mia projesi ankara

mia projesi ankara

810 milyon dolarlık MİA İskitler Projesi için ilk kazma 2003 yılında vurulmuştu. Peki 900 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilecek olan Mia Ankara İskitler projesi ne zaman başlayacak?

Ankara'ya yeni iş alanı geliyor

Ankara'ya yeni bir merkezi iş alanı geliyor? Bu alan nerede olacak? Ne yapılacak? Bu işten kimler kazançlı çıkacak?

Ankara'ya Hyde Park kurulacak!

Çankaya’nın 750 bin metrekarelik bir yeşil alan üzerine kurulacak olan Bademlidere Kent Parkı Projesi, Ankara’nın ikinci Atatürk Orman Çiftliği olacak. 

Ankara’daki ters ev görenleri şaşkına çeviriyor!

Türkiye’nin ikinci, Ankara’nın ise ilk ters ev tasarımı olan Neşeli Köy Tepetaklak Ev projesi, Ankara Eskişehir Yolu üzerinde ziyaretçilerini bekliyor. 

İskitler'deki metruk binalar yıkılıyor!

Ankara Büyükşehir Belediyesince İskitler'de, oto sanayi sitelerinin yer aldığı bölgede gerçekleştirilecek Merkezi İş Alanları (MİA) projesi dolayısıyla bölgedeki bazı metruk binalar yıkıldı. 

Pasifik İnşaat Next Level Yıldız projesi yolda! Yeni proje!

Next Level Yıldız projesi Ankara Dikmen Vadisi'nde Pasifik İnşaat tarafından hayata geçirilecek. 400 bin metrekare inşaat alanına sahip projede satışlar henüz başlamadı. 

Ankara Altınbaşak Doğa ne zaman teslim?

Altınbaşak Doğa projesi Ankara’nın Pursaklar İlçesi Saray Cumhuriyet Mahallesi'nde inşa ediliyor. Peki Ankara Altınbaşak Doğa ne zaman teslim?

Nokta Ankara projesi fiyatları!

21 bin 274 metrekarelik arsa alanı üzerinde yükselen Nokta Ankara projesi Ankara'nın en değerli bölgesi Çayyolu'nda inşa ediliyor.  İşte, Nokta Ankara projesi fiyatları...

Bizim Yeşil Vadi ile Ankara'ya 235 konut geliyor! Yeni proje!

Bizim Yeşil Vadi projesi, Ankara Yenimahalle'de hayata geçiriliyor. Projenin 2019'da tamamlanması planlanıyor..

Next Level Çayyolu Ankara ne zaman teslim?

Next Level Çayyolu projesi Ankara Çayyolu'nda hayata geçiriliyor. Peki Next Level Çayyolu Ankara ne zaman teslim edilecek?

Stüdyo MIA projesi geliyor!

Stüdyo MIA projesi İzmir Gaziemir'de hayata geçiriliyor. 50 adet 1+1 ve stüdyo şeklinde daire ve işyerlerinden meydana gelen proje 1.200 metrekare arsa alanına sahip. 

Saraçoğlu projesi Ankara'ya yeni bir soluk getirecek!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Ankara'nın kalbi Kızılay'ın merkezinde yer alan Saraçoğlu Mahallesi'nin özgün dokusunu koruyacak ve eski görkemine kavuşturacak projeyle ilgili açıklamalar yaptı.

Mahall Ankara'da yüzde 5 peşinat 36 ay sıfır faiz fırsatı!

Mahall Ankara projesi Ankara Eskişehir Yolu üzerinde 9. kilometrede yükseliyor. Projede cazip ödeme kampanyaları uygulanıyor...

Hittown Ankara fiyat listesi!

Hittown Ankara fiyat listesi 159 bin TL'den başlıyor. Hittown projesi Ankara'da 17 katlı dört blok olarak Hit Yapı tarafından hayata geçirildi...

Hittown Ankara'da fiyatlar 159 bin TL'den başlıyor! Yeni Proje!

17 katlı 4 blok şeklinde yükselen Hittown Ankara projesi "Ankara'ya birde buradan bakın" sloganıyla basına tanıtılıyor. Proje 586 adet daire ve 62 adet ticari üniteden meydana geliyor.

mia projesi ankara Haberi

mia projesi ankara


İskitler çevresinde 2003 yılında ilk kazması vurulan ancak sonraki yıllar boyunca ilerlemesi yavaşlayan milyon dolarlık MİA İskitler Projesi çevre esnafının tepkisini çekiyor. 900 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilecek olan Mia İskitler projesine na zaman başlanacak?


Mia İskitler projesi tamamına yakını ekonomik ömrünü tamamlamış veya metruk haldeki binalarla dolu olan ve bu nedenle ekonomik açıdan üretkenliğini büyük ölçüde kaybetmiş İskitler Büyük Sanayi Bölgesinde Ankara Büyükşehir Belediyesiyle ortak bir Kentsel Dönüşüm Projesi olarak hayata geçiyor. 900 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilecek olan Mia İskitler projesinin 640 bin metrekarelik 1. etabı Mia 1, 260 bin metrekarelik 2. etabı ise Mia 2 olarak adlandırılıyor. 


Mia 1 olarak adlandırılan kısımda merkezi iş alanları, Mia 2 olarak adlandırılan kısımda ise konut olması planlanıyor. Hafriyat çalışmalarının...