Merkez Ankara ofisleri

Merkez Ankara ofisleri

Emlak Konut ile Pasifik inşaat ortaklığında inşa edilen ofis, konut, AVM ve otel fonksiyonlarından oluşan Merkez Ankara'nın ofis etabı satışa çıktı!

Fatih Erdoğan: İnşaat sektörüne sahip çıkılmalı!

Ankara'da hayata geçirilen Merkez Ankara projesindeki ofisler bugün gerçekleştirilen toplantıyla satışa sunuldu. Yapılan toplantıda konuşan Pasifik Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan, yaptığı açıklamada inşaat sektörüne sahip çıkılması gerektiğini söyledi.

Merkez Ankara ofisleri 3 Kasım'da satışta!

Emlak Konut GYO güvencesi ve Pasifik İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Merkez Ankara projesindeki ticari ofisler lansman avantajlarıyla satışa sunuluyor...

Merkez Ankara ofisleri 3 Kasım'da satışa çıkacak!

Emlak Konut güvencesiyle Pasifik vizyonunu buluşturan Ankara’nın en büyük karma yaşam projesi Merkez Ankara’daki ofisler lansman avantajlarıyla satışa çıkıyor.

Merkez Ankara'dan ofis sahibi olmak isteyenlere büyük fırsat! 

Emlak Konut güvencesi ve Pasifik ortaklığı ile inşa edilen proje Merkez Ankara'dan ofis almak isteyenlere 0,99 oranla , 1 yıl taksit ertelemeli, 120 ay vade imkanı sunuldu.

Tarım Kredi Kooperatif Market'in 205'inci şubesi Ankara'da hizmete açıldı!

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliğine (Tarım Kredi) bağlı "Tarım Kredi Kooperatif Market"in 205'inci şubesi Ankara'da gerçekleştirilen törenle hizmete açıldı.

Merkez Ankara'dan 96 ay vade fırsatı!

Emlak Konut GYO projeleri arasında 2020'nin şampiyonu olan Merkez Ankara'da 0,99 oranla banka kredisi olmadan, konutlarda 60 ay, ofislerde 96 ay vade fırsatı sunuluyor.

Emlak Konut GYO Merkez Ankara'nın geliri 1.3 milyar TL'ye arttı! 

Emlak Konut GYO'nun projelerinden Merkez Ankara'da yüklenici ile yapılan sözleşmeye ek 7 No.lu protokol ile arsa satışı karşılığı asgari şirket payı toplam geliri 1 milyar 258 milyon 365 bin TL'den 1 milyar 384 milyon 181 bin 652,31 TL'ye arttı.

Merkez Ankara'da 0,99 vade oranlı yeni kampanya! 

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın en çok satan projesi olan Merkez Ankara'da 0,99 vade oranlı yeni bir kampanya başladı.

Emlak Konut GYO Merkez Ankara 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, Merkez Ankara projesi için hazırlatılan 2020 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı.

Merkez Ankara değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, Ankara ili, Yenimahalle ilçesindeki Merkez Ankara projesine dair değerleme raporunu yayınladı.

Emlak Konut GYO'dan İller Bankası'nın 2 arsasına dev proje!

Emlak Konut GYO, mülkiyetinde bulunan Merkez Ankara projesinin R bloğuna İller Bankası'na 745.4 milyon TL'ye satarken, İller Bankası'na ait 2 arsayı 336.6 milyon liraya satın aldı.

Merkez Ankara'nın ofis etabı satışa çıktı!

Emlak Konut ile Pasifik inşaat ortaklığında inşa edilen ofis, konut, AVM ve otel fonksiyonlarından oluşan Merkez Ankara'nın ofis etabı satışa çıktı!

Merkez Ankara güncel fiyat listesi Kasım 2020!

Merkez Ankara güncel fiyat listesi Kasım 2020 haberimizde yer alıyor. İşte Merkez Ankara güncel fiyat listesi Kasım 2020, Merkez Ankara fiyatları ve Merkez Ankara ofis fiyatları 2020...

Merkez Ankara ofis fiyatları Kasım 2020!

Merkez Ankara ofis fiyatları Kasım 2020 haberimizde yer alıyor. İşte Merkez Ankara ofis fiyatları Kasım 2020, Merkez Ankara fiyat listesi ve Merkez Ankara ofis fiyatları 2020...

Merkez Ankara’da evlerin yüzde 75’i satıldı!

Ankara'nın şehir merkezinde hayata geçen Merkez Ankara projesinde ofisler satışa çıkarıldı. Projede yer alan evlerin de yüzde 75’in de satışı gerçekleşti. 

Merkez Ankara ofis fiyat listesi 2020!

Merkez Ankara ofis fiyat listesi 2020 haberimizde yer alıyor. İşte Merkez Ankara ofis fiyat listesi 2020 ve proje detayları...

Merkez Ankara ofisleri Haberi

Merkez Ankara ofisleri

Emlak Konut ile Pasifik inşaat ortaklığında inşa edilen ofis, konut, AVM ve otel fonksiyonlarından oluşan Merkez Ankara'nın ticari ofis blokları lansman fiyatlarıyla satışa çıktı. 

Ekonomist'ten Levent Gökmen Demirciler'in haberine göre, Pasifik Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan, üç iş kulesinde toplam bin 302 ofisten ilk etapta 914 adetinin satışa açıldığını söyledi. 

Başlangıç fiyatı 533 bin TL olan ofisler yüzde 5 peşinat, ilk iki yıl taksit ödemeden Emlak Konut bünyesinde 0,99 oran ile 120 ay vade ile alınabiliyor. Kampanyada banka, dosya masrafı ya da hayat sigortası masrafı yok.


Web: