Metro Center daire fiyatları ne kadar

Metro Center daire fiyatları ne kadar

3 blokta 160 daire ve 28 dükkandan meydana gelen Bağcılar Metro Center fiyatları metrekare bazında 4 bin 800 TL’den başlayarak artıyor.

Anadolu yakasına yeni metro hattı müjdesi!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Raylı Sistemler Daire Başkanlığı Raylı Sistemler Projeler Müdürlüğü, Anadolu yakasının yeni metro hattı için düğmeye bastı.

Hastane - İmes Metro Hattı için düğmeye basıldı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Raylı Sistemler Daire Başkanlığı Raylı Sistemler Projeler Müdürlüğü, Ümraniye ile Sancaktepe’den geçen Hastane - İmes Metro Hattı için düğmeye bastı.

Zorlu Center'de 8 milyon TL'ye icradan satılık rezidans!

İstanbul ili, Beşiktaş ilçesi, Ortaköy Mahallesi, 30 ada, 165 parselde kayıtlı olan Zorlu Center projesindeki 805 numaralı rezidans daire 8 milyon TL'ye icradan satışa çıkarıldı...

Zorlu Center’daki iki rezidansını satan iş adamı kim?

Zorlu'daki rezidanslardan birinde ilginç bir satış gündemde. oğulları için Zorlu Center’dan iki rezidans daire satın alan bir iş adamı lüks konutları oğullarına vermekten vazgeçip satışa çıkarmış...

DKD Metro satış ofisi!

DKD Metro satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. DKD Grup imzasıyla yükselen DKD Metro projesi A blokta 18 adet 3+1 ve 27 adet 2+1, B blokta 36 adet 2+1 daire ve 7 mağazadan oluşuyor. 

DKD Metro satılık!

DKD Grup tarafından hayata geçirilen DKD Metro projesinde daireler 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak tasarlandı. Peki projede dairelerin fiyatları ne kadar? İşte DKD Metro satılık daire fiyatları...

ÖKİ Center fiyat!

ÖKİ Center fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. Öz Kayseri İnşaat tarafından hayata geçirilen projede 3 oda 1 salon daire tipleri sunuluyor. 

Vogue Trade Center fiyat listesi!

Vogue Trade Center fiyat listesi daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Proje  İstanbul Avrupa Yakası Şişli Bomonti'de Ayse Yapı tarafından yükseliyor. 

Keleş Center Airport’ta sıfır peşinat kampanyası!

Keleş Center Airport projesinde yatırımcılara kaçırılmayacak fırsatlar sunuluyor. Projede sıfır peşinatla daire sahibi olmak mümkün. 

Keleş Center Airport daire fiyatları!

Kelei Center Airport projesi Keleş İnşaat tarafından İstanbul Küçükçekmece'de hayata geçirildi. Üç bloktan oluşan Keleş Center Airport projesinde teslimler 36 ay sonra yapılacak...

Küçükçekmece Keleş Center Airport satılık daire!

Konut teslimlerin 36 ay sonra gerçekleşeceği Keleş Center Airport projesi 220 ofis, 498 rezidans ve 52 dükkandan meydana geliyor. Küçükçekmece Keleş Center Airport satılık daire fiyatları 395 bin TL'den başlıyor.

Metro Life Sancaktepe Evleri fiyatları!

Toplam 544 daire ve 10 bin metrekare ticaret alanından oluşan Sinpaş Metro Life projesi metro durağının hemen yanında inşa ediliyor. Metro Life Sancaktepe Evleri fiyatları 350 bin TL'den başlıyor.

Sinpaş Metro Life Sancaktepe fiyat 2017!

Sinpaş GYO tarafından hayata geçirilen Metrolife projesi 544 daire ve 10 bin metrekare ticaret alanından meydana geliyor. İşte Sinpaş Metro Life Sancaktepe fiyat 2017...

Metro Center daire fiyatları ne kadar Haberi

Metro Center daire fiyatları ne kadar

İstanbul Bağcılar’a bağlı Mahmutbey’de yükselen Metro Center Bağcılar projesi Mekan Yapı imzasıyla hayata geçiriliyor. 


3 blok şeklinde yükselen Metro Center Bağcılar projesinde daireler 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edildi. Projede daire genişlikleri 107 ila 169 metrekare arasında tasarlandı.


Toplam 160 daire ve 28 dükkandan meydana gelen Bağcılar Metro Center fiyatları metrekare bazında 4 bin 800 TL’den başlayarak artıyor.


İnşaat alanı 12 bin 564 metrekare olan Metro Center Bağcılar projesinde daire sahiplerine yüzme havuzu, sauna, spor alanları, otopark, çocuk oyun alanı gibi sosyal olanaklar sağlanıyor.


Tel : (0212) 656 70 21

Web : www.mekanyapi.com.tr

Pınar...