Millet bahçeleri ihalesi

Millet bahçeleri ihalesi

Ankara'da yapılması planlanan millet bahçelerinin ihale süreçleri TBMM gündemine taşındı. CHP'li Emir, konuya ilişkin soru önergesi hazırladı...

TOKİ Kahramanmaraş Millet Bahçesi ihalesi yarın!

Kahramanmaraş İli, Onikişubat İlçesi, Kılavuzlu ve Hasancıklı Mahalleleri Millet Bahçesi Ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İHALE) ihalesi yarın saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ Yozgat Çekerek Millet Bahçesi ihalesi 6 Temmuz'da!

Yozgat İli Çekerek ilçesi Bahçelievler Mahallesi Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal ile ilgili Donatılar inşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İHALE) ihalesi 6 Temmuz 2020 tarihinde saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ Adıyaman Besni Millet Bahçesi ihalesi yarın!

Adıyaman İli, Besni İlçesi, Erdemoğlu Mahallesi Millet Bahçesi Ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İhale) ihalesi yarın saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ Van Tuşba Millet Bahçesi ihalesi 22 Temmuz'da!

Van İli Tuşba ilçesi Akköprü Mahallesi Millet Bahçesi Ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İhale) ihalesi 22 Temmuz tarihinde saat 14:30'da yapılacak.

Kırıkkale Millet Bahçesi'nin ihalesi tamam!

Kırıkkale’nin çehresini değiştirecek Kızılırmak üzerinde kurulacak millet bahçesinin ihalesi Ankara’da gerçekleştirildi.

Kars’a 10 milyon TL'lik millet bahçesi yapılacak!

Koronavirüs salgını döneminde ekonomik sorunlar yaşanırken dört bir yana art arda millet bahçeleri yapılmaya devam ediyor. Şimdi de işsizlik için yatırım bekleyen Kars’a, 10 milyon TL harcanarak ‘Millet Bahçesi’ yapılacak...

Selim Yağcı: Millet bahçeleri son dönemdeki en önemli projelerden!

AK Parti Bilecek Milletvekili Selim Yağcı yaptığı açıklamada bu yıl 100 bin sosyal konut kampanyası başlatıldığını, birçok yerde yapımına devam edilen millet bahçelerinin ise son dönemdeki en önemli projelerden biri olduğunu söyledi.

TOKİ Kırıkkale Millet Bahçesi ihalesi yarın!

Kırıkkale Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İHALE) ihalesi yarın saat 14:00'de yapılacak.

TOKİ Rize Güneysu Millet Bahçesi ihalesi yarın!

Rize İli Güneysu İlçesi Ulucami Mahallesi Millet Bahçesi Ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İHALE) ihalesi yarın saat 15:00'de yapılacak.

TOKİ Iğdır Millet Bahçesi ihalesi yarın!

Iğdır Merkez İlçesi Hakveyis Mahallesi Millet Bahçesi Ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi (e-ihale) ihalesi yarın saat 15:00'de yapılacak.

Melikgazi Millet Bahçesi ihalesi bugün!

Kayseri İli Melikgazi İlçesi Erenköy Mahallesi Millet Bahçesi Ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İHALE) ihalesi bugün saat 15:00'de yapılacak.

Çatalca Millet Bahçesi'nin ihalesi yapıldı!

“Daha Çok Yeşil” anlayışı kapsamında TOKİ tarafından Çatalca'da yapılacak olan Çatalca Millet Bahçesi'nin ihalesi dün yapıldı.

İstanbul'da iki yeni millet bahçesi hizmete açıldı!

İstanbul'da yapımı tamamlanan Halkalı ve Başakşehir Ayazma millet bahçeleri düzenlenen törenle vatandaşların hizmetine açıldı.

Millet bahçeleri ihalesi

Millet bahçeleri ihalesi Millet bahçeleri ihalesi

CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, Ankara'da yapılması planlanan millet bahçelerinin ihale süreçlerine ilişkin soru önergesi hazırladı. Emir, sorusunun Çevre Ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, tarafından yanıtlandırılmasını istedi.

CHP'li Emir, ''Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim vaadi olarak hemen her platformda dile getirdiği "Millet Bahçeleri" projesi kapsamında, Ankara'ya 13 Millet Bahçesi yapılacağını pek ' çok kez ifade etmiştir.

Ankara'da İmrahor Vadisi 1. Etap Millet Bahçesi ihalesi, 18 Şubat 2019 tarihinde "Açık İhale" usulü ile yapılmıştır.

Diğer yandan, TOKİ'nin "AKM (Atatürk Kültür Merkezi) 1. Etap Millet Bahçesi ile Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi" ihalesini 11 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirdiği bilgisi, kamuoyuna yansımıştır.

Haberlerde 8 ayrı firmanın katıldığı ihaleyi en düşük teklif olan 398.5 milyon TL ile Yapı ve Yapı...