Mersin Akdeniz satılık tarla

Mersin Akdeniz satılık tarla

Mersin İli Akdeniz İlçesi'nde 2.500 metrekare yüzölçümüne sahip olan arsa Mersin 6. İcra Dairesi tarafından 6 Kasım 2014 günü saat 11:00 ile 11:10 arası ihale ediliyor.

Mersin Akdeniz’in imar sıkıntıları çözülecek!

Mersin Akdeniz'de sanayi tesisleri arasında kalan imar sıkıntısı yaşanan yerler için binlik planlar hazırlandı.

 Mersin Akdeniz için kentsel dönüşüm çağrısı! 

Mersin Akdeniz Belediye Başbakanı M. Mustafa Gültak, ilçe için kentsel dönüşüm çalışmalarının bir an önce hayata geçmesi gerektiğini dile getirdi. 

Mersin'de 13.5 milyon TL'ye satılık arsa ve fabrikası!

Mersin 6. İcra Dairesi, Mersin İl, Akdeniz İlçesi'nde bulunan arsa ve üzerindeki kompleksi TL'ye satıyor. Gayrimenkulün ihalesi 7 Nisan 2021 günü gerçekleşecek.

Mersin Akdeniz'de metruk yapılar ortadan kaldırılıyor!

Mersin Akdeniz Belediyesi, ilçe genelinde metruk binaların yıkımını kontrollü bir şekilde gerçekleştiriyor. 

Akdeniz Belediyesi’nden emlak vergisi uyarısı!

Mersin Akdeniz Belediyesi ,  7256 Sayılı Vergi Affı için son başvuru tarihinin 31 Ocak  olduğunu hatırlatarak emlak vergisi mükelleflerine çağrıda bulundu.

Mersin Akdeniz'de 23.5 milyon TL'ye satılık 4 gayrimenkul!

T.C. Mersin 6. İcra Dairesi, Mersin İli, Akdeniz ilçesinde yer alan 4 gayrimenkulü 23 milyon 531 bin 234 TL'ye satıyor...

Mersin'de kentsel dönüşüm kararı!

Bugünkü Resmi Gazete'de yayımlanan Bakanlar Kurulu Kararı gereğince Mersin Akdeniz'de bazı alanlar kentsel dönüşüm ve gelişim proje alanı olarak ilan edildi...

Mersin Akdeniz'de 13.9 milyon TL'ye icradan satılık fabrika ve arsası!

Mersin 3. İcra Dairesi, Akdeniz İlçesi'ndeki Nacarlı Mahallesi'nde bulunan fabrika binası ve arsası satışa çıktı. Söz konusu gayrimenkulün satış bedeli 13 milyon 939 bin 768 TL olarak belirlendi. 

Mersin Akdeniz'de kentsel dönüşüm için adım atıldı!

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan, "Akdeniz'imizin modern bir kent haline dönüşmesi yolunda yapacağımız çalışmaları, önceliklerimizi ortaya koyduk ve bu çerçevede Barış ve Bahçe mahallelerimizde bir kentsel dönüşüme başlama kararı aldık" dedi.

Mersin Akdeniz'de kentsel dönüşüm tamamlanıyor!

Mersin'in Akdeniz ilçesinde 5 mahallede başlayan kentsel dönüşüm çalışmalarında sona gelindi.

Mersin Gülnar Akdeniz başvuruları yarın başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Mersin Gülnar Akdeniz  projesinde bulunan 39 adet konut için başvurular yarın başlıyor...

Mersin'de 40.2 milyon TL'ye icradan satılık fabrika!

Mersin 2. İcra Dairesi, Akdeniz ilçesinde bulunan fabrikayı satışa çıkardı. Söz konusu gayrimenkulün satış bedeli 40 milyon 273 bin 150 TL olarak belirlendi.

Mersin Akdeniz'in çehresi kentsel dönüşümle değişiyor!

Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, ilçede başlatılan kentsel dönüşüm çalışmalarıyla ilgili önemli açıklamalar yaptı. İşte Gültak'ın o açıklamaları...

Mersin Akdeniz satılık tarla Haberi

Mersin Akdeniz satılık tarla

Mersin İli Akdeniz İlçesi'nde 2.500 metrekare yüzölçümüne sahip olan arsa Mersin 6. İcra Dairesi tarafından 1 milyon 727 bin 175 TL bedelle satılıyor. Taşınmazın satışı açık arttırma usulüyle yapılacak.


Satışa konu taşınmaz 1/100 ölçekli uyulama imar planında İnşaat nizami sanayi ve depolama alanına isabet etmektedir. Mersin Tarsus yolu üzerinde, yolun güneyinde ana asfalta cephelidir.


İhale İlanı


TAŞINMAZIN

Özellikleri; Mersin İli Akdeniz İlçesi, Kazanlı Köyü, 3313 nolu parselde kayıtlı 2.500 metrekare yüzölçümlü tarla vasfında taşınmaz tam hisse olarak satılacaktır.


Kıymeti: 1.727.175.00 TL

1. Satış Günü: 06.14.2014 günü saat 11:00 ile 11:10 arası

2. Satış Günü: 04.12.2014 günü saat 11:00 ile 11:10 arasıSatış şartları 

1- İhale açık artırma suretiyle yapılacaktır. Birinci artırmanın yirmi gün öncesinden, artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebilecektir. Bu artırmada...