Mehmet Umur kim

Mehmet Umur kim

Mehmet Umur, AK Parti Bakırköy Belediye Başkanı adayı olarak gösterildi. Peki, AK Parti Bakırköy Belediye Başkanı adayı Mehmet Umur kimdir?

Bakırköy Üniversitesi projesi hazır!

AK Parti Bakırköy Belediye Başkan Adayı Mehmet Umur, gerçekleştirdiği toplantıyla Bakırköy için belirlediği 41 projeyi tanıttı. Umur, bu kapsamda Bakırköy Üniversitesi’ni açmak istediklerini belirtti.

Mehmet Umur: Bakırköy'ün 4’te 1’ini yeşil alan olacak!

AK Parti’nin Bakırköy Belediyesi Başkan Adayı Mehmet Umur yaptığı açıklamada “Bakırköy’ün 4’te 1’ini yeşil alan haline getireceğiz" dedi.

Mehmet Umur kimdir?

Mehmet Umur, AK Parti Bakırköy Belediye Başkanı adayı olarak gösterildi. Peki, AK Parti Bakırköy Belediye Başkanı adayı Mehmet Umur kimdir?

Kim Emlak İnşaat Gayrimenkul Yatırım ve Danışmanlık Anonim Şirketi kuruldu!

Kim Emlak İnşaat Gayrimenkul Yatırım ve Danışmanlık Anonim Şirketi, Mehmet Kurtöz Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 250 bin TL sermaye ile 27 Kasım'da Başakşehir, Bahçeşehir 1.Kısım Mahallesi'nde kuruldu.

Mehmet Ali Birand'ın adı Beykoz Kavacık'ta bir caddeye verildi!

Gazeteci-Yazar Mehmet Ali Birand’ın adı, doğumunun 74. yıldönümü dolayısıyla Beykoz Belediyesi tarafından Kavacık'taki bir caddeye verildi. Törene eşi Cemre Birand, oğlu Umur Ali Birand, ve 32. Gün çalışanları da katıldı.

TOKİ'nin başkanı kim?

Nisan 2014 tarihinden itibaren TOKİ Başanlığı görevini icra eden kişi Mehmet Ergün TURAN'dır. Peki, TOKİ'nin başkanı kim? TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan kimdir? İşte TOKİ başkanı..

Mehmet Okay kim?

Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı olan Mehmet Okay kim? Mehmet Okay'ın eğitim ve iş hayatı ile Ant Yapı'nın hayata geçirdiği projeler ile ilgili bilgiler bu haberde...

Mehmet Ali Umur, Dudullu Gayrimenkul Yatırımları A.Ş.yi kurdu!

Dudullu Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Umur, Yönetim Kurulu Üyeleri ise Ayşe Özden Umur ve Eyüp Alp Evrenosoğlu...

Mehmet Yüksek Yapı, Kayseri'deki binaların denetçisi!

Dede mesleği olan inşaat sektörüne, bugün yapı denetim firması olarak hizmet veren Mehmet Yüksek Yapı, sektördeki 36 yıllık tecrübesini denetçi olarak değerlendirecek.

Mehmet Öz: Gayrimenkule güveniyorum!

Tatili fırsat bilerek ailesiyle birlikte soluğu Türkiye'de alan Mehmet Öz, Suada'da balık keyfi yaparken Sabah Gazetesi yazarı Esra Tüzün'le sohbet etti...

Mehmet Ali Aydınlar'ın ilk icraatı hastanesini satışa çıkarmak oldu

Futbol Federasyonu'nun yeni başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ın ilk icraatı sahibi olduğu Acıbadem Sağlık Yatırımları'nı satışa çıkarmak oldu...

Mehmet Yalçıntepe: Asgari ücretliyi ev sahibi yapacağım!

'Ucuz konutta risk var mı yok mu' tartışmasını 46 bin TL'ye ev satan Yalçıntepe'ye sorduk. Mehmet Yalçıntepe 'İstanbul'a yamalı pantolonla geldim. Yokluğu bilirim. Amacım, istihdam sağlamak, asgari ücret alan vatandaşı ev sahibi yapmak' dedi

Avrasya GYO'dan yönetim kurulu üyesi Mehmet Uğurlu istifa etti!

Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi; Yönetim Kurulunun 27 Haziran 2011 tarih ve 155 sayılı toplantısında Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Uğurlu'nun istifasını kabul etti...

Mehmet Umur kim

Mehmet Umur kim Mehmet Umur kim

Mehmet Umur, 1965 yılında Kastamonu'da dünyaya geldi. Eğitim hayatını tamamladıktan sonra aile şirketlerinde yönetim kurulu başkanı olarak iş hayatına başladı.

Sanayici ve aynı zaman da kendi sektöründe İstanbul Sanayi Odasında Meclis Üyesi ve Öğütülmüş Tahıl Ürünleri Komite Başkanıdır. Kastamonu Sanayi ve İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı, Kastamonu Kalkınma Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi, Kastamonuspor Yönetim Kurulu Üyesi, İSOV Mütevelli Heyeti Üyesi, TOBB Delegesi ve MÜSİAD üyesidir.

Mehmet Umur, 2019 yerel seçimlerinde AK Parti Bakırköy Belediye Başkanı adayı olarak gösterildi. 

Umur, evli ve 2 çocuk...