberimizin içerisinde yer alıyor...

Mavera Homes satılık!

Makro & Akyapı ortaklığında inşa edilen Mavera Homes projesi satışa çıktı. Mavera Homes satılık daire fiyatları 753 bin TL'den başlıyor. İşte projeyle ilgili merak edilen her şey...

Mavera Homes satışta! 753 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Makro & Akyapı kalitesiyle inşa edilen Mavera Homes projesi satışa çıktı. Projede fiyatlar 753 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Mavera Homes satılık!

Makro & Akyapı ortaklığında inşa edilen Mavera Homes projesi satışa çıktı. Mavera Homes satılık daire fiyatları 753 bin TL'den başlıyor. İşte projeyle ilgili merak edilen her şey...

Park Mavera 3 satılık daire!

Makro İnşaat ve TOKİ Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Park Mavera 3 projesi 723 daireden meydana geliyor.Park Mavera 3 satılık daire fiyatları 213 bin TL'den başlıyor.

Başakşehir Park Mavera 3 Evleri satılık!

Makro İnşaat ve TOKİ işbirliğiyle inşa edilen Park Mavera 3 projesi Şubat 2020 yılında teslim edilmeye hazırlanıyor. Başakşehir Park Mavera 3 Evleri satılık daire fiyatları 213 bin TL'den başlıyor.

Park Mavera 3 satılık ev fiyatları!

Toplam 723 daireden oluşan Park Mavera 3 satılık ev fiyatları 213 bin TL'den başlıyor. Proje İstanbul'un Avrupa yakasında Başakşehir'e bağlı Kayaşehir bölgesinde inşa ediliyor.

Esenyurt Mavera Ahsen satılık daire fiyatları!

Topuzlar Yapı tarafından hayata geçirilen Esenyurt Mavera Ahsen satılık daire fiyatları 300 bin TL'den başlayarak değişiyor...

Park Mavera Evleri 2. Etap satılık!

Park Mavera Evleri 2. Etap satılık daire seçenekleri arasında 2+1'den 4+1'e kadar farklı alternatifler sunuluyor. Proje Makro - Akyapı imzası ile hayata geçiriliyor.

Park Mavera 2. Etap satılık ev!

Park Mavera 2. Etap satılık ev tipleri 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı. 45 bin 389 metrekare arsa alanına sahip projede konutların yanı sıra ticari birimler de yer alıyor.

Park Mavera 2. Etap Kayabaşı satılık!

Blokların 14 - 25 kat arasında değiştiği proje toplam 556 adet rezidans ve 252 adet ticari üniteden oluşuyor. Park Mavera 2. Etap Kayabaşı satılık daireler 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı.

Park Mavera 2. Etap Başakşehir Evleri satılık!

Blokların 14 - 25 kat arasında değiştiği proje Başakşehir Yeni Merkez'e yakın konumda yükseliyor. Park Mavera 2. Etap Başakşehir Evleri satılık seçenekler 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlandı.

Park Mavera 2. Etap Kayaşehir satılık!

Park Mavera 2. Etap Kayaşehir satılık daire tipleri 2+1'den 4+1'e kadar farklı şekilde dizayn edildi. Toplamda 556 konut ve 252 ticari birimden oluşan proje Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçiriliyor.

Avrupa Konutları Başakşehir satılık!

Park Mavera 2. Etap'a komşu olarak yükselecek olan proje toplam 140 milyon TL yatırım bedeliyle inşa edilecek. Avrupa Konutları Başakşehir satılık daireler 2+1,3+1 ve 4+1 olarak dizayn edildi.

Kayaşehir Park Mavera 2. Etap satılık!

Kayaşehir Park Mavera 2. Etap satılık daire tipleri 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak dizayn edildi. Makro-Akyapı Ortaklığı işbirliğinde hayata geçirilen proje 14 bloktan meydana geliyor.

Makro-Akyapı Park Mavera 2. Etap satılık!

Makro-Akyapı Park Mavera 2. Etap satılık daire seçenekleri arasında 2+1, 3+1 ve 4+1'ler yer alıyor. İstanbul Kayaşehir'de inşa edilen projede ön talep süreci devam ediyor.

Mavera Homes satılık Haberi

Mavera Homes satılık

Mavera Homes nerede?
Makro & Akyapı ortaklığında hayata geçirilen Mavera Homes projesi butik site olarak inşa ediliyor.  Az sayıda ve tamamı 2+1 daire olan projelerde 2+1 Tip-A, 2+1 Tip-B, 2+1 Tip-C ve 2+1 Tip-D daireler bulunuyor.

İstanbul Havalimanı Metrosu ve Şehir Hatanesi Çam Sakura Hastanesi'nin hemen yanında hayata geçirilen Mavera Homes projesi Başakşehir Millet Bahçesi'ne ve 5 bin kişilik Selatin Camisi'ne komşu konumda yükseliyor. 

Mavera Homes nerede?

Başakşehir Kent Meydanı’nın yanı başında hayat bulan Mavera Homes projesi Alışveriş Merkezi’ne 200 Metre mesafe uzaklıkta ve 3. Köprü bağlantı yolu üzerinde inşa ediliyor. 

Mavera Homes fiyat

Mavera Homes fiyat listesi 753 bin TL ile 1 milyon 220 bin TL arasında değişiyor. Teslimlerin 2022 yılının son aylarında gerçekleşmesi planlanan projede 30 aya kadar...