27 / 05 / 2022

mega evler 2

mega evler 2

Mega İnşaat tarafından Kağıthâne'de hayata geçirilmiş olan Mega Evler projesinde son 2 oda 1 salon konut sahibini bekliyor...

Megaevler 2'nin hafriyat çalışmaları başladı! Yakında ön satışta

Kağıthane'de yükselecek olan Megaevler 2 projesinin hafriyat ve fore kazık çalışmaları başladı. Ön satışlar önümüzdeki ay başlayacak

Megaevler Kağıthane'de 206 bin TL'ye! Mega Evler 2 geliyor!

Mega Evler 2 için çalışmalara başlayan Mega İnşaat, Megaevler Kağıthane'de bulunan son iki dairenin satışlarına devam ediyor

Antalya ve Muğla'daki yangınlarda zarar gören evler 2-3 ayda teslim edilecek!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum yaptığı açıklamada Antalya ve Muğla'daki orman yangınlarında zarar gören 1350 konut için inşaat çalışmalarının başladığını söyledi.

Elazığ'da depremzedelere verilen evler 2 bin TL’ye kiralanıyor!

Elazığ’da 24 Ocak’ta yaşanan 6.8 büyüklüğündeki depremde yıkılan ve devlet tarafından tekrar yapılarak hak sahiplerine verilen bazı konutların 2 bin TL ve üzerinde kiraya verilmek istenmesi tepkilere neden oldu. 

2 saatte inşa edilen bu evler 300 yıl dayanıyor!

Japonya'da bulunan bu sıradışı evler 2 saatte inşa ediliyor. Köpükten yapılan evler 300 yıl dayanabiliyor.

İstanbul'da 2 yıl içinde 20 yeni metro hattı açılacak!

İstanbullular için güvenli, hızlı ve konforlu ulaşım şekli olan metro yatırımları tam gaz devam ediyor. Mega şehirde 2 yıl içinde 20 yeni metro hattının açılması planlanıyor...

Mudurnu'daki şato evler 2.3 milyon TL'ye satılıyor!

Türkiye'nin nadide şehirlerinden Bolu'nun Mudurnu ilçesinde bulunan şato gibi villalar görenleri şaşırtıyor. Fotoğraflarını görenlerin maket sandığı 3 katlı villalar, 2 milyon 350 bin liradan satılıyor.

Japonya'daki köpük evler 2 saatte yapılıyor!

Japonya'da inşa edilen köpük evlerin yapımı 2 saatte tamamlanıyor. Görenleri şaşkına çeviren bu evler 300 yıla kadar dayanıyor.

Çanakkale Adatepe köyünde taş evler 2-3 milyon liraya satılıyor!

Kazdağları'nın eteklerindeki Adatepe köyü, yerlilerden tarihi evleri satın alarak restore ettiren kentlilerin yerleşim alanı oldu.

İşte 2 saatte yapılan 300 yıl dayanıklı evler!

İnanılması zor olan bu evler 2 saat içinde inşa ediliyor. 300 yıl dayanıklı evler köpükler yapılıyor. İşte o evler...

İşte 2 saatte inşa edilen köpük evler!

İnanması çok zor ama bu evler 2 saatte inşa ediliyor. Köpükten yapılan evler 300 yıla kadar dayanabiliyor. İşte o evler...

Efes Antik Kenti'ndeki mozaikler restore edildi!

Efes Antik Kenti'nde bulunan Yamaç Evler 2'deki mozaikler, düzenlenen kurs kapsamında restore edildi.

TOKİ Kahramanmaraş Türkoğlu Emekli kura sonucu!

TOKİ Kahramanmaraş Türkoğlu Emekli kura sonucu bugün saat: 10.00’dan itibaren açıklanacak. Toplamda 75 adet dairenin emekliler için satışa çıkarılacağı projede evler 2+1 şeklinde dizayn edildi.

Huzurlu Marmara Rezidans nerede?

Huzurlu Marmara projesi toplam 27 bin metrekare arsa alanına yayılıyor. Dairelerin Ekim ayı 2018 yılında teslim edilmesi planlanan projede evler 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı. Peki Huzurlu Marmara Rezidans nerede?

Halkalı Ege Yakası satılık!

Toplam 378 adet daireden oluşan proje daire alanları 99 metrekareden başlıyor. Halkalı Ege Yakası satılık evler 2+1, 2,5+1 ve 3+1 bahçeli ve teraslıdan oluşuyor.

mega evler 2 Haberi

mega evler 2

Mega İnşaat tarafından 8 bin 600 metrekarelik alan üzerinde Kağıthane'de hayata geçirilen Mega Evler 2 projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut tiplerinden meydana gelmek üzere toplam 110 adet konut yer alıyor.


İnşaat çalışmalarının 2010 yılının Haziran ayında başlamış olduğu Kağıthane Megaevler projesinde arsa alanı 5 bin 200 metrekare ve inşaat alanı ise 18 bin metrekare olarak belirlendi. Geniş bir bloktan meydana gelen Mega Evler  projesinde satılık son 1 adet konut kaldı. Satışını bekleyen son konut 2 oda 1 salon tipinde. Projede yer alan diğer konutlarda ise 1+1 daireler 70 metrekare, 2+1 daireler 110 metrekare, 3+1 daireler 3+1 daireler 127 ila 135 metrekare olarak tasarlandı.Projede yer alan son daire 235 bin lira.


0212...