Modifiye araçlar sergileri

Modifiye araçlar sergileri

Etkinliğe birbirinden değişik tarzda modifiye edilmiş 150 araç katılırken turbocharcer otomobil gösterilerinin büyük ilgi görmesi bekleniyor. Modifiyeli araç sevdalıları TuningFest 2015 kapsamında 11 Ocak Pazar günü Otoport AVM’de buluşuyor

Gayrimenkul sektörü tüm yatırımcılara hitap ediyor!

GYO, Gayrimenkul Yatırım Fonları, Gayrimenkul Sertifikaları ve Kira Sertifikaları ve tapu sigortası gibi finansal araçlar gayrimenkul sektörüne derinlik kazandırıyor. Sektör bu sayede daha çok yatırımcıya hitap ediyor.

Almanlar Üçüncü Havalimanı'nı kıskanıyor!

Almanlar, bize sattıkları araçlar ile geçtiğimiz üçüncü köprümüzü, bize sattıkları uçaklar ile ineceğimiz üçüncü havalimanını kıskanıyorlar...

3. Havalimanı'nda uçaklara lüks araçlar eşlik edecek!

29 Ekim'de hizmete açılacak olan İstanbul Yeni Havalimanı'nda uçaklara BMW İ8 tipi modellerin de aralarında olduğu araçlar eşlik edecek.

İşte geleceğin yolları! 

Alman otomotiv devlerinden BMW, Şangay'daki teknoloji merkezinde metropollerdeki trafik sıkışıklığını hafifletmek için elektrikli araçlar (EV) için yüksek yol projesi geliştirmiş. İşte geleceğin yolları...

Almanya'nın ilk akıllı yolunu Türkler yapacak!

Prof. Dr. Şahin Albayrak ile ekibi, Almanya’da sürücüsüz otomobillerin kullanacağı ilk ‘akıllı yol’u inşa edecek. Albayrak ve ekibi, Almanya’nın Berlin’deki Protokol Bulvarı’nı sürücüsüz araçlar için dijital yola dönüştürecek.

Başbakanlık tarafından kiralanan gayrimenkuller TBMM'de!

Başbakanlık ve Başbakan yardımcılıkları tarafından özel şahıslardan kiralanan taşınmaz ve araçlar ile bunlara ödenen kiralar TBMM'de konu oldu..

Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın gayrimenkulleri TBMM'de!

1.1.2003 tarihi itibarıyla Kültür Ve Turizm Bakanlığı tarafından özel şahıslardan kiralanan taşınmaz ve araçlar ile bunlara ödenen kiralar meclis gündemine taşındı. Konuya ilişkin CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan soru önergesi hazırladı.

Gebze’ye yeni bir duble yol daha!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ağır vasıta araçlar başta olmak üzere trafiğin yoğun olduğu bölgede yeni alternatif güzergahlar oluşturmak için çalışmalar yapılıyor.

Sağlık Bakanlığı'nın kiraladığı gayrimenkuller TBMM'de!

1 Ocak 2003 tarihi itibarıyla Bakanlık tarafından özel şahıslardan kiralanan taşınmaz ve araçlar ile bunlara ödenen kiralara ilişkin soru önergesi hazırlandı..

Yatırımcılardan faiz uyarısı!

2017 yılında yatırım planları yapan iş dünyası, Merkez Bankası'nın elinde çok çeşitli araçlar bulunduğunu piyasayı dengelemek için faizin son seçenek olması gerektiğini belirtiyor.

Cemil Ertem: Merkez Bankası, faiz aracını kullanabilir!

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Cemil Ertem, ekonomi gündemine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Merkez Bankası'nın son hamlelerini değerlendiren Ertem, "TCMB güçlü, elinde hem geleneksel hem de farklı araçlar var. Merkez, faiz aracını da kullanabilir, bu da masada" dedi.

Samsun 19 Mayıs'ta kaçak binalar yıkılıyor!

Samsun'un 19 Mayıs ilçesi Yörükler mahallesinde sabah saatlerinde Samsun Büyükşehir Belediyesi'ne ait araçlar, bölgede bulunan kaçak olduğu iddia edilen evleri yıkmaya başladı.

Kazlıçeşme Göztepe arası 15 dakikaya iniyor!

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan açılmasına günler kalan Avrasya Tüneli'yle ilgili "20 Aralık'tan itibaren inşallah araçlar, Tarihi Yarımada'yı gezmeden yaklaşık 15 dakikada Kazlıçeşme'den Göztepe'ye gidebilecek hale gelecek" dedi.

Modifiye araçlar sergileri

Modifiye araçlar sergileri Modifiye araçlar sergileri

Modifiyeli araç sevdalıları TuningFest 2015 kapsamında 11 Ocak Pazar günü Otoport AVM’de buluşuyor.  Etkinliğe birbirinden değişik tarzda modifiye edilmiş 150 araç katılırken turbocharcer otomobil gösterilerinin büyük ilgi görmesi bekleniyor. Drift pilotu Volkan Arısoy ve Metin Özenir’in gösterilerinin yanı sıra DJ Volkan Gündüz ve Ferat Albayrak’ın canlı performansları da etkinliğe katılan Otoport ziyaretçilerine unutulmaz dakikalar yaşatacakModifiye araç tutkunları TuningFest 2015 kapsamında Türkiye’nin ilk otomobil alışveriş merkezi olan Otoport AVM’de bir araya geliyor. 11 Ocak Pazar günü 13.00-17.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan büyük buluşmaya birbirinden değişik tarzda modifiye edilmiş 150 araç katılıyor. Ayrıca turbocharcer otomobil gösterileri, drift pilotu Volkan Arısoy ve Metin Özenir’in drift gösterilerilerinin yanı sıra DJ Volkan Gündüz ve Ferat Albayrak’ın canlı performansları da etkinliğe gelenleri bekliyor. 

Dans gösterisi de...