27 / 06 / 2022

mia iskitler

mia iskitler

Ankara'ya yeni bir merkezi iş alanı geliyor? Bu alan nerede olacak? Ne yapılacak? Bu işten kimler kazançlı çıkacak?

Mia Yapım Ve İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Mia Yapım Ve İnşaat Anonim Şirketi Pendik'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Chrıstıan Walker tarafından kuruldu.

Mia İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mia İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Ataşehir'de 800 bin TL sermaye bedeli ile Amırhosseın Nazemzadeh Harandı tarafından kuruldu.

Mia İnteriors Mimarlık Mühendislik Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mia İnteriors Mimarlık Mühendislik Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi Beşiktaş’ta 1 milyon TL sermaye bedeli ile Fatma Miray Arısoy tarafından kuruldu.

Saadet Partisi'nin İskitler'deki yeni binasının tadilatı tamamlandı!

Saadet Partisinin İskitler'deki yeni genel merkez binasının tadilatında sona gelindi. 

Mia Grup İnşaat Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mia Grup İnşaat Yapı Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 20 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Karagöz tarafından kuruldu.

Mia Suites Bornova fiyat listesi!

Koç İnşaat ve Mia Yapı imzasıyla yükselen Mia Suites Bornova projesi satışa çıktı. Peki Mia Suites Bornova projesinde fiyatlar ne kadar? İşte Mia Suites Bornova fiyat listesi...

Mia Suites Bornova satılık daire!

Koç İnşaat ve Mia Yapı A.Ş. tarafından inşa edilen Mia Suites Bornova projesi satışta. Peki Mia Suites Bornova projesinde fiyatlar ne kadar? İşte Mia Suites Bornova satılık daire fiyatları...

Mia Suites Bornova satışta! Yeni proje!

Koç İnşaat ve Mia Yapı A.Ş. tarafından inşa edilen Mia Suites Bornova projesi satışa çıktı. Bornova'da yükselen projede fiyatlar 299 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Saadet Partisi'nin İskitler’deki binasının inşaatı tamamlanıyor!

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ve beraberindeki heyet İskitler’de bulunan ve inşaat çalışmalarında sona gelinen yeni genel merkez binasını inceledi.

Mia Suites Bornova projesi geliyor! Yeni proje!

Koç İnşaat'ın imzasıyla İzmir'in Bornova ilçesinde hayata geçirilecek Mia Suites Bornova projesi satışa çıkıyor. Projede daire fiyatları 299 bin TL'den başlıyor.

Elisabeth Mas'ın Caner Karaloğlu’ndan talep ettiği müşterek konut tahsisi reddedildi! 

Elisabeth Mas ile Caner Karaloğlu’nun boşanma davasında ara karar açıklandı. Kararda, 3 yaşındaki kızları Mia’nın velayeti babaya verildi, Mas’ın talep ettiği müşterek konut tahsisi için de red kararı verildi... 

Işın Karaca kızı için ev yaptırıyor!

Güçlü sanatçı Işın Karaca, kızı Mia’nın geleceği için şimdiden kolları sıvadı. Karaca, kızı için ev yaptırıyor.

Ankara İskitler'deki kaçak yapılar için yıkım tebligatı!

Altındağ Belediyesi, İskitler'de bulunan metruk yapıların sahiplerine tahliye tebligatı gönderdi ve binaları yıkmalarını istedi.

mia iskitler Haberi

mia iskitler

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Gökşin, yıkılan İskitler Sanayi Bölgesi'nde uygulanacak olan Merkezi İş Alanları (MİA)Projesinde ada çalışmaları ve parselasyon işlerinin bittiğini belirterek, ''Şu anda vatandaşlarla birebir görüşmeler devam etmekte, çok yakın zamanda da sözleşmeler imzalanacak'' dedi.

ATO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Gökşin, MİA Projesi hakkında bilgi vermek amacıyla, MİA İskitler Proje Koordinatörlüğü binasında, Büyükşehir Belediyesi TOBAŞ Genel Müdürü Ferhat Ertürk ile ortaklaşa ortak basın toplantısı düzenleyerek, söz konusu bölgenin, Büyükşehir Belediyesi Meclisinde 2 yıl önce alınan bir kararla kentsel dönüşüme çevrildiğini hatırlattı.

ATO'nun meslek komitelerinden oluşan 9 adet kooperatiften bir üst birlik