metro park halkalı vaziyet planı

metro park halkalı vaziyet planı

İçinde stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tiplerinin bulunduğu ve İstanbul Avrupa yakası Halkalı'da yükselen Metro Park Halkalı projesi detayları...

Teknik Yapı Metropark ödeme planı!

Teknik Yapı Metropark ödeme planı kapsamında peşinat ödemesi teslimde yapılıyor. Ayrıca proje kapsamında taksitler ise 1 yıl sonra ödeniyor. Projede indirimli ödeme seçenekleri de sunuluyor

Teknik Yapı Metropark iletişim!

Teknik Yapı Metropark iletişim için 0212 495 75 25 numaralı telefondan projenin satış ofisi ile görüşebilirsiniz. Teknik Yapı Metropark Evleri'nde fiyatlar 192 bin 400 liradan başlıyor...

Metro Park Halkalı vaziyet planı!

Metro Park Halkalı vaziyet planı görselini haberimizden inceleyebilirsiniz. Teknik Yapı'nın Avrupa Yakası'nda hayata geçirdiği ilk projesi olma özelliğine sahip projede toplam 1.270 adet konut yer alıyor...

Metro Park Halkalı projesi!

Teknik Yapı tarafından hayata geçirilen Metro Park Halkalı projesi 'ne dair tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

Metro Park Teknik Yapı projesi fiyat listesi!

İstanbul'un Halkalı bölgesinde hayata geçirilen Metro Park Teknik Yapı projesi fiyat listesi ayrıntılı olarak haberimizde mevcut...

Teknik Yapı Metropark ne zaman teslim?

Teknik Yapı Metropark ne zaman teslim sorusu Kasım 2015 yılı olarak yanıt buluyor. Metropark Halkalı konut fiyatları 171 bin 600 liradan başlayarak değişiklik gösteriyor...

Metro Park Teknik Yapı ne zaman teslim?

Metro Park Teknik Yapı ne zaman teslim sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor

Halkalı Metropark fiyat listesi!

Teknik Yapı'nın girişimi ile yükselen Halkalı Metropark fiyat listesi ve proje detayları için haberimizden yararlanabilirsiniz..

Halkalı Metropark satılık!

Metropark Evleri Teknik Yapı tarafından İstanbul Halkalı'da inşa ediliyor. Halkalı Metropark satılık dairelerin fiyatları 137 bin TL'den başlıyor...

Halkalı Metropark ne zaman teslim?

Halkalı Metropark ne zaman teslim sorusu Kasım 2015 yılı olarak belirtiliyor. Teknik Yapı Metropark ev fiyatları 137 bin TL'den başlayarak değişiyor...

Metro Park Halkalı ne zaman teslim?

Metro Park Halkalı ne zaman teslim sorusunun yanıtı haberimizde ay ve yıl olarak detaylı bir şekilde yer alıyor

Teknik Yapı Metropark örnek daire!

Teknik Yapı Metropark örnek daire görsellerini haberimizin içerisinde bulabilirsiniz. Teknik Yapı Metropark fiyatları 137 bin TL'den başlangıç gösteriliyor...

D’S Damat Azerbaycan’daki üçüncü mağazasını açtı!

Erkek moda markası D’S Damat, Azerbaycan’daki üçüncü mağazasını Bakü’de açtı. Metro Park’taki açılışta markanın yeni koleksiyonu tanıtıldı.

Metropark Evleri iletişim!

1.270 adet daireden meydana gelen Metro Park Evleri Teknik Yapı tarafından inşa ediliyor. Metropark Evleri iletişim için 444 10 08 satış ofisi telefon numarası ile irtibata geçebilirsiniz.

Halkalı Metro Park satış ofisi!

Halkalı Metro Park satış ofisi ile 444 10 08 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz. Dairelerin bu yıl sonunda teslim edileceği projede yüzde 0,25 faizle 48 ay vade imkanı sağlanıyor.

Metro Park teslimleri ne zaman?

İstanbul Avrupa Yakası Halkalı'da inşa edilen Metro Park Residence'de 1+1'den 4+1'e kadar farklı tipte daireler bulunuyor. Projede 36 ay 0 faiz avantajı ile ödeme yapılabiliyor. Peki Metro Park teslimleri ne zaman?

Halkalı Metro Park satış fiyatları!

Halkalı Metro Park satış fiyatları 271 bin TL'den başlıyor. Teslimlerin bu yıl sonunda gerçekleşmesi planlanan proje 213 bin 800 metrekarelik arsa üzerinde yükseliyor.

Teknik Yapı Metro Park satış ofisi!

Teknik Yapı Metro Park satış ofisi ile 444 10 08 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. İstanbul Avrupa Yakası Halkalı'da inşa edilen projede toplam 1.270 adet daire yer alıyor.

Halkalı Metro Park ödeme planı!

Teknik Yapı imzası ile yükselen Halkalı Metro Park ödeme planı kapsamında 60 aya varan vade imkanı sağlanıyor. Projenin bu yıl sonunda teslim edilmesi öngörülüyor.

Teknik Yapı Metro Park kampanyası!

Teknik Yapı Metro Park kampanyası kapsamında 36 ay 0 faiz fırsatı sunuluyor. Daire teslimlerinin bu yıl sonunda yapılması öngörülen proje 7 blok halinde yükseliyor.

Metro Park Halkalı satış ofisi iletişim!

Metro Park Halkalı satış ofisi iletişim için 444 10 08 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Teknik Yapı imzası ile hayata geçirilen projede 36 ay vade farksız taksit imkanı ile daire sahibi olunabiliyor.

Teknik Yapı Metro Park iletişim!

Teknik Yapı Metro Park iletişim için 444 10 08 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Teslimlerin bu yıl sonunda gerçekleşeceği projede peşin alımlarda yüzde 12 indirim imkanı sağlanıyor.

Halkalı Metro Park satılık!

Halkalı Metro Park satılık daire tipleri arasında 1+1'den 4+1'e kadar farklı seçenekler sunuluyor. Teknik Yapı imzası ile hayata geçirilen proje konut, ofis ve home ofislerden meydana geliyor.

Kabataş-Mecidiyeköy-Mahmutbey Metro hattı ihalesi ne zaman?

Kabataş-Mecidiyeköy-Mahmutbey arasında çalışacak, en büyük raylı sistem yatırımlarından metro hattı, ihaleye çıkmaya hazırlanıyor. 2017 yılında tamamlanması planlanan metro ile Halkalı-Beşiktaş arası yolculuk süresi 38 dakikaya düşecek.

Teknik Yapı Metro Park fiyatları!

Teknik Yapı Metro Park fiyatları 199 bin 700 TL'den başlıyor. Peşinatsız daire sahibi olunabilen projede 1+0'dan 4+1'e kadar tüm daire tiplerine yer veriliyor.

metro park halkalı vaziyet planı

metro park halkalı vaziyet planı metro park halkalı vaziyet planı

Metro Park Halkalı projesi detaylarını haberimizde bulabilirsiniz. Proje, İstanbul Avrupa Yakası Halkalı'da konumlandırılıyor. Projede; stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tipleri yer alıyor.


Metro Park Halkalı projesi nde yüzde 5 peşinat ile konut sahibi olunabiliyor. Projede; ister banka kredisi ile ister firma bünyesinde yer alan ödeme seçenekleri ile ödeme yapılabiliyor.


Metro Park Halkalı vaziyet planı!


Metro Park Halkalı Evleri'nde yer alan daireler 53 metrekare ile 164 metrekare arasında farklılık gösteriyor.


Metro Park Halkalı projesi fiyat!


53,60 ile 89,60 metrekare 1 oda 1 salon daireler 204 bin 800 TL'den

97,10 ile 121,52 metrekare 2 oda 1 salon daireler 291 bin TL'den

13,76 ile 152,93 metrekare 3 oda 1 salon daireler 371 bin 400 TL'den

164,48...