06 / 02 / 2023

MG takas desteği

MG takas desteği

Elektrikli modellerinin de ürün gamına katılması sonrasında yeni bir dönem başlatan MG, 2022 yılının son çeyreğinde Ekim ayına özel düşük faizli kredi veya takas desteği sunuyor.

Nissan Juke, kasım ayı fiyat listesi açıklandı! Yüzde 0 faiz ve takas desteği de var! İşte 17 Kasım 2022 fiyat listesi

Nissan Juke, 4 aydır zamsız geçen sürecin ardından Kasım ayı ortasında zamlandı. Nissan Juke almak isteyenleri birçok kampanya seçeneği bekliyor. Takas desteği ve yüzde sıfır faizli kredi seçenekleriyle Juke almak isteyenlerin işi daha da kolaylaşıyor. İşte Nissan Juke 17 Kasım 2022 fiyat listesi...

MG’den 50 bin liraya varan takas desteği ve avantajlı kredi fırsatı!

Elektrikli modellerinin de ürün gamına katılması sonrasında yeni bir dönem başlatan MG, 2022 yılının son çeyreğinde Ekim ayına özel düşük faizli kredi veya takas desteği sunuyor.

Suzuki'de 200 bin liraya varan kredi avantajı ya da 30 bin liralık takas desteği!

Ekim ayı kampanyasını duyuran Suzuki, Swift Hibrit, Jimny, Vitara Hibrit ve S-Cross Hibrit modelleri 200 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi ya da 30 bin TL’lik takas desteği imkanı sunuyor.

Nissan Juke modelinde Eylül'e özel takas desteği ve ödeme kolaylığı kampanyası! 18 Eylül 2022 Nissan Juke fiyat listesi

Nissan Juke, Eylül ayına özel 2022 Model yıllarında anahtar teslim fiyatında 15.000 TL takas desteği veya 70.000 TL 12 ay 0%* faizli kredi kampanyası alternatifi ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Kentsel dönüşüm kredisi faiz desteği nasıl alınır?

Kentsel dönüşüm sürecinde, devlet bazı yardımlarda bulunuyor. Bu yardımlar arasında konut veya işyeri tahsisi ya da bankalardan kullanılacak krediler için faiz desteği yer alıyor. Peki, kentsel dönüşüm kredisi faiz desteği nasıl alınır?

Çevre Bakanlığı'nın akademisyen desteği 30 Haziran'a uzatıldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na bağlı TÜÇEV’in, üniversitelerde görev yapan ve yardımcı doçentlere yönelik telif hakları konusundaki desteği için belirlenen süre uzaltıldı.Son başvuru tarihi 30 Haziran olarak açıklandı.

Ev alana devlet desteği nasıl sağlanacak?

Torba Yasa esasları gereğince konut kredisi devlet desteği 18 Mart 2015 akşamı kabul edildi. Yasa gereğince, devlet konut alacaklara yardım yapacak. Peki, ev alana devlet desteği nasıl sağlanacak?

Bulut Bağcı: Devlet desteği turizmde meyvelerini vermeye başladı!

GTD Başkanı Bulut Bağcı, "Bu ay yüzde 5'lik bir artış var. Devlet desteği meyvelerini vermeye başladı. 4 milyonu yakalarız" dedi.

Suriyelilerin yaşadığı yerel yönetimlere kredi desteği!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının ilgili kuruluşu İller Bankası, Japonya Uluslararası İşbirliği Ajansı (JICA) ile gerçekleştirdiği görüşmeler neticesinde Suriyelilerin yoğun olarak bulunduğu yerel yönetimlere yaklaşık 375 milyon dolar kredi desteği sağladı

Kentsel dönüşüm kredisi faiz desteği 2015!

Kentsel dönüşümden yararlanarak anlaşma yolu ile tahliye edilen riskli binaların mal sahiplerine devlet birtakım finansal desteklerde bulunuyor. Peki, kentsel dönüşüm kredisi faiz desteği nasıl yapılır? İşte kentsel dönüşüm kredisi faiz desteği 2015..

Devlet konut kredisi desteği 2015!

7 Nisan 2015 tarihinde yürürlüğe giren Bazı kanun ve kanun hükmünde kararnamelerde değişiklik yapılmasına dair kanun ile devlet konut kredisi desteği yapacak. İşte devlet konut kredisi desteği 2015 şartları..

Ağaoğlu'nun yüzde 35 faiz desteği kampanyası sona erdi!

Ağaoğlu İnşaat'ın düzenlediği hemen teslim dairelerde yüzde 35 oranında faiz desteği kampanyası sona erdi. Kampanya Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projeleri için geçerliydi.

Ağaoğlu kampanyasında hemen teslim 200 dairede yüzde 35 faiz desteği!

Ağaoğlu İnşaat'ın düzenlediği kampanya kapsamında yüzde 35 oranında faiz desteği sağlanıyor. Faiz desteği kampanyası Andromeda Gold, My Towerland ve My Home Maslak projeleri için geçerli sayılıyor.

MG takas desteği Haberi

MG takas desteği

Elektrikli modellerinin de ürün gamına katılması sonrasında yeni bir dönem başlatarak, tüm dünyada 1 milyon satış başarısı yakaladığını duyuran MG, ürün gamını genişletmeyi ve satışlarını arttırmayı sürdürüyor. 

Konu ile ilgili olarak verilen son dakika detaylarına göre, Türkiye'de otomotiv pazarının en çok hareket kazandığı son çeyreğe de avantajlı satın alım olanaklarıyla giren MG, sunduğu fırsatlarla da yeni bir araba almak isteyenlerin yüzünü güldürüyor. 

Peki MG tarafından başlatılan kampanyanın detayları nedir? MG takas desteği detayları nedir? İşte merak edilen soruların yanıtları...

Konu ile ilgili olarak verilen detaylara göre, MG, diğer hibrit türlerinden farklı olarak benzinli ve elektrikli çift motoru olan, istenirse şebeke elektriğinden istenirse de sürüş esnasında şarj edilebilen bataryası ile hiç yakıt harcamadan 52 kilometrelik sürüş menzili sunan ve C SUV segmentindeki...