02 / 07 / 2022

Minopolis İstanbul bilet fiyatları

Minopolis İstanbul bilet fiyatları

Minopolis İstanbul fiyat 2015 kısmından önce Marmara Forum'da yer alan Minopolis hakkında biraz bilgi verelim. Minopolis İstanbul'a 4 ila 14 yaş arası çocuklar gidebiliyor.

Bayram yaklaştı, bilet fiyatları uçtu

Kurban Bayramı'nın yaklaşmasıyla vatandaşlar tatil planı yapamaya başladı. Hal böyle olunca otobüs bilet fiyatlarındaki artış da tavan yaptı. Konuyla ilgili konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Akın, "Akaryakıtta derhal vergi indirimi yapılmalı" çağrısında bulundu. 

Hızlı Tren bileti fiyatlarına yüzde 30 zam! YHT bilet fiyatları uçtu! İstanbul, Ankara, Konya 13 Haziran fiyat listesi!

Ulaşımda dinmeyen zam yağmuru Yüksek Hızlı Treni de vurdu! Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Yüksek Hızlı Tren bileti fiyatlarına zam yaptı! YHT biletleri bir gecede yüzde 30 zamlandı! Peki, Hızlı Tren (YHT) bileti fiyatları ne kadar? Ankara,İstanbul, Konya... İşte 13 Haziran 2022 fiyat listesi!

Tatile gideceklere yüzde 150 zamlı bilet şoku! Otobüs ve uçak bilet fiyatları uçtu! İşte 11 Mayıs 2022 fiyat listesi

Akaryakıt fiyatlarının artmasıyla birlikte otobüs ve uçak bileti fiyatları uçuşa geçti. Peki otobüs ve uçak bileti fiyatları ne kadar? İşte THY, Pegasus, Metro, Kamilkoç bilet fiyat listesi...

Bayram tatili öncesi bilet fiyatları tavan yaptı! En ucuz bilet 700 TL! İşte 15 Nisan güncel bilet fiyatları...

Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde bilet fiyatları da tavan yaptı. İstanbul ve diğer büyükşehirler arasında en ucuz gidiş- dönüş bileti 700 TL oldu. İşte 15 Nisan güncel bilet fiyatları...

İBB'den çift bilet tarifesi! Hangi hatlarda çift bilet basılıyor? Metro, metrobüs, Marmaray'da fiyat listesi

İBB toplu taşımada 9 Nisan'dan itibaren çift bilet uygulamasına geçti. Öğrenci akbili başta olmak üzere tam akbil, minibüs, servis ücretleri ve diğer araçlara gelen yüzde 40 zammın ardından şimdi de toplu taşımada çift bilet uygulaması başladı.

Toplu taşımaya yüzde 40 zam haberi daha! Öğrenci ve tam bilet fiyatları kaç para oldu

İstanbul'da toplu taşımaya gelen yüzde 40 oranında zamdan sonra öğrenci akbili ve aylık akbillerin fiyatı güncellendi. Öğrenci 109 liraya tam akbil ise 602 liraya çıktı. Zamların sıcağı geçmemişken bir zam haberi de Bolu'dan geldi. Bolu Belediyesi toplu taşımaya yüzde 40 zam yaptı.

Otobüs bileti fiyatlarına büyük zam! İstanbul, Ankara bir bilet ne kadar oldu? İşte 7 Nisan 2022 güncel fiyat listesi...

Türkiye'de akaryakıt fiyatlarına zam gelmesinin ardından dolmuş ve şehirlerarası otobüs biletlerinin fiyatları da hızla yükselişe geçti. Son olarak otobüs biletlerine büyük zam geldi. Peki bilet fiyatları ne kadar? İşte 7 Nisan 2022 güncel fiyat listesi...

İETT'den akbillere zam açıklaması! Beklenen haber sonunda geldi

İstanbul'da İETT otobüsleri, metro, Marmaray ve metrobüs biletlerine yeni zam geldi mi? İBB'nin artan mzot fiyatları nedeniyle bilet fiyatlarına zam yapacağı duyurulmuştu. UKOME'den zam kararı geldi.

İstanbul'da ulaşıma zam mı gelecek? Mavi kart ne kadar olacak? Tam bilet 8 TL…

İstanbul’da toplu ulaşıma zam bekleniyor. İETT Genel Müdürü, yüzde 50’den az zam olmayacağını açıklamıştı. Yüzde 50 zammın gelmesi durumunda 430 Türk lirası olan abonman mavi kart, 640 Türk lirasını geçecek. Zammın öğrencilere gelmesi durumunda ise öğrenci bileti 4 lira olacak.

İstanbul'da ulaşıma zam!

Mega kent İstanbul'da taksi, minibüs, elektronik bilet, taksi dolmuş ücretlerine yüzde 36 oranında, servis ücretlerine ise yüzde 27 oranında zam yapıldı.

DoubleTree by Hilton Istanbul Ataşehir Ağustos'ta açılıyor!

İstanbul Ataşehir'de Brandium AVM'nin hemen yanında faaliyette bulunan Silence Istanbul Hotel'in tabelası değiştirildi. Otel, önümüzdeki Ağustos'tan itibaren hizmet sunacak.

İstanbul’un hızlı değerlenen semtleri hangileri?

Satış Çözümleri kurucusu Soner Keleş, geçen sene İstanbul'da en çok konut satışı yapılan ilçeler ve pandemi sonrası hızlı değerlenen bölgeleri değerlendirdi...

Gayrettepe-İstanbul Havalimanı Metro Hattı'nın sinyalizasyonunu ASELSAN geliştirecek!

İstanbul metrosunda ASELSAN tarafından geliştirilen sinyalizasyon sistemi kullanılacak. Sistem Kalyon-Kolin-Cengiz Marmaray iş ortaklığı ve ASELSAN işbirliğinde yapılacak...

Minopolis İstanbul bilet fiyatları Haberi

Minopolis İstanbul bilet fiyatları

Minopolis İstanbul; 7 Mayıs 2014'te açıldı. Marmara Forum'da açılan Minopolis İstanbul fiyat 2015 kısmından önce biraz söz konusu alandan bahsedelim. 


Toplam 4 bin 500 metrekare alanda kurulan Minopolis İstanbul projesinde 32 istasyon ve bu 32 istasyonda 100'den fazla meslek seçeneği bulunuyor. 


4 ila 14 yaş grubunun katılabildiği Minopolis İstanbul projesinde gerçek bir şehir simüle edilerek çocukların becerisine sunuluyor. Sömestr Tatili Minopolis İstanbul açılış kapanış saatleri: (23 Ocak-9 Şubat)

Hafta içi ve hafta sonu seansları

Sabah: 10.00-14.30

Öğle: 15.30-20.00


Minopolis İstanbul fiyat 2015!

Yetişkin: 30.00 TL

Çocuk (8-14 Yaş): 50.00 TL

Çocuk (4-7 Yaş): 50.00 TL

Çocuk (2-3 Yaş): 25.00 TL

Çocuk (0-2 Yaş): 0.00 TL


Minopolis İstanbul'da neler var?

Tren İstasyonu

Banka (TEB)

İnşaat ve Ev Dekorasyon Merkezi (Demir İnşaat)

Diş Hastanesi (Dentopia)

Moda Stüdyosu

Güzellik Salonu

Sanat Atölyesi

Polis İstasyonu

Fotoğraf Stüdyosu

Minopolis Hastanesi

Bilim Atölyesi

Temizlik İstasyonu (Koroplast- Vileda)

Süt Çiftliği

Fırın (Muffin Coffee)

Çikolata...